Swaddling - zamatanje bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Zanimaju me iskustva drugih roditelja koji su koristili swaddle dekicu ili taj nacin povijanja.
    Mi ju koristimo od otprilike 1,5mj.starosti. Super ju je prihvatio i spasila nas je sto se tice nocnog spavanja jer se stalno trza i sam sebe probudi. Preko dana je poceo spavati u kolicima za razliku od prije kad je samo na rukama jer je svaki pokusaj spustanja zavrsavao budenjem i iz tog razloga smo prije 2 dana probali bez swaddle vrece, samo sa obicnom za spavanje, i probudio se za 5 min.
    Ne znam da li je taj nemir mozda povezan i sa stresnim i dugim porodom?
    Citam da se moze koristiti do 7mj., negdje pise i do 9.cak (!), a negdje dok se ne pocnu okretati na trbuh.
    Jel ima netko da je bio ovisnik o stiskalici 😁 kao nas zvrk? Kako ste presli na “obicno” spavanje? Kada? …

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Kad se bude ljutio i neće više htjeti spavati onda maknite. Moj ima 6 mj i kad spava, spava :) polako se poceo okretati kad se budi i ljuti.  

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.