Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Bella Ne piškim ponovo sve do pon dok ne vidim betu .. 😇  strah je vrag 😀 
    Zuzuzujalice tako je meni bilo u prosincu. To je bila najjaca ovulacija koju sam osjetila. 😀
    RioMare 😀  samo ti piši sve simptome 😀😀
    Taya  ajme suuuper . Čestitam draga 😀😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Curke, prebacujemo se na novu temu, 6. nastavak! Zakljucavamo ovaj, pisite u novi, da nesto ne promakne ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    t.loza

    Taya čestitam!!
    Uplašena dobrodošlaaa :)


    Hvala🙃

  • Avatar ▪Marty

    ▪Marty

    Broj poruka: 844

    Prijavi adminu

    Wonderer

    Evo sto pise:
    FSH, LH, PRL, TSH, AMH, E2, T, slob T, androstendion, 17-OHP.
    Zna li netko imam li sve? 😊


    wonderer evo sto ja idem vadit: DHEA, Prolaktin, FSH, LH, AntiTPO, TSH(ft4, ft3), Estradiol, Testosteron, vitamin D i AMH. 
    sad po ovome nesto fali meni nesto tebi hmm.. ne znam kaj bi rekla. progesteron sam ja vadila vec na 21. dc a za ovo sve mi je dr rekla da se ide od 2.-5. dc. i isto mi nije dala nikakve upute posebne 🤷 
    kak si mi danas? kaj ima kod tebe? ❤

    👣 od 10/2020 💜
    ♀ 30 ♂ 32

  • nina5

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Cure. Kod mene jučer ništa novo,trakica za ovulaciju bila bijela kao snijeg,danas mi je 14.dc i sad sam ju radila i kao jako blaga sjena se nazire od druge crtice. Jel to znaci da je PIK blizu ako se vidi blaga sijena ili??? Ovu su trakice na kojima trebaju se pojaviti dvije crvene crte i kontrolna i testna i da su u istoj boji i nijansi. Sad me zanima ako od druge crte vidim sjenu jel to znaci da se PIK bliži ???

    31god
    Pokusavamo od 10/20

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.