Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mrva - koji ti je danas dan od transfera? Možda je još rano.

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    12dt embrij 3 dana icsi. Mislim da bi trebalo nesto vec pokazati da se mrvica primila

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Mrva1986 zao mi je😞, ali ne prekidaj sa terapijama prije bete, nikad se ne zna🤔

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ladyluu meni u propalom postupku isfo nakon punkcije nisu dali progesteron da nastavim i u t ciklusu mi menga dosla 23dc. Ovo 16dc je zbilja prerano cini mi se jer stoperica moze malo ubrzati dolazak al sad bas tako ne znam. Svakako se nemoj vise kupat jer lako moguce da si od toga prokrvarila nema veze sto je proslo 5 dana, na mjestu uboda na jajnicima si imala otvorene rane koje je gibanje i morska voda mozda potaklo na ponovno krvarenje. Vidi ako traje vise dana mozda da se sutra javis u kliniku i provjeris. Transfer ti je iz nekog pametnog razloga odgodjen, ako si imala bolove trebala bi mirovati punkcija je zapravo operacija nije bezazleno. 
    Mrva kod icsi se sporije u pocetku oslobadja hcg pa moze biti zaista da je rano. Pricekaj bolje srijedu za tocniji rezultat. 

    [tickerfactory.com]

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ladyluumeni u propalom postupku isfo nakon punkcije nisu dali progesteron da nastavim i u t ciklusu mi menga dosla 23dc. Ovo 16dc je zbilja prerano cini mi se jer stoperica moze malo ubrzati dolazak al sad bas tako ne znam. Svakako se nemoj vise kupat jer lako moguce da si od toga prokrvarila nema veze sto je proslo 5 dana, na mjestu uboda na jajnicima si imala otvorene rane koje je gibanje i morska voda mozda potaklo na ponovno krvarenje. Vidi ako traje vise dana mozda da se sutra javis u kliniku i provjeris. Transfer ti je iz nekog pametnog razloga odgodjen, ako si imala bolove trebala bi mirovati punkcija je zapravo operacija nije bezazleno.
    Mrva kod icsi se sporije u pocetku oslobadja hcg pa moze biti zaista da je rano. Pricekaj bolje srijedu za tocniji rezultat.


    Jedina nada za koju se drzim je to sto sam u prijasnjim transferima 10 i 11 dan pocela smede brljavit a sad za sad jos nista. Mada cu oslijepit od buljenja u gacice

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mrva 🤞🤞🤞 sretno!
    Marta samo ostani tako pozitivna i da bude beta velika

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Mrva, jesi radila s jutarnjim urinom? Zao mi je draga 😔
    Nadam se da ipak nije kraj.
    Cure, kako sad računamo trudnoću; kao i bilo koju drugu?
    Ako je zadnja M bila 18.06. Prema FF kalendaru danas je 4+5.

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Lilypie

    Mrva, jesi radila s jutarnjim urinom? Zao mi je draga 😔
    Nadam se da ipak nije kraj.
    Cure, kako sad računamo trudnoću; kao i bilo koju drugu?
    Ako je zadnja M bila 18.06. Prema FF kalendaru danas je 4+5.

    Ja isto nisam bila ziher i mislila sam da se FET drugacije racuna, jer se tempira dan transfera kad je najpovoljniji. Na kraju isto kao i svaka druga trudnoca. Prvi dan zadnje menstruacije.

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Lilypie tako je draga, od prvog dana zadnje menge. Ako si zadnji put imala 18.06 onda od tog dana. 🥰Ja sam sebi skinula aplikacuju Pregnancy calendar i preko nje pratim kako se plod razvija, kako izgleda iz tjedna u tjedan, nase promjene na tijelu i potrebe i svasta nesto drugo, zanimljivo je, preporucam😉

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    skoljka

    Lilypie tako je draga, od prvog dana zadnje menge. Ako si zadnji put imala 18.06 onda od tog dana. 🥰Ja sam sebi skinula aplikacuju Pregnancy calendar i preko nje pratim kako se plod razvija, kako izgleda iz tjedna u tjedan, nase promjene na tijelu i potrebe i svasta nesto drugo, zanimljivo je, preporucam😉

    Ajde pliz stavi ikonu aplikacije jer ih ima hrpa…tnx🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.