Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Kengurica

Broj poruka: 1578

Prijavi adminu

Dvodnevni su kod Lilypie. Kod niih bi kao trebalo najranije 9dnt se testirati, al bome ako su sva tei krenula luciti hcg moze to i ranije. 

• delfin85

Broj poruka: 85

Prijavi adminu

Ah baš tužan i jako tmuran dan danas…
    Hvala svima na riječima podrške,idemo dalje u borbu sve kojima ovaj puta nije uspjelo.
    Ja sam se već danas naručila u 8. mj na konzultacije i idem ponovno pa ćemo vidjeti kako dalje…
    Idući postupak je naš dobitni…🤗🤗🤗🤗🤗
    Vi koje čekate testove želim od ❤️ velike pluseve i uredne trudnoće…
    Nymeria jako mi je žao,nadam se da ćeš se sama očistiti pa da nećeš morati prolaziti još i kroz kiretažu…

07/2018-AIH-beta 1.2 😰
    12/2018-AIH-beta 1.2 😰
    03/2019-stimulirani IVF/ICSI-6 j.s - oplođeno svih 6, ET jednog trodnevnog embrija-betu nismo dočekali
    Ostala nam 2 smrzlića…
    07/2019-FET 1 blastice-beta 1.2 😰😰😰😰

Lilypie

Broj poruka: 294

Prijavi adminu

Karla89, nazalost izgleda da da 😔  Ovaj mjesec jako los po statistici. Od nas 6 već imamo 4 minusa. Mada se ja još uvijek nadam za Nadu da će ugledati plusic. 
    Rano je za test, naravno! Netko je strpljiviji da čeka a ja nisam ta 😂 Svaki dan po jedan i tako ću se lakše pomiriti s negativnim rezultatom ako kojim slučajem bude.

• Nada88

Broj poruka: 351

Prijavi adminu

Lilypie samo ti ne odustaješ od mene Hahahah 😊😊, ali  ja osjetim da je test pokazao pravo stanje … 

JA ‘88- sve ok, MM ‘88-azoo
    MM - op TESE
    2/2019 ICSI -Bhcg 0
    4/2019 1.FET -Bhcg 0
    2/2019 FET test negativan, čekamo Bhcg…

nymeria

Broj poruka: 155

Prijavi adminu

Cure divne ste hvala na lijepim riječima ❤
    U ponedjeljak valjda dobijem onu tabletu…ako ne krene čišćenje samo. Nadam se da to bude riješilo sve, užasavam se kiretaže. 😔
    No nije ovo kraj moje priče…dr koja me pregledavala rekla je da nakon što se očistim i prije trudnoće bilo prirodne ili MPO moram riješiti miom. 
    Da nisam bila na laparoskopiji u 10./2018. ne bi niš rekla…al nisu ga maknuli i sad ona kaže da se mora maknuti kao što je rekao i moj ginekolog no MPO dr gdje sam išla na postupak u 3.mj. je rekao da ne treba micati. 
    E sad više sam luda ko je u pravu…osobno više vjerujem da ga treba maknuti no pomisao na novu laparo me užasava.
    Ne znam baš sam vam jadna i nikakva ne samo da sam izgubila trudnoću nego sad ispada da moram i na operaciju…onak ne vjerujem da sam takav pehista. 🤦‍♀️
    Curke danas je loš fakat pa vi koje trebate radit testiće ajde nemojte danas….sutra je novi i mora bito sretniji za vas nego za nas danas. Držim najveće fige sretnice drage moje! 🤞❤

• Jenn

Broj poruka: 251

Prijavi adminu

Nymeria jako, jako mi je zao..mi smo imale plus otprilike u isto vrijeme samo je moja agonija puno ranije prestala..nema rijeci utjehe, drzi se draga, mogu samo zamisliti kako ti je 😢😘
    Zao mi je jako i radi ostalih neg rezultata, drzite se cure!

Nikitta

Broj poruka: 1651

Prijavi adminu

Bože dragi, cure koliko negativnih testova i beta danas, jako mi je žao. Nymeria ajme meni strašno da ti se ipak najgori scenarij dogodio. 😔😔😔 Apsolutno te shvaćam što se tiče laparo, i sama se užasavam treće i zato ne idem već 3 godine!! Isto sam uklanjala miom, pa mi našli endometriozu posvuda… ako ti je miom na mjestu gdje smeta za razvoj ploda - morat ćeš pregrmiti to. Ne znam kako da te utješim, možemo samo moliti za tebe na našoj temi. 🧡

Lilypie

Broj poruka: 294

Prijavi adminu

Možda 5 urin danas, sjena sjenine sjene 🙄 Pokušala sam poslikat ali ne vidi se. 

Karla89

Broj poruka: 158

Prijavi adminu

Lilypie

Možda 5 urin danas, sjena sjenine sjene 🙄 Pokušala sam poslikat ali ne vidi se.

Neka je i sjena, samo da se nešto vidi 😍🧡
    Rano je to jako još za dvodnevne..vjerujem da bi u nedjelju-pon trebala biti konkretna crtica 🤞

skoljka

Broj poruka: 168

Prijavi adminu

Nymeria pa kako to da su ti radili laparo a da nisu to otklonili, pa nisu normalni😫. Vjerujem ti da se uzasavas opet na laparo, ja sam bila u 9.18., svi mi prije operacije govorili ma to je samo rutinski, poslije sam svima htjela nabiti te rijeci na glavu, tjedan dana se nisam sama mogla pomjerati od jakih bolova, a sve sam na silu htjela da se oporavim. Od operacije koja je trebala trajati pola sata pretvorila se u ozbiljan zahvat od 2 sata. Kad me otvorila nije mogla doci do jajovoda od silnih zutih tijela koja su se prosirila sve do jetre, uzrok upala za koju nisam niti znala da sam je imala a ispod njih i dobra cista srasla uz jajnik koja se upoce nije vidjela na uzv. Pa je tek onda izvukla gada iz jajovoda, provjerila prohodnost ali mu nije bilo spasa. Tako da je mene moja mpo kompletnu ocistila, vjerujem da me netko drugi radio da bi samo rijesio jajovod a ostalo ostavio.
    Bas mi je zao da sad jos to moras prolaziti pored ovakvog gubitka. Ali se slazem da sve sto netreba biti u nama da to treba otkloniti. Meni je moja mpo rekla i da mi se embrio primi vjerovatno bi doslo do pobacaja jer bi ga toksini ubili, da ne zurim sa transferima dok nebudem potpuno spremna. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.