Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Curke..evo sorite što nikako da se javim ali toliko se toga izdogađalo da jednostavno ne stignete sve upiti. Stigla nam je naša curica, zdrava, taman velika 3.100 i 48cm.. jučer popodne. A sam porod je potrajao dan i pol jer sam ja htjela prirodni i kućni. Na kraju sam morala u bolnicu jer su mi trudovi usporili (možda zamor, možda malo krivi položaj glavice) i nije bilo napretka tako da sam trebala dobiti malo dripa.. ali je sve prošlo super i bebolina se tu. Mazimo se i pazimo i baš sam presretna. Nije lako roditi.. ali eto i prirodno se može i fakat se nemojte bojati curke koje još niste.. naše tijelo je zmajček!! Pusa svima😘😘🤗

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dani30

    Kriss

    Iva0202 nemam iskustva a indukcijom ali to da fulaju kilaži i to dobro, to ti mogu reći iz iskustva. Baš kao što i Arsancres kaže. Moju malu su u 37.om tjednu procijenili na 3750g, rođena je sa 40+3 sa 3180g. Tako da ja mislim da se ne moraš brinuti baš toliko oko kilaže, zbilja dosta fulaju. Želim ti svu sreću 😘 Donesi odluku kako ti misliš da je najbolje

    Mi smo obavili kontrolu kukića sa 5 tjedana i sve je bilo oke, rekli su nam da samo malo pokušamo vježbati ako ide jer su bili malo tvrđi, ali gospa ne da. Rekli su nam da dođemo na kontrolu za 3 mjeseca čisto iz preventive. Sad nam slijedi cijepljenje. Kako su vaši mališani prošli na cijepljenju, jel bilo kakvih nuspojava?
    Amelie kako si nam? Čekamo dobre vijesti 🥳
    Dani kako si ti? Jesi nam samo ti ostala kao šećer na kraju? 🤗

    Ja sam za sada jos uvijek u jednom komadu.. imam neke bolove i stezanje u stomaku.. izgleda da jesam jedina koja se jos javlja ovdje na forum,ali na Facebooku nas ima jos 4 koje se trebamo poroditi… ja ocekujem svako dan da ce se nesto pokrenuti, ali eto nista za sada…


    Dani,pisala sam Matei na fb ali mi ne odgovara da se pridruzim vama na fb ako vam ne smeta 😊

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Amelie

    Curke..evo sorite što nikako da se javim ali toliko se toga izdogađalo da jednostavno ne stignete sve upiti. Stigla nam je naša curica, zdrava, taman velika 3.100 i 48cm.. jučer popodne. A sam porod je potrajao dan i pol jer sam ja htjela prirodni i kućni. Na kraju sam morala u bolnicu jer su mi trudovi usporili (možda zamor, možda malo krivi položaj glavice) i nije bilo napretka tako da sam trebala dobiti malo dripa.. ali je sve prošlo super i bebolina se tu. Mazimo se i pazimo i baš sam presretna. Nije lako roditi.. ali eto i prirodno se može i fakat se nemojte bojati curke koje još niste.. naše tijelo je zmajček!! Pusa svima😘😘🤗


    Amelie draga cestitam ti od srca ♡ Zao mi je da niie ispao skroz kucni porod,ali prije svega je bitno da je malena dobro♥️😍🥰

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dani30

    Tejuska♡

    Dani30

    Kriss

    Iva0202 nemam iskustva a indukcijom ali to da fulaju kilaži i to dobro, to ti mogu reći iz iskustva. Baš kao što i Arsancres kaže. Moju malu su u 37.om tjednu procijenili na 3750g, rođena je sa 40+3 sa 3180g. Tako da ja mislim da se ne moraš brinuti baš toliko oko kilaže, zbilja dosta fulaju. Želim ti svu sreću 😘 Donesi odluku kako ti misliš da je najbolje

    Mi smo obavili kontrolu kukića sa 5 tjedana i sve je bilo oke, rekli su nam da samo malo pokušamo vježbati ako ide jer su bili malo tvrđi, ali gospa ne da. Rekli su nam da dođemo na kontrolu za 3 mjeseca čisto iz preventive. Sad nam slijedi cijepljenje. Kako su vaši mališani prošli na cijepljenju, jel bilo kakvih nuspojava?
    Amelie kako si nam? Čekamo dobre vijesti 🥳
    Dani kako si ti? Jesi nam samo ti ostala kao šećer na kraju? 🤗

    Ja sam za sada jos uvijek u jednom komadu.. imam neke bolove i stezanje u stomaku.. izgleda da jesam jedina koja se jos javlja ovdje na forum,ali na Facebooku nas ima jos 4 koje se trebamo poroditi… ja ocekujem svako dan da ce se nesto pokrenuti, ali eto nista za sada…

    Dani,pisala sam Matei na fb ali mi ne odgovara da se pridruzim vama na fb ako vam ne smeta 😊

    Korisnicki racun joj je trenutno ogranicen, tako da ne moze otvorit grupu, a kaze da nije dobila nikakav zahtjev za to😊


    Na mesinger sam joj poslala a ne u grupu.

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Amelie čestitam ti ❤️
    Drago mi je da je sve prošlo okej, a drugi nadam se bude pravi kućni 😇 bitno je da je sve dobro i da si ti u konačnici dobro kao i bebuška 🥰
    Nadam se da se dobro oporavljaš i da nije bilo rezuckanja 🙈
    Nemojte sve otići na fb, Katja, ti budi slamka spasa 😅😅
    Gdje je Omerta? Nikako da čujem kako trojac funkcionira, sve ste fejsače 🤭

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Heej zenske kak ste? 🥰🥰
    Mi imamo sad svaki vikend goste pa onda sam u guzvari totalnoj , jedva docekam ponedjeljak kojeg svi mrze hahhaha😆😁
    Arsancres kako ste mi vi? Bez brige ja sam tuu😍
    Sta kazete da otvorimo na mamama forum sada? Mozda nam se i naknadno netko pridruzi? 
    Dani sve u redu,poruka je poslana,moze otici na zahtjeve vidjeti a ako ne opet u redu 😉
    Drago mi je za pregled,iscekujes svaki cas 🤩

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/mame-i-bebe-proljetnice-2022-94534 [miss7mama.24sata.hr]

    Evoo pa mozemo tamo sada nastaviti tko zeli🌺🌸😍

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Amelie čestitam od ❤️ Bitno da ste vas dvije dobro 🥰🥰 Želim ti brz oporavak 😘 
    Dani sretno, nadam se da će biti ubrzo i da će sve dobro proći ❤️🤗 Pa nam dodji na ovu temu za mame 😊
    Arsancres prebacujem se onda na tu novu temu, a nekako mi je tužno napustiti ovu 🥺 
    Bilo je lijepo družiti se s vama svima 🤗 

  • Kriss

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Čestitke Amelie! Bitno da je sve dobro prošlo i želim ti drugi porod baš onako kako si si zamislila ❤️ Brz ti oporavak i mazite se i uživajte!
    I mi onda selimo na drugu temu, moždaa nam se i cure s fejsa jave koji put. Hvala vam za sve i vidimo se na mama temi! I nadam se još koji puta i na temi za bebe! 😘

    [lilypie.com]

  • Kriss

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    I sretnoooooo Dani, da nam se čim prije javiš tamo! 🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.