Osip

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marko68

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
    Pozdrav.Imam bebu od 5 i pol mjeseci. Prekjucer mu se pojavilo nesto kao osip sitne tockice. Jutros vec katastrofa. Misli smo otici sutra kod pedijatra ,ali posto je ovako brzo uznapredovalo danas idemo kod dezurnog! Zna netko sto bi to moglo biti? Srce ce me strefit 😭😭😭 
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Joj,jadnicak mali!Ne mogu ti nazalost pomocn!Nisam imala iskustva s tim,ali nadam se da ce pedijatar moci pomoci!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Imala jedna forumasica iskustva s time!Obavezno pedijatru!Njena mala je dobila antibiotsku mast!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Dobar dan
    Obavezno na hitnu idite jer ovo boli kao vrag,jer kako pucaju tako se sire. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Marko68

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala bili smo kod pedijatra i dobili smo antibiotik i antibakterijsku mast. Isto tako moramo ga kupati u kamilici. Hvala lp

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozz..na tjemenu mog 6mj sina pojavilo se crvenilo i znaju se bjeli prištiči pojavit i svrbi ga..kupamo ga sa jonsonovim preparatom..

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.