Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Maybebaby

    Pozdrav
    Suprug i ja idemo 8.3. u bolnici u Sveti Duh, ali problem je sto sam cula za doktoricu Pevelić Turudić sve samo ruzno, nista lijepo. Sad sam jako nesretna i hvata me panika,i jos mi nisu rekli nista da napravimo od papira nego samo sto imamo. Suprug ima napravljen spermiogram, a ja imam samo papu… Pa bi vas molila tko ide u bolnicu Sveti Duh i kod ove doktorice dali mi moze reci svoje iskustvo. Hvala svima 🤗


    Pozdrav, ova tema vol. 4  je zatvorena i otvorena je nova vol. 5. Stavi post tamo, cure su stvarno divne i kroz par minuta ces dobiti odgovore, sretno🤍

  • Avatar Ivanaka

    Ivanaka

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Tocno prije 7 dana sam bila na laparoskopiji zbog nemogucnosti ostajanja u drugom stanju vec 4 godine,ustanovili su mi da su mi jajovodi sljepljeni zbog jake upale koju ginekologica nije mogla vidjeti jer je to u stomaku,navodno su se zaljepili za crijeva.Daju mi sanse za zacecem 1 % te mi savjetovali IVF,dali je neka imala slican problem sa jajovodima a da je ostala trudna prirodnim putem? Ili je morala na IVF? 

    👱‍♀️ 32 god ( policisticni jajnici,neprohodni jajovodi utvrdeno laparoskopijom) AHM➡️13.4
    🤵 36 god (sve ok)
    Pokusavamo 3 god.
    06/2021➡️1.stimulirani IVF(Ovitrelle,Orgalutran),12 zrelih 🥚,oplodenih 9 🥚(smrzlica)
    07/2021➡️Polip(uklonjen 2cm)
    09/2021➡️estrofem,cyclogest(uskoro transfer🙏)
    BETA ➡️11.10 ✖
    LAPAROSKOPIJA 🔜 (11 mj.)

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    ❤️:v

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Ivevk ti si u ivfu kao i ja plz mi reci od koliko ti je normabel, 2 ili 5 mg. Hvala. 

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • hopkinson

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobar dan,

    Jesu li odbijeni kredit od banke? Trebate lični zajam? Poslovni kredit? neosigurani kredit? brz i jednostavan zajam?ili bilo koji drugi oblik kredita koji vam je potreban. Također možete podnijeti zahtjev za kredit za otplatu starih dugova i vaš kredit vam može biti poslan putem željenog načina prijenosa. Kontaktirajte hopkinsonloan@yahoo.com ili WhatsApp: +1 978-792-4582.

    Hvala.

  • Beata0

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Witam,
    Jesteśmy strukturą finansową mieszkającą w Rumunii. Udzielamy kredytu wszystkim, którzy są w potrzebie. Ze względu na problemy finansowe na tym świecie postanowiliśmy przyjrzeć się finansom, aby móc pomagać ludziom z problemami finansowymi w realizacji ich marzeń. Postanowiliśmy być bliżej naszych klientów na portalach społecznościowych, ponieważ pozwala nam to na szybką komunikację i bycie zawsze z naszymi klientami. Prosimy o kontakt z nami na naszej stronie internetowej.
    e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
    Viber: +40 768 543 734
    Whatsapps: +40 768 543 734
    Twój sukces jest naszym zmartwieniem

  • Beata0

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Witam,
    Jesteśmy strukturą finansową mieszkającą w Rumunii. Udzielamy kredytu wszystkim, którzy są w potrzebie. Ze względu na problemy finansowe na tym świecie postanowiliśmy przyjrzeć się finansom, aby móc pomagać ludziom z problemami finansowymi w realizacji ich marzeń. Postanowiliśmy być bliżej naszych klientów na portalach społecznościowych, ponieważ pozwala nam to na szybką komunikację i bycie zawsze z naszymi klientami. Prosimy o kontakt z nami na naszej stronie internetowej.
    e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
    Viber: +40 768 543 734
    Whatsapps: +40 768 543 734
    Twój sukces jest naszym zmartwieniem

  • Beata0

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Witam,

    Jesteśmy strukturą finansową mieszkającą w Rumunii. Udzielamy kredytu wszystkim, którzy są w potrzebie. Ze względu na problemy finansowe na tym świecie postanowiliśmy przyjrzeć się finansom, aby móc pomagać ludziom z problemami finansowymi w realizacji ich marzeń. Postanowiliśmy być bliżej naszych klientów na portalach społecznościowych, ponieważ pozwala nam to na szybką komunikację i bycie zawsze z naszymi klientami. Prosimy o kontakt z nami na naszej stronie internetowej.

    e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com

    Viber: +40 768 543 734

    Whatsapps: +40 768 543 734
    Twój sukces jest naszym zmartwieniem

  • Avatar robinpeter

    robinpeter

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    What is Tramadol?
    Tramadol is a narcotic-like prescription medication that provides relief from moderate to severe pain. It is the generic version of the drug that is also available under the brand name Ultram.
    This drug is available in both, the immediate-release formula and the extended-release form. You can  buy Tramadol online  as per your requirement if you have a doctor's prescription. This medicine falls under the controlled substances act as a schedule IV substance, so a doctor's prescription is necessary to buy this medicine.

    What are the uses of Tramadol?
    Doctors recommend this drug for people who suffer from moderate to moderately severe pain. It works similar to opioid analgesics. It blocks the pain messages from reaching the brain, which changes how your body will feel and responds to the sensation of pain.
    It binds with the endorphins receptors and restricts the flow of pain signals from your body to your brain, which convinces your mind that you are having less or no pain at all.
    Your doctors might prescribe either quick-release or extended-release variant of this drug based on your condition and severity of pain. Both versions act similarly, but the primary difference between them is how long they last in the system and how fast they start to show their effects. The immediate-release begins working quickly and lasts for a short period. In contrast, the extended-release formula slowly shows its results but keeps on working for an extended period.

    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ ۩۞۩ ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    Visit Here  https://www.tramadol.me/product-category/buy-tramadol-online [tramadol.me]
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ ۩۞۩ ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

    Robin Peter

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.