Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj Nova sreca oprosti zaboravila da uzimas vit D u spreju, malo mi se sve pobrkalo. Bitno da ide na bolje. Meni od svih nalaza jedino je DHEA-S malo snizen, vitamin D isto snizen, i imam trombofiju pai-1 heterozigot i amh je kao smanjena plodnos,a na uzv nemam bas velik broj antralaca. Dakle nis extra do sad nisu nasli ni smislili. Hormoni ostali sve skolski, imuno isto… Mm spore spermice. Ja sam u 4 punkcije samo 1 ostala bez transfera, al to sam si sama kriva sta sam zurila se u postupak umjesto da sam slusala tijelo i dozvolila mu da se odmori. Isla na isforsiranu punkciju bet stoperice 9dc - naravno da js nije bila zrela, a folikul bio vec 27mm. Bezveze spisila prirodnjak jedan. No nevazno! Ovaj put prvi put isli do blastica i od 8 js 3 dosle do blastice sto mislim da nije lose. A i bar mi je nada da mogu do toga se razviti. Prije ivf-a ostajala spontano trudna 4 puta i sve zavrsile prije 8tt. Tako da sam ja zakljucila da je stvar lose srece, losih spermija i js, a sad cemo vidit ako ne uspije ovaj put planiram na histeroskopiju prije FET-a jer zelim znat sta se sa endometrijem dogadja. Da i tu stavku rijesimo. Za LH mislim da je donja granica 2.4, a koliko sam skuzila tebi je 2.2?!zato ti i daju ocito stimulaciju sa lh i fsh kombinacijom. A lh je jako odgovoran za razvoj js i da one sazriju. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Grizli

    Joj Nova sreca oprosti zaboravila da uzimas vit D u spreju, malo mi se sve pobrkalo. Bitno da ide na bolje. Meni od svih nalaza jedino je DHEA-S malo snizen, vitamin D isto snizen, i imam trombofiju pai-1 heterozigot i amh je kao smanjena plodnos,a na uzv nemam bas velik broj antralaca. Dakle nis extra do sad nisu nasli ni smislili. Hormoni ostali sve skolski, imuno isto… Mm spore spermice. Ja sam u 4 punkcije samo 1 ostala bez transfera, al to sam si sama kriva sta sam zurila se u postupak umjesto da sam slusala tijelo i dozvolila mu da se odmori. Isla na isforsiranu punkciju bet stoperice 9dc - naravno da js nije bila zrela, a folikul bio vec 27mm. Bezveze spisila prirodnjak jedan. No nevazno! Ovaj put prvi put isli do blastica i od 8 js 3 dosle do blastice sto mislim da nije lose. A i bar mi je nada da mogu do toga se razviti. Prije ivf-a ostajala spontano trudna 4 puta i sve zavrsile prije 8tt. Tako da sam ja zakljucila da je stvar lose srece, losih spermija i js, a sad cemo vidit ako ne uspije ovaj put planiram na histeroskopiju prije FET-a jer zelim znat sta se sa endometrijem dogadja. Da i tu stavku rijesimo. Za LH mislim da je donja granica 2.4, a koliko sam skuzila tebi je 2.2?!zato ti i daju ocito stimulaciju sa lh i fsh kombinacijom. A lh je jako odgovoran za razvoj js i da one sazriju.


    Uh i ti si prosla ono naj gore isto.nisam ti odgovorila na pitanje tek mi je 7 dan ciklusa mislim bockanja.a vjerojatno je zbog toga i ubacila pergoveris a nadam se da ce uspjeti 

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Samo da vam se javim, napokon sam doma, jucer sam pustena iz bolnice beta je 209, a na kontrolu idem  u petak i onda vadim ponovno betu😘😇

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Didi28

    Samo da vam se javim, napokon sam doma, jucer sam pustena iz bolnice beta je 209, a na kontrolu idem u petak i onda vadim ponovno betu😘😇


    Bravo draga neka si napokon izišla sad odmaraj doma 

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Grizli

    Joj Nova sreca oprosti zaboravila da uzimas vit D u spreju, malo mi se sve pobrkalo. Bitno da ide na bolje. Meni od svih nalaza jedino je DHEA-S malo snizen, vitamin D isto snizen, i imam trombofiju pai-1 heterozigot i amh je kao smanjena plodnos,a na uzv nemam bas velik broj antralaca. Dakle nis extra do sad nisu nasli ni smislili. Hormoni ostali sve skolski, imuno isto… Mm spore spermice. Ja sam u 4 punkcije samo 1 ostala bez transfera, al to sam si sama kriva sta sam zurila se u postupak umjesto da sam slusala tijelo i dozvolila mu da se odmori. Isla na isforsiranu punkciju bet stoperice 9dc - naravno da js nije bila zrela, a folikul bio vec 27mm. Bezveze spisila prirodnjak jedan. No nevazno! Ovaj put prvi put isli do blastica i od 8 js 3 dosle do blastice sto mislim da nije lose. A i bar mi je nada da mogu do toga se razviti. Prije ivf-a ostajala spontano trudna 4 puta i sve zavrsile prije 8tt. Tako da sam ja zakljucila da je stvar lose srece, losih spermija i js, a sad cemo vidit ako ne uspije ovaj put planiram na histeroskopiju prije FET-a jer zelim znat sta se sa endometrijem dogadja. Da i tu stavku rijesimo. Za LH mislim da je donja granica 2.4, a koliko sam skuzila tebi je 2.2?!zato ti i daju ocito stimulaciju sa lh i fsh kombinacijom. A lh je jako odgovoran za razvoj js i da one sazriju.

    Uh i ti si prosla ono naj gore isto.nisam ti odgovorila na pitanje tek mi je 7 dan ciklusa mislim bockanja.a vjerojatno je zbog toga i ubacila pergoveris a nadam se da ce uspjeti


    Grizli jel ti to doktor predlozia histeroskopiju ili

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli je ok ako ne osjećam ništa poslije elonve? Samo sam jako nervozna cijeli dan, valjda nešto očekujem i za sad ništa.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Didi drago mi je da si bolje i da si napokon izasla iz bolnice! Drzi se draga i da sto prije se oporavis od svega i fizicki i psihicki!
    Nova sreca pa sto bi tvoj mpo??? 7sc folikuli 13-15! Ja sam 7dc imala ih 11-15mm i stopericu dobila 2 dana kasnije i imala na punkciji folikule lijepe uredne velicine i zrele js! Punkcija bila na 12dc a to je sve normalno. Bo… Jel ti rekla koliko ih ima? Mozda nije zadovoljna brojem a ne velicinom. Za histero to je moj plan da inzistiram ako ovaj put ne bude uspjesan, ako mi nece dat idem privatno. Mislim da necu riskirat da zbog uvijerenja nije mi nista izgubim jos jednu trudnocu ili profuckam FET. 
    Perla to je meni bilo normalno da nema nicega. Nula doslovno od simptoma u pocetku. Tek nakon 4 dana sam pocela osjecat jajnike. 
    Cure na crinone jel vam se dogodilo kad da kad stavljate novu tubicu prvo osjetite da stapic ide teze unutra i blagu nelagodu, a kad sam istisla ga van je izaslo isusenog gela sivkaste boje. Isprika na ovako detaljnom opisu al nisam se susretala s time, pa me malo frka da nisam upalu dobila jos. 😏 Samo bi mi to sad falilo. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli - i ja sam to sugerirala Novoj sreći u prijašnjem postu. Vjerojatno su se nadali većem broju jer je veličina o. k.
    Nakon nekog vremena se nakupi tog crinone gela pa novi teže ulazi. Znam da sam jednom pomislila da je jedan aplikator bio prazan jer nisam čula onaj zvuk kod uštrcavanja pa sam šibnula još jedan. 🤣 Smeđe mi je bilo zaostala impla. krv, tako da se nadam da je tako i kod tebe, ali naravno s boljim ishodom… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Vaki

    Grizli - i ja sam to sugerirala Novoj sreći u prijašnjem postu. Vjerojatno su se nadali većem broju jer je veličina o. k.
    Nakon nekog vremena se nakupi tog crinone gela pa novi teže ulazi. Znam da sam jednom pomislila da je jedan aplikator bio prazan jer nisam čula onaj zvuk kod uštrcavanja pa sam šibnula još jedan. 🤣 Smeđe mi je bilo zaostala impla. krv, tako da se nadam da je tako i kod tebe, ali naravno s boljim ishodom…


    A vjerojatno je i to joj sto ih ima samo toliko.vidjet ce mo u ponediljak sta ce reć i kakvo je stanje

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nova sreca a koliko ih je nabrojala ili neznas taj podatak?
    Vaki hvala na smirivanju nervoze. Vec me pocelo prat da sam dobila upalu zbog te nelagode dole. A kad ono jos jedan ocekivani slucaj. Do sad sam znala imati samo sitne komadice bijele i dan prije menge vece komade, al nikad taj osjecaj nelagode pa me to prestrasilo. Al eto ako je to normalno prihvacam tu igru, pa hajmo isprobati i ovu varijantu crinone gela 🤣🤣🤣🤣 Boze moj sto mi jos necemo dozivit! 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.