Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Lusy to je toooo Bravo bravo bravo….. 😁 Oprosti što smo te “natjerale” na test ali ishod je pozitivan… Ma Bravo, prelijep početak dana!
    Anameri dobrodošla, znam i ja curu koja je zbog vanmaterične ostala bez jednog jajnika i jajovoda, ali je uspješno iza rodila 2 dječice. Želim ti puno pozitivnih misli i da tvoja priča isto bude takva. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Pina96

    Rastika hvala ti , i tebi također da sto prije trazimo porodiljni, to je ipak viši cilj 😊
    Jel ti inace tako rano dode pms? Meni obicno prvi simptom budu sise ali tek nekih 7 dana prije neocekivane.
    Evo upravo osjecam neka ziganja u lijevom jajniku. . Ja sam ovaj mjesec krenila sa tabletama vrkute , pila sam ih do 16dc svaki dan a nakon toga ne bas redovito.. pojavljuje se neki crv sumnje u meni da mozda uopce nije bilo O ovaj mjesec, ko ce znat vise luda sam 😱😱


    Pa i nije bas iskreno… obicno krene dva dana pred mengu, prije je odmah nakon ovulacija ali shatavari i vrkuta su to fino drzali pod kontrolom. Od njih bi me cicke bolile samo, lice cisto i raspolozenje odlicno.  I dalje sam na shatavariju, vrkutu sam stala… mozda je do toga 🤷🏼‍♂️ Budem probala s vrkutom opet. A i isto mi je.. ne nadam se nicem. Mozda tako i najbolje. 😂 Mene i umor pred mengu ulovi dva dana prije i natecem sva i ne mos me probudit 😂😂 a evo ovaj ciklus… Nekako sve ranije krenuli. 

    Lusy, nismo se shvatile. Ja o PMS simptoma meljem ne o trudnickim. Ne bavim se vise trudnickim simptoma. Ali pratim ovako drugi dio ciklusa samo da imam ‘kontrolu’ nad tijelom. Tocnije, da vidim sta mi od pripravaka pase il ne pase.  
    Znala sam ja de ce bit pozitivan test! 🙈🥳🥳🥳🥳 Cestitam ti od ❤️  😚 Divna vijest za zapocet ovu polu radnu subotu. 😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Maaa curee ne bi ga ni radila, ali sam opet bila budna celu noc skoro i znala sam jednostavno, da ima nesto u tome. Hvala svima. U ponedeljak vadim betu, pa se vam javim 😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️ van sam pameti, da sam i ja ugledala 2 crtici nakon toliko vremena pokusaja i muka. Da uopste se jos nisam pocela radovat. I ja isto radim ceo dan na sajmu kozmetike danas, tako, da cu tek veceras iznenadit svog dragog ❤️

    I dalje se nadamo mrvici

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Dan

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Danas kontrila curke drzite fige <3 
    8+0.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Bravo Lusy! Bas mi je drago! 😉🥳🥳
    Koliko ste dugo pokusavali?
    Lady, sretnoooooo. 🤞🏼🤞🏼❤️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Godinu dana intenzivno muke sa doktorima… Ali zelja vec mnogo prije toga

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Lusy čestitam, bravooooo, najbolji nacin na započneš ovu subotu. 😉😉
    Curke mi smo se ipak jucer dali u akciju unatoč mojoj prehladi, bilo mi je zao propustiti iako sam se stvarno pošteno prehladila, nadam se da cu do sutra biti bolje da mozemo opet 😝

  • Marija0801

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage,vidim da se razumijete u sve vezano za teatove pa  imma jednu nedoumicu, test na prvu negativan, nakon par sati kad sam pogledala crta se vidi, al baš se vidi… Što mislite da li to valja?

    Hvala vam puno

  • dovanica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mallla

    To moze biti implatacijsko krvarenje a moze biti i neka menga koja se malo pomješala, zna i to biti lada parr odluči raditi na bebi, a još je i proljeće. Ako misliš da si trudna napravi test pa da možeš odmah zaustavljati krvarenje ako je riječ o trudnoći. I da dobro došla.


    Hvala ti.  Sutra ujutro cu napravit test. Zivcira me sve ovo jer mi je mjesecnica uvijek redovita. A ovo sta mi je sad ovih dva dana ja ne racunam da mi je mjesecnica jer mi jako malo ide. Ili nikako da probiju kako se kaze haha

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.