Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    provincijalka

    ruška

    provincijalka

    Grizli

    Evo ga fetišice… Po mojoj slobodnoj procjeni i dva oka koja imam rekla bi da crta je potamnila dovoljno za 9dnt?!

    Ajmeeeee diiivnooo!čestitam od srca! Neka ostane i dalje sve dobro i pozitivno!
    Ja ću svoj testić pišnut sljedeći tjedan, danas mi je 7.DNT dve blastice, nekako želim bit ziher, nema pojma, sve me strah…

    Nisi jedina koju je strah,i meni je danas 7dan,treba biti pozitivan,ali malo mi je tesko☹️
    Ruška, kad pišamo? Ja sam mislila sljedeći tjedan jedan dan. Šta misliš, da skupa? npr. u srijedu? Meni će srijeda biti 12 DNT a betu bih trebala vaditi 27.05. ( 17.DNT)


    Hahaha ja isto planirala u srijedu ako do tada ne dobijem☹️,moze zajedno ćemo.

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar Kika22

    Kika22

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Karla89

    Kika22

    Karla89isti vikend trebamo dobit. Ja moju M ocekujem 26.05. U ovom ciklusu idem po mog jednog smrzlića 😊

    Odlično, pratimo se onda i držim palčeve!!
    Nama je ovo prvi ivf, imali smo do sad dvije inseminacije
    Znači, krajem 6.mj će nas terorirat da piškimo


    Tako je, mi cemo biti partneri u pracenju. Puno srece ti zelim i da bude uspjesno!
    Nekako me strah vise raditi te testove. Prosla sam dvije inseminacije i dva stimulirana. U drugom stimuliranom nakon transfera dvije blastice sam po prvi put u zivotu dobila crticu/sjenu. Prvi put ikada da sam vidila nešto pored testne crtice, a da to nije bjelina. I dan prije bete dobijem M. Kad sam vec imala termin za betu otisla sam i bila je biokemijska. 
    Poznam sebe, znatizeljna sam, ali volila bi ovaj put ne raditi testove.

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Nikitta, čini mi se super ova tvoja knjiga. Baš je želim! Ali na hrvatskom😏😁 Je li koja cura možda u izdavaštvu?🤔
    Ema1987,ti si kao i lilypie bila kod škvorca dvaput? Što su vam rekli za mali broj oplođenih? Uzrok?
     Sve više razmišljam o Petrovoj i dr. Vrčiću za slj. ivf. Kakvi su ti dojmovi? Koliko se čeka na konzultacije kod njega? Unajmila si stan na desetak dana ili?
    Koka0904, ti imaš 5 slamki smrznute sperme ili?
    Skakavac, sretno sutra!
    Kengurice, dečkić🤗

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hani 😂😂😂 mene bi nakon 2 dana smjenili jer mrzim ljencine i nerad + nepatim na novce tako da nikako nisam u konfiguraciji političara. A u politici jos nista nije znanstveno dokazano tako da nista dajem neopozovu ostavku. Hahaha
    Sretno curama koje ce tek piskit testic, nema veze kad ga piskite samo da bude pozitivan. Mene ste smao ovaj put uspjele nagovoriti da prije planiranog piskim ga, al nekako sam se osjecala spremnom suociti se sa rezultatom tako da pustimo curke nek se psihicki pripreme nista na svijefu ne ide na silu. Ja vam drzim ogromne 🤞🤞🤞 svima da to dozivite uskoro. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Grizli ulogirala sam se samo da ti od srca čestitam!!!❤️❤️❤️ Nadam se da ti je barem jedan od mojih testova donio plusić! Svim curama želim iste takve plusiće kao kod Grizli😊 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar provincijalka

    provincijalka

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    ruška

    provincijalka

    ruška

    provincijalka

    Grizli

    Evo ga fetišice… Po mojoj slobodnoj procjeni i dva oka koja imam rekla bi da crta je potamnila dovoljno za 9dnt?!

    Ajmeeeee diiivnooo!čestitam od srca! Neka ostane i dalje sve dobro i pozitivno!
    Ja ću svoj testić pišnut sljedeći tjedan, danas mi je 7.DNT dve blastice, nekako želim bit ziher, nema pojma, sve me strah…

    Nisi jedina koju je strah,i meni je danas 7dan,treba biti pozitivan,ali malo mi je tesko☹️
    Ruška, kad pišamo? Ja sam mislila sljedeći tjedan jedan dan. Šta misliš, da skupa? npr. u srijedu? Meni će srijeda biti 12 DNT a betu bih trebala vaditi 27.05. ( 17.DNT)

    Hahaha ja isto planirala u srijedu ako do tada ne dobijem☹️,moze zajedno ćemo.

    Deal! U srijedu pišamo 🤗

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    https://juicebox.hr/ [juicebox.hr] tu se moze kupiti friski sokici,naravno ima cikle☺..ko je u zg,uz setnjicu pije sokic.

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Hani, da bila sam kod škvorca .. Nemaju objašnjenje za ništa, eto, zadnje što mi je rekao na transferu je bilo da stvarno nezna što se dogodilo …
    Ja sam sad bila kod dr.Vrčića, sušta suprotnost od škvorca, brutalno iskren i direktan. Rezultat postupaka znaš. Išla sam prvo privatno na konzultacije da mi u miru pogleda sve nalaze I mene. U bolnici se čeka otprilike mjesec dana na prve konzultacije   nakon toga sve ide brzo. 

    Ajme jutros kod mene šok, sa utrogestanom mi izašla smeđa žilica i bolovi ko da ću svaki čas procuriti,  sve lađe su mi potonule.. Brzo sam išla po uputnicu I vaditi betu koja se hvala bogu poduplala tako da se nadam da sam se to ipak možda malo ozlijedila dok guram taj utrić I da je ok sve. Ipak mirujem do ultrazvuka u srijedu , što je sigurno je sigurno  

  • Deleted user

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ajme bas je lijepo pratiti ove plusice. Nadam se da ceih biti jos 🤞🤞😊
    Hani da 5 slamcica sa po 3 spermija. Nakon ovog postupka jos 4 😕

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Kika22

    Karla89

    Kika22

    Karla89isti vikend trebamo dobit. Ja moju M ocekujem 26.05. U ovom ciklusu idem po mog jednog smrzlića 😊

    Odlično, pratimo se onda i držim palčeve!!
    Nama je ovo prvi ivf, imali smo do sad dvije inseminacije
    Znači, krajem 6.mj će nas terorirat da piškimo

    Tako je, mi cemo biti partneri u pracenju. Puno srece ti zelim i da bude uspjesno!
    Nekako me strah vise raditi te testove. Prosla sam dvije inseminacije i dva stimulirana. U drugom stimuliranom nakon transfera dvije blastice sam po prvi put u zivotu dobila crticu/sjenu. Prvi put ikada da sam vidila nešto pored testne crtice, a da to nije bjelina. I dan prije bete dobijem M. Kad sam vec imala termin za betu otisla sam i bila je biokemijska.
    Poznam sebe, znatizeljna sam, ali volila bi ovaj put ne raditi testove.


    Joj, sretno nam
    Mi smo nakon 3 god pokušavanja išli na prvu inseminaciju i odmah dobili +, beta se duplala, ali srce nije kucalo, pa sam završila na kiretaži.. druga inseminacija nismo ni došli do toga, beta negativna.. tako da dr polaže velike nade..jer kao rijetki su koji dobiju pozitivan rezultat odmah iz prve ins.. ali vidjet ćemo, moramo biti samo pozitivni u svemu!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.