Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ike

    ike

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    MalaM22 i Blacky89 hvala vam od srca na podršci, znači mi puno ❣️Znati cete kad krene bockanje ❣️

    PCOS, Amh:82(g.1984)
    MM: oligoasthenozoospermia(g.1985)
    11/2019 1.ivf neuspješna punkcija,izvadena dva folikula citicne strukture bez stanica,
    04/2020 planiran 2.postupak

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Grizli cestitke na curici :) 🎉🎈 Baš lijepa vijest :)

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Grizli cestitam na curici 🥳🎉🎉 I hvala na info oko tezine.
    Ima li na ovom forumu moderatora. Otvaraju se spam teme svako malo, jedva sam vas nasla u toj hrpi. Znam da je nesto slicno bilo na mojim krpicama pa je rijeseno.

    [lilypie.com]

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Vrapcic123 hej, kako si ti? 
    Tu ti je svakako, svaki dan nešto novo. :) Borimo se i dalje!

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Grizli

    Hej cure ispricavam se, posebno novima kojih vidim da ima sve vise, al mojoj staroj ekipi sam obecala javiti kad saznam spol… E pa stize nam najvjerojatnije curka! Napokon nam je dozvolila i umirila se malo beba da je gin uspjela vidjeti sto se skriva izmedju nogica.😍 I jedna info za sve buduce trudnice s ove teme, nase ivf bebice su teze od prosjeka i to je sasvim normalno, al nema nikakve veze za kasnije nakon poroda nece djeca biti zbog toga pretila ili tako nesto. Jednostavno u velikoj vecini ivf trudnoca bebe su malo iznad prosjeka tako da vas ne uplase kao mene da je beba prevelika i da je neki problem sa ugtanjem plodne vode ili gestacijskim dijabetesom, bubrezima isl.


    Čestitke na curici🤩🤩🤩🤩🤩

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    A da li smrznu sve sto ostane na sv. Duhu? Kad mi je jucer rekla da je zamrzavanje skupo. Nisam to uopce pitala. 

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    avama

    A da li smrznu sve sto ostane na sv. Duhu? Kad mi je jucer rekla da je zamrzavanje skupo. Nisam to uopce pitala.


    Cure ja se uzasno osjecam, sad kad mi je dr rekla da vracaju 2, a na prvom razgovoru smo pricale da bolje 1 jer sam imala problem s curenjem plodne vode, na kraju hitan cataki, pa spontani. Stvarno se bojim blizanacke trudnoce. Bas sam sad razicarana tim prustupom. I nije mi svejedno! Kad mi budu rekli vratiti 2, kaoo da ja trazim 1. 

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    avama ja nosim blizance i potpuno razumijem tvoj strah od blizanacke trudnoće. Koliko god to svima simpatično i slatko bilo, nitko ne zna sto je to dok mu se ne dogodi. Nositi dvoje djece nikako nije isto sto i jedno. Medjutim, ne znam tvoju dijagnozu niti koliko godina imaš ali cure su u pravu kad ti kažu da ne ide to bas sve tako po špagi u IVF-u. Vidiš i sama na forumu koliko se cure bore i koliko puta su išle u postupak.
    Mi kad smo krenuli u te vode bili smo spremni na sve moguće rizike da bi uspjeli. Nazalost, to je tako. IVF je pun rizika i višeplodna trudnoća je jedna od njih. Zaista ne znam kako to funkcionira kad su zamrznute dvije blastice u slamki a jedna se vraća. 
    Grizli curica 🥰💃 čestitam mila i neka bude zdrava i velika djevojčica. Meni su na zadnjem UZV natuknuli da bi jedna od beba mogla biti curica ali je naglasio da to uzmem s velikom rezervom. Ja bih bila presretna 😍

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Lilypie

    avamaja nosim blizance i potpuno razumijem tvoj strah od blizanacke trudnoće. Koliko god to svima simpatično i slatko bilo, nitko ne zna sto je to dok mu se ne dogodi. Nositi dvoje djece nikako nije isto sto i jedno. Medjutim, ne znam tvoju dijagnozu niti koliko godina imaš ali cure su u pravu kad ti kažu da ne ide to bas sve tako po špagi u IVF-u. Vidiš i sama na forumu koliko se cure bore i koliko puta su išle u postupak.
    Mi kad smo krenuli u te vode bili smo spremni na sve moguće rizike da bi uspjeli. Nazalost, to je tako. IVF je pun rizika i višeplodna trudnoća je jedna od njih. Zaista ne znam kako to funkcionira kad su zamrznute dvije blastice u slamki a jedna se vraca.

    Ma znam da je sve to slozeno i da nikad ne znas. Sad govorim o vracanju svjezeg. Prvo to cekam. 

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Grizli aaa curka, nek bude hrabra i odvažna na mamu 😘
    Lilypie dobro ti je doc i vidio spol s obzirom da su blizanci i da je guzva u pupici. Kak je lijepo citati takve vijesti. Nekako kao da ste ti i Grizli nedavno javile plusice i bete, a vidi sad vec koji je tjedan. ❤️ 
    Stvarno se i ja vise veselim vašim trudnoćama nego kad neko od prijatelja/poznanika kaze da su trudni 🙈
    Nikitta lavica 🦁, bome bi mm trebao jako puno zivaca za nas dvije 😂, i smijesno mi je bilo kad sam pročitala da si napisala u ženskom rodu 🤗 jer ja sam uvjerena da cemo mi imat curicu 👏🏼😉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.