Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Nasty, tako lijepo i realno napisano. Slažem se od riječi do riječi! 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nasty

    Nova sreca

    Evo da se i ja javim.moj je amh 17 .Bila sam danas na prvom ultrazvuku i imam zasad 4 folikula na lijevoj i 3 na desnoj neki su 11 veličine neki 10.i od danas mi je pristekala i perguveris koji je ajme i centrotide večeras znači tri boce dnevno ću primati.a boli me doli i blagi grčevi.ajme mi je,nikada mi nije bilo ovako.neznam jel mi to od ove nove inekcije
    Dobar ti je amh i br. folikula,
    sretno draga.. bolove ćeš preživjeti, samo hrabro!
    Ja tek početkom travnja krećem ako mi s hormonima bude sve ok..


    Naravno da cu preživjeti samo da zavrsi pozitivno sve😘

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nova sreca samo hrabra i bit ce to super! 🤞🤞🤞
    HarryPotter sretno danas! Javi kako prodje i navijam da bude lijep broj vrhunskih js! 
    Nikita, Nasty obje ste vrlo lijepo objasnile u kakvom svijetu mi zivimo. Nasty slazem se da ne treba suditi nikome tko ne zna, al isto tako smatram da u neke teme ljudi ne bi smjeli zabat nos. Zasto netko koga vidim 3 put godisnje ima pravo nas osudjivat i pitat sto cekamo s djecom? A s druge strane ako bi ja njih pitala dal joj se muzu jos dize bila bih krajnje nepristojna i vulgarna. To je bit svega, ne zabadat nos di mu nije mjesto jer sto bi reko moj prijatelj nisam otorinolaringolog da bi me tvoj nos u mom zivotu zanimao. Vjerojatno mi i jesmo nekad osjetljive na neke sitnice koje da nismo u ovim situacijama nas ne bi zuljale i zato je najvaznije da se naucimo nositi sa tim krizem je kako Nikita kaze sve trave su jednako zelene nikome nije zelenija. Maknut se od zlobe i okruziti se ljubavlju! Steta samo da rode ne nose djecu! 

    [tickerfactory.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Grizli i Hrabrica veselim se vasim testovima.. ajde vrijeme je da opet zazive linepe vijesti na temi 🤞🤞🤞💖💖😔
    Vaki jebemu misa.. ja sam imala cistu na lijevom jajniku 3 mj nekakvu paucastu iz 2 dijela.. pila i tablete i svaki mj isla na uzv da vidim.. i nikako da pukne i onda mi je doktor rekao ako ne pukne morat cu ju operativno rijesit.. i dosla poslije nove M na uzv i nje nema… nadam se da ce se kod tebe prije rijesiti 💖
    Nikitta zao mi je da se tako osjecas… ali svi imamo pravo na to… i ja sam se udaljila od ljudi koji ne shvacaju i postala bezobrazna prema onima koji upucuju pitanja a ne treba ih biti briga… okruzuju me ljudi na koje mogu racunati u svakom trenutku.. sef mi je divan covijek i sto god da trebam moze…
    Ja sam se jednostavno pomirila da je nas problem, problem danasnjice.. i sto dalje biti ce toga jos vise… odkako sam u tome shvatila sam da u mom malom gradu jako puno parova ima problem(radim u friz.salonu pa tamo svasta saznas) samo me ljuti kad cujem tko ipak bez problema ostane trudan… ali sto je tu je.. sudbina je za nas ispisala nesto drugo i ja cu se veseliti tome… jer i svaki neuspjeh je korak vise ka cilju..
    Nina zao mi je da nike uspjelo.. zelim ti puno snage za dalje i sretno 🤞🤞
    Harry i Nova sreca sretno vam i obradujte nas lijepim vijestima 💖

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Babylove

    Grizli i Hrabrica veselim se vasim testovima.. ajde vrijeme je da opet zazive linepe vijesti na temi 🤞🤞🤞💖💖😔
    Vaki jebemu misa.. ja sam imala cistu na lijevom jajniku 3 mj nekakvu paucastu iz 2 dijela.. pila i tablete i svaki mj isla na uzv da vidim.. i nikako da pukne i onda mi je doktor rekao ako ne pukne morat cu ju operativno rijesit.. i dosla poslije nove M na uzv i nje nema… nadam se da ce se kod tebe prije rijesiti 💖
    Nikitta zao mi je da se tako osjecas… ali svi imamo pravo na to… i ja sam se udaljila od ljudi koji ne shvacaju i postala bezobrazna prema onima koji upucuju pitanja a ne treba ih biti briga… okruzuju me ljudi na koje mogu racunati u svakom trenutku.. sef mi je divan covijek i sto god da trebam moze…
    Ja sam se jednostavno pomirila da je nas problem, problem danasnjice.. i sto dalje biti ce toga jos vise… odkako sam u tome shvatila sam da u mom malom gradu jako puno parova ima problem(radim u friz.salonu pa tamo svasta saznas) samo me ljuti kad cujem tko ipak bez problema ostane trudan… ali sto je tu je.. sudbina je za nas ispisala nesto drugo i ja cu se veseliti tome… jer i svaki neuspjeh je korak vise ka cilju..
    Nina zao mi je da nike uspjelo.. zelim ti puno snage za dalje i sretno 🤞🤞
    Harry i Nova sreca sretno vam i obradujte nas lijepim vijestima 💖


    Hvalja ljubice draga i ja se nadam da će nam svima okrenit sreća da se na ovomu forumu okrenu vesele priče uspjesne.svima nam želim da ova godina okrene ka sretnim zavrsecim.😘

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nova srecasamo hrabra i bit ce to super! 🤞🤞🤞
    HarryPotter sretno danas! Javi kako prodje i navijam da bude lijep broj vrhunskih js!
    Nikita, Nasty obje ste vrlo lijepo objasnile u kakvom svijetu mi zivimo. Nasty slazem se da ne treba suditi nikome tko ne zna, al isto tako smatram da u neke teme ljudi ne bi smjeli zabat nos. Zasto netko koga vidim 3 put godisnje ima pravo nas osudjivat i pitat sto cekamo s djecom? A s druge strane ako bi ja njih pitala dal joj se muzu jos dize bila bih krajnje nepristojna i vulgarna. To je bit svega, ne zabadat nos di mu nije mjesto jer sto bi reko moj prijatelj nisam otorinolaringolog da bi me tvoj nos u mom zivotu zanimao. Vjerojatno mi i jesmo nekad osjetljive na neke sitnice koje da nismo u ovim situacijama nas ne bi zuljale i zato je najvaznije da se naucimo nositi sa tim krizem je kako Nikita kaze sve trave su jednako zelene nikome nije zelenija. Maknut se od zlobe i okruziti se ljubavlju! Steta samo da rode ne nose djecu!


    Draga kako nam sd ti osjećaš?

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    I ja sam se raspisala..
    Didi drago mi je da si se javila i da si bolje … nadam se da ce se sve uskoro posloziti i da ces moci dalje u borbu 💖
    Vitta ja sam imala ureap. ali sam ja imala srecu da smo ju isti ciklus rijesili jednom turom tableta… nadam se da ce tako biti i kod tebe..
    Ja sam sigurna da sam to pokupila na bazenima.. tako da sam odlucna da koliko god volim kupanje za mene bazena nema dok ne uspijem u svojoj borbi 💗
    Moje sve glavu gore i doci ce i nase vrijeme..
    Ispricavam se koga sam izostavila ali puno ste natipkale pa sam jedva pohvatala .. saljem vam pozitivne vibre svima i neka ova godina bude nasa godina🤞

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Zene, izvjestaj : desni jajnik 16 fol. Lijevi oko 8, bolje je stanje na desnome po velicini… Terapija ista danas i sutra, plus sutra vece stoperica.. A od cetv. Da krenem s tbl. Protiv Hipera,Dostinex kroz 8 dana. Valjda mjere predostroznosti, za sada sam ok. Imam malo glavobolje i pritisak al sasvim ok. PETAK punkcija, lokal, nezz ne osjecam strah, istrpim koliko god bolilo…. Ne predvati se, glava gore i osmijeh.
    💪☺️


    Sretno draga danas nek prođe sto bezbolnije i da bude puno jajni stanica.javi nam se sa stanjem kakvo je

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nova sreca hvala na pitanju, dobro sam. Cak mi je skroz neobicno da nemam nekih velikih nuspojava kako sam inace znala imati. Osim onih laganih bockanja dole u trbuhu, bolnih grudi oko bradavica i cestih posjeta wc-u sve laganini. Nisam vise ni napuhana iako mi je trbuh jos nadut, al sve je to normalno kod mene od crinone. Tako da se s nicim posebno ne zamaram, a i ako sam dobro zapamtila tek do kraja tjedna bi implantacija morala zavrsiti ako je zapocela se dogadjati tako da nije ni moguce ocekivat neka cudesa. Prije ocekujem nuspojave od crinone da ce se pojacat! Ovaj pit cak nemam ni nikakav predosjecaj, u nekim dijelovima dana uopce mi ni ne padne napamet sve to. Imam dosta posla oko nekih iszjestaja godisnjih i tako to pa sam okupirana, samo mi vrijeme sporo ide. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Harry sretno danas, uz tebe smo! <3
    Cure ja prijavljujem par dobro poznatih menstrualnih grčeva koji su se sinoć počeli javljati  I opet me pere dosta jaka nervoza, probudila sam se baš našpanana…valjda pucam pod tim pritiskom…Danas deseti dan nakon inseminacije, još pet za preživjet ..

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.