Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Evo djevojke, ovaj iscjedak i menstrualni bolovi me natjerali da napravim test…..sto reci, jedan veliki minus nemam vise sto pametno za reci, 8 blastica, 4 transfera i niti jedna inplantacija, ima li tomu kraja? 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Kod nas piše, na vratima liječnika, da moraš osobno doći i otvorit bolovanje i to ne unazad jer se to ne priznaje. Znam da sam odmah pomislila, ne daj Bože da mi se nešto dogodi pa da još onda moram osobno dolaziti makar možda neću biti u stanju da se vozim do njih. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ninna - koji ti je dan od transfera? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ninna - koji ti je dan od transfera?


    8.dnt

  • Mrvi

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Curke, pratim vas al bas ne stignem pisati. Nesto sam u guzvi ovaj tjedan.
    Nina1804- a kad moras vadit betu? Nadam se da je pak test prerano napravljen.
    Sunshine 25-zao mi je, ali barem imas smrzlice pa neces morat opet na stimulaciju.
    Grizli-nadam se da ces nas barem ti sutra obradovati sa plusicem.
    Nikita- nek sve bude dobro u pet na uzv.
    Nove cure samo hrabro. 
    Nesto je bas ruzan ovaj ozujak. 😥

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Joj, pa to ti je dosta rano. Znam da je blastica u pitanju, ali trebala si pričekati još dan ili dva. Dosta cura je prerano radilo test pa su se isplakale, a na kraju beta pozitivna. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Ma bas sam mislila izdrzat s testom do cetvrtka, u petak vadim betu, ali ovaj iscjedak i bolovi su me slomili….tako meni inace krece m. Imam osjecaj da prestanem s utricima, da bi se odmah izlila. 
    Grizli ti si nam svijetla tocka ovog ozujka, sigurna sam. Mislim da je jos netko rekao da je 8.dnt, nisam sigurna tko, ali sretnoooo!!!!

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Jao cure, panika. Sad sam se tusirala i napipala nesto u lijevoj dojci. Tvrdo je i boli kad pritisnem,uzduz dojke odgore prema bradavici!!! To do sad nije bilo tu! Što je sad pak to, ima li koja slicnih iskustva?!? Danas brojim 8dt. Korictim cyclogest 2x1 i estrofem 2x1

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ninna ne odustaj ima pravo Vaki ja vec spremna na to da ujutro ugledam minus od hektra velik. Al svjesna sam da tek 10 dnt moze se ozbiljno pocet shvacati minus.
    A kad se budim eee to je pitanje od milijun dolara… Izmedju 5 i 7.30 trenutno se budim kad se probudim radim od doma pa umjesto da glupaca spavam ja ko kokos u 5 sa prvim zrakama sunca se znam probuditi na wc i onda ne mogu zaspat. A moran se sjetiti ako se tako probudim napraviti ga… Javi kad budem saznala rezultat. Ako se ne javim umrla sam od srece! 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mrva moze biti da su otekle ti mlijecne zlijezde. Al nemam iskustva s time jer kod mene bi to vjerojatno bilo vece od dojke.

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.