Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Dali vi sta vidite?

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Ja na ovo prvoj slici vidim blijedu vrtovi a na donjoj slabo. Mozda je to to 😀
    Daj odi kupiti u ljekarnu neki jos osjetljiviji test pa da vidis 😀 Držim ti fige i nadam se da ce biti beta pozitivna! 

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Rayna

    Ja na ovo prvoj slici vidim blijedu vrtovi a na donjoj slabo. Mozda je to to 😀
    Daj odi kupiti u ljekarnu neki jos osjetljiviji test pa da vidis 😀 Držim ti fige i nadam se da ce biti beta pozitivna!


    Da i ja vidim ali jako je blijeda.jojjj sva sam u strahu,malo me boli pa prestane,grudi su mi napete,Rayna ovo je prirodno prirodno,nismo bili u postupku bila sam u 5mj na prvom ivf.i evo drugi mjesec hop.nadam se da je to to da smo uspjeli.neznam sta da radim niti sam zvala doktora a jucer smo stigli na more,ponavljam test sutra

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Didi28

    Rayna

    Ja na ovo prvoj slici vidim blijedu vrtovi a na donjoj slabo. Mozda je to to 😀
    Daj odi kupiti u ljekarnu neki jos osjetljiviji test pa da vidis 😀 Držim ti fige i nadam se da ce biti beta pozitivna!

    Da i ja vidim ali jako je blijeda.jojjj sva sam u strahu,malo me boli pa prestane,grudi su mi napete,Rayna ovo je prirodno prirodno,nismo bili u postupku bila sam u 5mj na prvom ivf.i evo drugi mjesec hop.nadam se da je to to da smo uspjeli.neznam sta da radim niti sam zvala doktora a jucer smo stigli na more,ponavljam test sutra


    Ja kad sam imala prirodnu trudnoću 2015 ( 11 tj spontani) prvo su me grudi bolile i kava mi promjenila okus. 
    Subota je pa ne vjerujem da dr rafi ali u ponedjeljak nazovi neka ti da uputnicu (neznam da li imaju jos one e-uputnice) pa u najblizu bolnicu odi vaditi krv ili ako bas nemozes dobit uputnicu onda ponovi test i čekaj povratak doma. 
    kako bi bilo lijepo da se dogodi ono najljepše..prirodna trudnoća 😀 naježila sam se od sreće! Uljepšala mi jutro i daj boze da nam se svima tako dogodi ako nece ovako ivf-om. Vidis da je sve moguće kad se najmanje nadaš ❤ 

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Jel ti ta crtica bila u roku par minuta? 

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Didi kakav ti je to test? Kupi onaj u Bipi ,on je meni odmah pokazao a nije bio prvi urin.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Rayna

    Jel ti ta crtica bila u roku par minuta?


    Pa nakon 5min.ili10min.se pojavila.neznam draga strah me.nesto kao da ide mozda menga dolazi.,sad sam se obrisala oprostite na izrazu,ali kao nesto svijetlo smeđe. 

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Beba

    Didi kakav ti je to test? Kupi onaj u Bipi ,on je meni odmah pokazao a nije bio prvi urin.


    Ja sam takav kupila u ljekarni, meni je bio točan. Pokazao betu 2015. godine.
    Beba, nakon koliko si ti dana radila test? Citam sve postove ali puno nas je pa zbrkam 😀 

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Zvala sam Vuk jutros i pitala za spole odnose, kaže ako nije bilo nikakvih komplikacija da sve normalno 😀😀😀 

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Beba

    Didi kakav ti je to test? Kupi onaj u Bipi ,on je meni odmah pokazao a nije bio prvi urin.


    Ma nekakvi jeftini 20kn.u ljekarni sam kupila takve jos nisam vidjela,koliko zelim biti opustena i ne misliti na negativno.a u meni gori strah me sad na gacicama ugledam svjetlo smedje mrlje . katastrofa

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.