Mame i bebe ljetnice 2021.❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/QHN1Fch [ibb.co]
    Ovo su naše…. Kaže teta u trgovini da je najstariji model ali su i najmekše.
    Sretan veliki rođendan svim ljetnim bebicama koje su svoj već proslavile 🎂🎉🎉🎂🎉 mi ćemo za koji dan 🥰

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Srnica

    Srnica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hvala ti, Orhideja, bas cu potraziti takav ili slican model. A potpuno se slazem s time da doma budu bosi 😃 I sretan skori rodendan tvom deckicu 🥳 Ja slavim svoj dan nakon njega 😊

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Kod vas je onda opća veselica…. Ni nama tata nije daleko s rođendanom on je 03.07. pa mogu dijelit vikend njih dvojica😁 da mama ubuduće ubije dvije muhe jednim udarcem🤫

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Srnica

    Srnica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ah, krivo sam se izrazila. Meni je rodendan dan nakon tvog deckica, 29.6. 😊 A moja curka slavi u kolovozu, tako da imamo jos malo fore do njezinog partyja 😃

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Srnica

    Ah, krivo sam se izrazila. Meni je rodendan dan nakon tvog deckica, 29.6. 😊 A moja curka slavi u kolovozu, tako da imamo jos malo fore do njezinog partyja 😃


    Možda sam i ja malo krivo shvatila🙈, kako god rođendani su pred vratima i idemo ih proslavit 🥰

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Srnica

    Srnica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Cure, svim malisanima - i onima koji su ga vec proslavili i onima kojima tek dolazi - zelim sve najbolje za veliki prvi rockas! 🥳 

    PS: Nadam se da ste sve dobro i da uzivate u ljetu 🤗

  • N007

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Passiflora

    Cure, samo da brzinski pitam jel treba kome knjiga Beba vođa dohrane u pdf-u, dobila ju 🙂
    Pa ću onda pročitat zaostatke 😘


    Znam da je ovo stari post, ali može li mi netko ovo poslati? Mail je nova.cesta.68@gmail.com. Hvalaaaa!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.