Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

AAAARI

Broj poruka: 217

Prijavi adminu

Nikita da na te. Trazila sam na iherb ima dosta razlicitih vrsta. Sad jos moram vidjeti koje cu uzeti. Mislila san jos uzeti neke od dodataka.al ne znam ni sama. Znam da je selen dobar.

Grizli

Broj poruka: 2197

Prijavi adminu

Ifka mislim nije lose piti malo vitamina i minerala, al najvaznije da uzimas folnu. Uvijek mozes uzet supradyn ili neki complex. 

• Bluebird

Broj poruka: 49

Prijavi adminu

Cure moje, bas nisam bila aktivna jer sam se udaljila malo od interneta i čitanja bilo čega, nemojte zamjeriti. Uglavnom, da vam javim da smo jjcer bili na pregledu, 8+1, dvi bebice, dva srca kucaju, rukice, nogice, sve smo vidjeli… nestvarno predivan osjecaj… još dolazim pomalo sebi od svega toga…
    ❤💙

Nasty

Broj poruka: 45

Prijavi adminu

Bluebird

Cure moje, bas nisam bila aktivna jer sam se udaljila malo od interneta i čitanja bilo čega, nemojte zamjeriti. Uglavnom, da vam javim da smo jjcer bili na pregledu, 8+1, dvi bebice, dva srca kucaju, rukice, nogice, sve smo vidjeli… nestvarno predivan osjecaj… još dolazim pomalo sebi od svega toga…
    ❤💙

Predivno, čestitam od 💗! 
    Pokušavam zamislit taj osjećaj.. ne mogu, mislim da bi plakala od sreće uglavnom. 
    Uživaj ženo zaslužila si.. Nek bude štreberska😊

• Nikitta

Broj poruka: 603

Prijavi adminu

AAAARI Za selen je dovoljno par brazilskih oraščića dnevno, doslovno 2 do 3 komada dnevno. Ja sam prešla na to, a prije sam kupovala selen od Solgara. 

Bluebird divota, čestitam i samo neka se nastavi tako lijepo i mirno do kraja 💫⭐️😻🍀

Grizli kako sad ne pijem matičnu, onda bih kao trebala folnu, ali budući da sam MTHFR heterozigot, onda bih trebala udarit po folatu jel? Znaš li koji je dobar, Solgarov? 

Nasty

Broj poruka: 45

Prijavi adminu

Cure, koje bolovanje ste uzimale? 
    Na poslu uglavnom ne pričam puno o privatnim stvarima. Mogu dobiti bolovanje, ali ne bi htjela da mi previše ljudi zna za MPO. 
    N 97 ženska neplodnost do 14 dana
    N 98 komplikacije vezane s potpomognutom oplodnjom do 21 dan
    Z 31 postupci u vezi s oplodnjom do 7 dana

• MojeSve

Broj poruka: 54

Prijavi adminu

Nasty

Cure, koje bolovanje ste uzimale?
    Na poslu uglavnom ne pričam puno o privatnim stvarima. Mogu dobiti bolovanje, ali ne bi htjela da mi previše ljudi zna za MPO.
    N 97 ženska neplodnost do 14 dana
    N 98 komplikacije vezane s potpomognutom oplodnjom do 21 dan
    Z 31 postupci u vezi s oplodnjom do 7 dana

14 dana, stavili su sifru a0 (bolest) 

Grizli

Broj poruka: 2197

Prijavi adminu

Bluebird oooo cestitam od srca! Zelim ti najureniju i najsladju trudnocu bez puno nervoze i briga! Uzivaj! Prekrasno, bas lijepo!
    Nikita od samog folata definitivno solgar, druge nisam probavala iako ima u trgovinama za sportase dosta toga. Od kombiniranih suplemenata folat imaju novalac i prenatas, tako da ja to uzimam pa imam i omega i vit B, zeljezo, selen i cink ono najosnovnije tu dobijem da ne pijem 20 tabeltica dnevno. S time da novalac ima i folat i folnu, pa tebi ako se odlucis bi onda vise preporucila prenatas jer on ima samo folat. 

AAAARI

Broj poruka: 217

Prijavi adminu

Bluebird  

• nemasekirancije

Broj poruka: 268

Prijavi adminu

Cestitam bluebird :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.