Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Grizli, piški više, ne mogu dočekati tvoj plusić!!!! 😁 
    Ja sam se čula jučer s dr., kaže da nazovem u petak da vidimo jel će produžiti ugovor s hzzom (????), ako da, onda idemo u 4. mjesecu na fet. Nekako mislim da će to biti dobro riješenje za mene, jer mi je tijelo strašno smrdano od stimulacije..em mi je prošla menga trajala 2 dana, jajnik ogroman, sad neka vodena bezvezna, baš osjećam da to nije to. Moram se naručiti kod svoje gin da me malo pogleda na uzv

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Sunshine i Lilypie zao mi je ☹️ sad se isplacite, odmorite i napunite baterije za novu borbu 💓 niste same i MOZETE VI TO 💓💓 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Sunshine produžit će mu. To ti tako ide iz kvartala u kvartal da mora čekati to produženje. Naš dragi ažurni HZZO.
    Melina terapija se ne prekida do negativne bete, a ti si daleko od negativne bete tako da ni slučajno prekidati terapiju.
    Ja nemam pojma oko bolovanja, meni stavljaju A0 šifru. Kod mene zu firmi ionako nema razlike u bolovanju što se financija tiče. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Sunshine i Lilypie jako mi je žao zbog vaših beta, skupite snage za dalje i neka je sljedeći put dobitan 
    I mene zanima bolovanje, ja bi najbolje uzela A0 ali to onda dok.opće mi otvara ili? Ne želim da mi se spominje oplodnja.. a bojim se kako ću reagirati na terapiju pa možda bi tražila i prije punkcije par dana, nisam pametna. Radim uredski posao ali mi je stresno jako i još ide sezona.. Osjećam da dolazi menga i nikad joj se nisam više veselila, još samo da dođe prije petka, vidim da nas ima više koje sada krećemo ili već jeste u postupku i svima nam držim fige 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lilypie a misa mu ljubim… Zao mi je. Ocito se o biokemijskoj radi. Uh opali nas svaki neuspjeh zato dozvoli si vrijeme da to prebolis i da krenes dalje. A ja ti zelim da sto prije uspijes!
    Flower dobrodosla i dijagnoza je samo 1 prepreka s kojom se mi u mpo borimo, najvaznije je da vjerujete u najbolji moguci ishod. Sad ti se mozda cini smak svijeta al onaj osjecaj ushicenosti kad krenete u postupak dat ce ti ogroman vjetar u ledja, a onda se samo moras prepustiti. Sretno i da sto prije docekas uspjeh. I ne brini bez obzira na los spermio u ivf postupku vazno je samo da oni nadju onih par dobrih s kojima ce oploditi tvoje stanice.
    Pencil meni je ciklus nakon stimulacije menga dosla kasnije 7 dana. U kojoj si ti sad fazi?
    Nikita onda sretno sa lizuckanjem sladoleda 🤣.
    Sunshine kupila sam test u mulleru nije bilo stapica pa sam trakicu valjda ce biti ok. Planiram sutra ga napraviti pa mislim da bi vec trebala znat onda na cemu sam. Nek se eto neko bar raduje mom piskanju vec kad sam ja mrtva hladna. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Draga flower dobro nam došla i što prije otišla s ove teme ;) Što se tiće spermiograma, i moj muž kad je prvi put radio taj pregled, nalaz je bio grozan i naravno reakcija njega je bila kao i kod tvog muža..Idući nalaz, nakon mjesec dana, bio je fantastičan. Valjda je to bio stres a i negdje smo mi fulali jer smo uzorak nosili od doma i eto lažno lošeg nalaza..Želim reći da nema pravila jer kod njih i najmanja stvar utječe na nalaz. Što se tiće svega ostalog, vjeruj mi da se nemaš zašto brinuti. I ja (a vjerojatno i ostale curke) sam se bojala kako ću sve to, što nas sve čeka, možemo li to, cijeli kaos u glavi..ako draga kada kreneš, jedan korak te vodi drugom, ideš polako i samo slušaš doktora.. Što nije jasno pitaš njih, ak zaboraviš, pitaš nas  Tako svi ovdje funkcioniramo..I ono najbitnije, jedan dan ćeš se probuditi i samo tako shvatiti koliko si jaka <3 sve smo ovdje jake, padnemo ali i ustanemo, sama sebi ćeš se divit koliko si snažna i bit ćeš preponosna  ;)  Kako sam baš neki dan pročitala, ok je bojati se, to znači da se spremaš napraviti nešto jako hrabro ;) Sretno i pratimo se! ;) 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Pencil uobičajeno je da menga malo zeza čak do 3 mjeseca nakon stimulacije, mene je dosta zezala i kasnila. Sve smrdano.
    Hrabrice ma ja uvijek ostanem doma, ali ja sam samozaposlena, tako da… sad bih otvorila bolovanje da imam manja davanja na doprinose državi, šednja je 😂
    Kengu kako si nam danas? Ja se veselim trećoj inekciji kao da idem na sladoled 😅


    hahaha koje su to kombinacije  onda ćemo zajedno gladit dosadu tu na forumu i bodrit se! 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Zao mi je cure jako.. bas sam se nadala da ce vam bete biti ogromne.. i da ce napokon zabljestati te velike brojke tu… drzi te se i ravno u nove pobjede 🤞🤞
    Grizli em sam nestrpljiva zbog tvog sutrasnjeg testa, em zbog svog transfera ( za koji se nadam i dalje pozitivno da ce biti) jutros sam rekla muzu da sam ja od sutra trudna i da ishod ne smije biti drugaciji 😂😂 nadam se da me nece sutra polit hladan tus… jer vjerujem da me ceka bar jedna blastica 💖

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Grizli daj se više popiški, trenuto najvećim dijelom pratim forum jer čekam tvoj plusić  čak i mene nervoza počinje prat 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Grizli ima nas tu dosta koje čekamo tvoju crtu na testu, svaka ti čast na skuliranosti ali ajde napravi pa da se svi veselimo 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.