Pomoć!!!!!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mita

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobro jutro želim vam,možda vrijeme i mjesto nije za problem moj,dobro bi mi dosao savjet. Ovako men. ciklus uvijek je bio redovan,nikada kasnio sa mužem redovan odnos imam i sada mi je kasnilo 10dana,test sam uzimala ništa dva puta i nista,nikakve bolove nisam imala sem mučnina pomislili smo eto ga uspjeli smo kad sinovi dobijem.razocarala sam se :(

  • mita

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    "Kad sinoc dobila ,

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Nemoj biti razocarana, nazalost malo kome uspije iz prve. Za kasnjenje menge moze biti sto razloga. Prehlada, stres, promjena klime i sl. Meni je isto znala kasniti jer imam PCO a i htjela sam bebu pa se valjda i tijelo igra s nama. Sretno ti i samo opusteno. Cim menga prodje u nove pobjede 💋

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • mita

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Puno hvala i nadam se da će od drugi puta uspjeti

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Nemoj sebi stvarati pritisak. Ja sam jako mlada i mislila sam odmah cu trudna ostati a opet mi je trebalo 4mj za to. Ostvarit ce ti se zelja samo bez panike i uzivaj sa svojim partnerom

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.