Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • MojeSve

Broj poruka: 96

Prijavi adminu

Blacky89

MojeSve to se i meni dogodilo… prošle godine u ovo vrijeme AMH 37,4 a sada kada sam ga vadila poslije operacije 21,35. Malo reci da sam ostala šokirana. Onda me dr. smirio kad je rekao da zna se javit oscilacija poslije op, ali i da je to pokazatelj koji se gleda s jos nekim faktorima koje je Nikitta vec spomenula. Smirila sam se kada mi je rekao da ima 17 antralaca. Iako sam ih prije godinu dana imala 25! No nekako mi ovih 17 ljepše zvuci 😂
    Ne brini se, sve je to ok.

Hvala! ❤️❤️

• ninna1804

Broj poruka: 230

Prijavi adminu

Ivanabo610 super sto imas smrzlice 
    Ja se upravo vratila s FET-a dvije blastice, sad slijedi cekanje. Znaci, 3 dc sam pocela uzimati estrofem, 3 puta po 2 mg. Onda 2-3 uzv-a radi pracenja endometrija, ja sam 13dc bila na zadnjem uzv i uz estrofem dobila utrogestan i evo 18dc transfer. 
    Sretno s FETom!!! 
    HarryPotter cestitam, predivno je vidjeti dvije crtice!!! Cekamo sutra velikuuu betu!!! Sretno 

• MojeSve

Broj poruka: 96

Prijavi adminu

Harry potter 😃🙈💪🏼😃😃😃❤️ wuhuuuuu, cestitaaaaam, bas mi falilo pozitive i ovakve dobre vibre

Hrabrica

Broj poruka: 727

Prijavi adminu

Harry cestitaaam !!!! Nek je velika beta! 😀😀😀😀😀😀

[lilypie.com]

[daisypath.com]

Grizli

Broj poruka: 4974

Prijavi adminu

Emenems a gle uvijek ako te jako boli mozes nakon punkcije pitat sestru koja bude tamo s tobom da ti da nesto za bolove, ako bi te bas jako bolilo, a mozes si i sa sobom uzet nesto ne znam koliko imas vožnje od Rijeke do doma. Ja sam znala nakon punkcije uzet si rapidol pa otic gore u kafic popit nesto i pojet i taman do doma mi bilo ok prolazna bol. Sretno! A vjerujem da je uzasna guzva kad su sad samo njih 2!
    Ninna sretno i da beta bude lijepa velika za 14 dana! 

Nikitta

Broj poruka: 1933

Prijavi adminu

Harry kako lijepo izgledaju dvije crtice, sretno sutra, neka beta potvrdi test! 🥰🍀 
    Perla žao mi je čuti da ništa nije ostalo za smrznuti. Meni to nekako cure nije fer, da embrije koji dođu normalno do 3 dana ne smrznu, nego puštaju do petog dana. Kakti “prirodna selekcija”, ali ja si mislim da baš tu nema niš prirodne selekcije, nego isključivo lab znanstvene. Tko kaže da “lošiji embrij” treći dan, kad ga se zamrzne, pa opet odmrzne, ne bi preživio u maternici kad ga se transferira? Imamo hrpu primjera urednih trudnoća i poroda iz lošije ocjenjenih embrija. Baš me to ljuti. Tako bih voljela da uvedu mogućnost smrzavanja svih preostalih embrija treći dan. 😫

Ja - 1983, endometrioza III. stupnja, MM - sve ok.
    U periodu od 10/2014. do 03/2019. prošli smo 1 AIH i 5 stimuliranih IVF postupaka. Nikad +.
    9/2019 prirodni IVF, Petrova - praćenje ovulacije.

Nikitta

Broj poruka: 1933

Prijavi adminu

Nina1804 neka ovo bude tvoj sretni, dobitni FET! 🥰🍀

Ja - 1983, endometrioza III. stupnja, MM - sve ok.
    U periodu od 10/2014. do 03/2019. prošli smo 1 AIH i 5 stimuliranih IVF postupaka. Nikad +.
    9/2019 prirodni IVF, Petrova - praćenje ovulacije.

• perla

Broj poruka: 329

Prijavi adminu

Nikitta

Harry kako lijepo izgledaju dvije crtice,sretno sutra, neka beta potvrdi test! 🥰🍀
    Perla žao mi je čuti da ništa nije ostalo za smrznuti. Meni to nekako cure nije fer, da embrije koji dođu normalno do 3 dana ne smrznu, nego puštaju do petog dana. Kakti “prirodna selekcija”, ali ja si mislim da baš tu nema niš prirodne selekcije, nego isključivo lab znanstvene. Tko kaže da “lošiji embrij” treći dan, kad ga se zamrzne, pa opet odmrzne, ne bi preživio u maternici kad ga se transferira? Imamo hrpu primjera urednih trudnoća i poroda iz lošije ocjenjenih embrija. Baš me to ljuti. Tako bih voljela da uvedu mogućnost smrzavanja svih preostalih embrija treći dan. 😫

E o tome i ja razmišljam već danima ! I sad mi je žao šta nisam vratila 3..

• Samara

Broj poruka: 51

Prijavi adminu

Bok cure, evo mi bili jucer kod Skvorca na konzultacijama. Moramo jos neke pretrage napraviti da se vidi dal uopce mozemo u postupak. Jer je spermiogram los, nasli su svega 5 nepokretnih spermija i ako su nepokretni zbog genetike na zalost se odustaje od svega :( je imao ko takav slucaj? 

• nemasekirancije

Broj poruka: 516

Prijavi adminu

ninna1804

Ivanabo610 super sto imas smrzlice
    Ja se upravo vratila s FET-a dvije blastice, sad slijedi cekanje. Znaci, 3 dc sam pocela uzimati estrofem, 3 puta po 2 mg. Onda 2-3 uzv-a radi pracenja endometrija, ja sam 13dc bila na zadnjem uzv i uz estrofem dobila utrogestan i evo 18dc transfer.
    Sretno s FETom!!!
    HarryPotter cestitam, predivno je vidjeti dvije crtice!!! Cekamo sutra velikuuu betu!!! Sretno

Sretno :)! Drzimo fige!!! Neka bude dobitan 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.