Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Grizli stvarno? A ja bas svugdje procitala, da jim se produzijo… Cak i do 40-50 dana. Jojj nadam se, da cu i ja imati iskustvo kao predhodnice i da je to zapravo implatacijska… Ufff 😢😍➕💓😻

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Pina96 kod mene je bol jajnika na onoj strani na kojoj je ovulacija, a kod trudnoce bi osjetila naizmjenicno bockanje ili kao nervozu. Obzirom na 26dc može bit trudnoća a i PMS bez testa ništa ne možeš znati

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ma sad mi je bedasto piskit test jer sam bila na wc valjda vec 30 puta tako da ako ne prokrvarim do ujutro radit cu test. Iako mislim nekako da je to menga. Mallla je taj iscjedak bio vidljiv i na uloscima ili samo nalom brisanja? Sorry na takvom pitanju koji zahtjeva detaljniji odgovora. Ali… Znas da znatizelja cekalice je nemjerljiva. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    O znam o tim odlascima na wc. 
    Na gaćicama je bio baš kao iscjedak, sluzavo smeđe rozo i kod brisanja. Nije bilo obilato al dovoljno da sam bila mislila da menga garant stize. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Grizli, Mallla,  Lusy.. ciklusi su mi inače u prosjeku 33 dana. Znaci danas je recimo sredina lutealne faze. Bol je bila kao bockanje ili stipanje, ne bas ostra, i to samo u lijevoj strani. Nadam se da ce gin sutra malo bolje vidit sta je…
    Grizli , ne gubimo nadu dok ne dode m… nadam se da neces dobit i da sutra javljas plus !!! Sretno od sveg srca draga ❤

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!E ovako poceli smo raditi na drugoj bebi,prva nam se trudnoca desila odmah.Trebam dobiti u cetvrtak a danas 10.dan od ovulacije radim test i negativan je a temperatura je vec tj dana ujutro 36.6 i obavezno popodne oko 37,37.2..ja mislim da jesam trudna test bi vec p9kazao pozitivu,sto vi mislite?

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Davos, cestitke na plusicu! ❤️  Nek trudnoca prodje u redu. 🤞🏼
    Grizli, nije gotovo dok nije gotovo. Drzim fige da nije menga. 🤞🏼❤️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Ljubicica mozda ti je bilo jos rano za plus, koliko mi je poznato nekad treba i 12 dana od ovulacije za implantaciju i tek se onda pocinje luciti beta hcg, tako da ako ne dode m kroz 3-4 dana, ponovi test ☺

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Rastika kako si ti? Jeste uspjeli pokriti plodne dane?

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Mika111

    Ljubicica mozda ti je bilo jos rano za plus, koliko mi je poznato nekad treba i 12 dana od ovulacije za implantaciju i tek se onda pocinje luciti beta hcg, tako da ako ne dode m kroz 3-4 dana, ponovi test ☺


    ponovim u cetvrtak😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.