Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gabi1987

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav lavice, čitajući vaše postove ja sam na početku, iza mene je prva inseminacija u Beta Plus, za 9 dana radim test i već sad sam u panici. Išli smo na prirodni AIH samo sa štopericom i imamo 16 mil koji su otisli odraditi posao, znam da je postotak uspješnosti mali, ali treba mi vaša pozitiva 🥰🤭

    Ja 33, muž 35 👫
    1 godina pokušavanja prirodnim putem/ 1 MPO postupak- inseminacija
    Moji nalazi 👱‍♀️ uredni
    Osim AMH 13
    Muž- spermiogram ok
    tražim savjete, utjehu i dajem to sve nazad 🌹❤️😊

  • josipa15

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav jel ima ko iskustva sa pomognutom oplodnjom u osijeku  i jel ima kakvih posljedica poslje toga 

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    josipa15

    Pozdrav jel ima ko iskustva sapomognutom oplodnjom u osijeku i jel ima kakvih posljedica poslje toga


    Pozdrav , ja sam pacijentica iz Osijeka i bilo je normalnih posljedica kao i kod svih postupaka mpo . Nekome blaze, nekome više….

  • Vera

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lemon

    Wau

    Lemon

    Wau ja bih na tvom mjestu svakako išla na PGD. Dosta je to izgubljenih potencijalnih trudnoća. Pošto se na kariogram čeka malo duže, traži uputnicu i naruči se pa da to prvo obavite. Evo ja stvarno imam problem sa kromosomima da mi oplodnja u RH uopće ne bi pomogla i bojala sam se koliko će mi trebati da u Belgiji nađu zdrav embrij i od 3 sva tri su zdrava. Nekako se poklopilo.. Nadam se da će me sreća pratiti i dalje jer nije sve ni u nalazima nego kako se sve posloži. Jesi slala mail u Belgiju, šta kažu?

    Nisam im jos slala mail.jel mozda imas da mi posaljes na koji da saljem.jer onu tvoj por di si mi mapisala mail nigdi ne mogu naci

    Evo probaj poslati na ovaj:PGD@uzbrussel.be
    gužva im je u zadnje vrijeme ali kad dobiješ koordinatora onda će ti biti lakša komunikacija. Možda ti i pošalju odmah što od nalaza trebaju, a ti im pošalji sve što imaš da ti mogu temeljitije odgovoriti i reći ti 

    Da li imaju kordinatora za hrvatsku 

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Vera  ova tema ti vise nije aktivna, probaj ponoviti upit na Potpomognuta oplodnja vol. 6 😊

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar mama94

    mama94

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Ima li netko duphaston za prodati? Naime, bila sam na toj terapiji,trudnoću mi vodi privatna ginekološka, a moja preko zdravstvenog mi onda prema njihovim uputama prepiše recept ,no ovaj  ne želi jer ima neku svoju teoriju a ovi iz poliklinike tvrde da treba da nastavim terapiju (prijeteći pobačaj )

    03/2022.-blight ovum,kiretaza u 9.tj.
    08/2023.-spontani pobačaj 6.tjedan

    12/2023.-nova trudnoća🌈
    01.03.2024.-nifty uredan, djevojčica https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;87/st/20240903/e/Pregnancy+Ticker/dt/5/k/a83a/preg.png [tickerfactory.com]

  • ivna9

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozz. Nova sam ovdje. 
    Imala sam transfer u ponedjeljak.  
    Skoro svaki dan imam bolove u trbuhu kao da cu dobit menstruaciju. 
    Normalno trebam dobit za 2 dana. 
    Jel normalno to da boli tako?
    Prvi put sam u svemu ovome 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.