Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Meni nije dovoljno pao tsh pa ništa od ovog ciklusa :( pitanje, postoji li kakav prirodni pripravak koji mogu kombinirati uz euthyrox? Smijem li uzimati kelp uz tablete? 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ma iskreno, čula sam od puno žena da laboratorij u našem mjestu nije dobar. Meni sada ispada da mi se uz terapiju tsh povisio. Prvo vađenje je bilo u mom mjestu, tsh 4.9, za tjedan dana(bez terapije) u Osijeku mi je tsh bio 3.3. Počela sam piti euthyrox 25, i sad nakon 2 tjedna, opet vadim u svom mjestu i tsh mi je 4.6. Nisam stručnjak, ali kako je to moguće? 
    Ma razumijem ja da je to jod, ali luda sam više od miksanja tableta i svega, baš sam ljuta sad. Razumijem da je 2tj terapije kratko, ali kako su moguća tolika odstupanja? 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hjoj, mislim da 2 tjedna nisu dovoljna da tablete naprave svoje. Hoće li ti povećati terapiju? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Vjerojatno da, naizmjenično 25 i 50, još ću se dogovoriti danas sa Škvorcom. Ono što je također čudnovato, meni su f3 i ft4 super, evo i sad u polovici gornjeg intervala. Stvarno nemam nikakvih problema tipičnih za štitnjaču, a mislim da na moj tsh utječe jaaaako stres. Bilo mi je baš loše prvih par dana uzimanja euthyroxa i sad me strah uzimanja veće doze. Nitko u obitelji nema problema sa štitnjačom, znam da tsh treba biti 2, ali mislim da je u mom slučaju to baš bezveze!

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Nasty

    kiki989

    Cao cure, bila sam pitala ali nitko mi nije odgovorio pa evo opet.. ima li netko da je kod dr. Šunj u KBC Splitu?

    Nova Sreca i ja smo kod Marušić. Na žalost ne znam nikoga tko je kod dr. Šunj. Na rodi i drugim forumima ima nešto komentara o njoj, pa progooglaj ako nisi.. Zašto si baš kod nje? Kakva je tebi?

    Draga kakvo je stanje sa tobom?Kako ti se čini dr.Marušić


    Draga hvala na pitanju, 
    Dr. Marušić mi se čini ugodna osoba, draga ali i realna. Vidila sam je doduše samo dva puta. Čini se kao dobar stručnjak. Ja sam na hormonskoj terapiji do sredine 3.mj, pa ponavljam nalaze hormona. I ako terapija pokaže učinak i sve ostalo bude ok, sa sljedećim ciklusom krećem. A to mi pada početak 4.mj. Dok čekam pazim što jedem, izbjegavam stres koliko je moguće, vježbam, informiram se.. nastojim biti opuštena koliko mi prilike dopuštaju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nikitta i Grizli, poštujem vaša razmišljanja kao i svih cura koje pišu, traže, pitaju, a naročito vas koje dijelite svoja iskustva nama koje se informiramo. Sve smo mi ovdje iz istog razloga. Nemojte moj prijašnji post shvatiti kao kritiku nego čisto razmišljanje. Nikog ne opravdavam, samo pišem iz druge perspektive gledanja stvari, da se ne ponavljam. Svi mi biramo prijatelje i bližnje, odlučujemo hoćemo li njegovati neke obiteljske odnose ili je to čisto gubljenje vremena. Ali ovi usputni prolaznici i njihova trabunjanja me ono fakat ne zanimaju. Neka njih i njihove dnk djece..

    [lilypie.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Prijavljujem početak simulacije. Danas elnovu, utorak kontrola. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nasty ma kakva kritika, dobro si to napisala nebitni ljudi ne smiju oduzimat nam energiju! No htjedoh ti napisat dok cekas svoj the mjesec za uspjeh pokusaj se opustit i uzivat s muzem sto vise. Uzmi vrijeme za sebe i ne znam dal pijes kakve nadomjestke ako ne mozda da uzmes nesto. Ne mogu popamtiti koja od nas sto je pisala da uzima pa eto mozda se i ponavljam, al bolje dvaput nego da informacija ne dodje do tebe! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Perla 🤞🤞🤞 da odradi elonva kako treba! 

    [tickerfactory.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Perla 🤞🤞🤞 da odradi elonva kako treba!


    Hvala Grizli!  Sad vidim i da sam krivo napisala 😉elnova umjesto elonva. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.