Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

peggy95

Broj poruka: 35

Prijavi adminu

tinika

peggy95

Mene probadaju jajnici već duže vrijeme kao da ću dobiti, počelo je par dana nakon ovulacije. Tako na mahove me uhvati ta bol i osjećaj kao da ću svakog trena procuriti
    Evo jutros je ta bol bila najjača do sada i bila sam uvjerena da sam dobila a ono iscjetka ajme meni!! nadam se da neće vještica doći nego da je tako zbog plusića 🙏

U totalno istoj smo situaciji…javljam na valentinovo ujutro rezultat.
    A.opet ako bude i minus nmvz.bude iduci.mj 😁😁🤣

I ja javljam za valentinovo, ako izdržim da ne napravim ranije test 🤣 

• bennny20

Broj poruka: 177

Prijavi adminu

peggy95

Mene probadaju jajnici već duže vrijeme kao da ću dobiti, počelo je par dana nakon ovulacije. Tako na mahove me uhvati ta bol i osjećaj kao da ću svakog trena procuriti
    Evo jutros je ta bol bila najjača do sada i bila sam uvjerena da sam dobila a ono iscjetka ajme meni!! nadam se da neće vještica doći nego da je tako zbog plusića 🙏

Uu ovo zvuci obecavajucer! Kad je vrijeme za test? 

• Mika111

Broj poruka: 326

Prijavi adminu

Sofi bas mi je zao da je minus, bas je obecavajuce zvučalo.
    Bit ce zanimljiv ovaj tjedan, testova ce biti na sve strane, a nadam se da ce biti i puno pluseva 😉😉.
    Ja nekako mislim da ovaj mjesec necu ni morati raditi test, uopce nemam osjecaj da nam je uspjelo, a kako sam oba prethodna puta to znala i bez testa, mislim da cu se poštedjeti tog stresa, koliko god poznajem svoje tijelo i znam da nisam t, uvijek postoji onaj tracak nade dok ne dođe m

tinika

Broj poruka: 42

Prijavi adminu

peggy95

tinika

peggy95

U totalno istoj smo situaciji…javljam na valentinovo ujutro rezultat.
    A.opet ako bude i minus nmvz.bude iduci.mj 😁😁🤣

I ja javljam za valentinovo, ako izdržim da ne napravim ranije test 🤣

Dogovoreno 😘

peggy95

Broj poruka: 35

Prijavi adminu

bennny20

peggy95

Uu ovo zvuci obecavajucer! Kad je vrijeme za test?

U četvrtak, na valentinovo ❤🤞

• bennny20

Broj poruka: 177

Prijavi adminu

Ooo odlicno! Cure bas sam zapravo happy kaj vas imam tu…evo sad izmedju sastanaka ja se brzo ulogiram da vidim kaj ima tu novoga pa begam dalje. Hvala kaj smo si svi potpora i kaj nismo u nasoj borbi same! 

Angie1205

Broj poruka: 79

Prijavi adminu

Zivjele Valentinovke 🤪
    Ovo ce bit popiskani vikend od 14-og na dalje!! 🤪

[lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

andreaam

Broj poruka: 296

Prijavi adminu

Sretno cure 💕 zelim vam da se vidimo na temi ljetne bebe jer jesenske nisu napravljene a imamo vec par cura tamo sa terminom u 9.mj

[daisypath.com]

[lilypie.com]

teresita

Broj poruka: 97

Prijavi adminu

Otvoriti cemo jesenske bebe 2019, čekam Vas cure !!!
    Sretno svima od sveg ❤️

[lilypie.com]

[lilypie.com]

tinika

Broj poruka: 42

Prijavi adminu

Hvalaaaa 😍😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.