Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mrvica11

    Mrvica11

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    daja12

    Pozdrav dame, dali ima koja da je trenutno u tretmanu?


    Pozdrav Daja12, ja sam u postupku trenutno, odradila 1. AIH ima tjedan dana i sad čekanje rezultata,jesi ti u kojem postupku? 

    🙍‍♀️ + 🙎‍♂️ = sve ok

    1. AiH - Letrozol+štoperica,nakon Utrogestan i folna❌
    2. AiH - klomifen 1×5dana, nakon Cyclogest i folna❌
    3. AiH - klomifen 1×5dana,nakon Cyclogest i folna ❌

    1IVF = gonal+cetrotide+Ovitrelle = 10js =2 oplođene vraćene, nema ❄
    Beta - 4.2 🙏🙏

  • dzeni11

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice, do sada smo pokusavali normalno zaceti ali nije islo. Muz uradio spermiogram uredan, ja imala problema sa hormonima , sad je uredu. Od iduceg ciklusa trebala bih poceti sa uzimanjem klomifena ali moja vjestica nikako da dodje. Vec 2 mjeseca sam bez M nadam se da ce ubrzo doci. Test sam radila bio negativan. Nova sam na forumu pa me zanima da li je jos neka na klomifenu i koliko cesto klomifen uspijeva uopste? 

  • ivavukas

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok cure,
    Zna li netko jel bas obavezno biti nakon mbriotransrera na bolovanju?
    Moj posao nije tezak, a i ne bih kolegicama govorila o postupku pa sam mislila normlano raditi,jer mi je i ginekolog rekao da samo na dan aspiracije preporucuje bolovanje,da imace me treba, a vidim da svi budu pa me zanima jel to zbilja potrebno ili?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.