Madeži

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mama_mimi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage mame, zanima me da li je čija bebica rođena s madežom i da li je to normalna pojava. Moja beba je rođena s madežom veličine 3 mm na lijevom obrazu i vrlo mi je to neobično jer nisam srela ni jednu bebu s tim.

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    mama_mimi

    Drage mame, zanima me da li je čija bebica rođena s madežom i da li je to normalna pojava. Moja beba je rođena s madežom veličine 3 mm na lijevom obrazu i vrlo mi je to neobično jer nisam srela ni jednu bebu s tim.


    Koje je boje madez i je li vam pedijatar rekao nesto?

    [lilypie.com]

  • mama_mimi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Baš klasičan madež, smeđi. Pedijatrica se nije obazirala na to, nego kad sam ju pitala rekla je kao da ćemo to pratiti.

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    mama_mimi

    Baš klasičan madež, smeđi. Pedijatrica se nije obazirala na to, nego kad sam ju pitala rekla je kao da ćemo to pratiti.


    Nemoj se brinuti. Ona vjerojatno ima iskustva. Moja cura ima hemangiom na licu i jos jednu crvenu tocku na guzi. Ta tocka je oko 1cm. Bili smo na pregledima. Pedijatar nam je rekao da kod beba kad imaju neke promjene na kozi da pređemo preko nje s prstom. Jace pritisnes i povuces kao da zelis obrisati. I ako boja lagano nestaje onda nije nista. Ne znam vrijedi li za madeze ali probaj.

    [lilypie.com]

  • mama_mimi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ništa ne blijedi. To će mu ostati zastalno kako izgleda. Puno ljudi ima madeže po licu i to je normalna pojava, ali mi je čudno da je to već od rođenja pa me zanimalo dal još ima koji slučaj.

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    znam da postoje takvo slucajevi. redovito kontrolirat i to je to :) 
    Ugl. dogadja se kao i to da se dijete rodi sa zubom :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Moj nećak ima na lopatici identičan madež kao i njegov tata :) 

    [lilypie.com]

  • mama_mimi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zar nitko drugi nema taj slučaj? Sad sam u depri.. stalno gledam u to i ne mogu se naviknuti. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.