Lovci na Ovulacije a.k.a LH Trakice - 6.Dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    Zoe je li prije bio naziv samo lh trakice ili i ovo lovci na ovulacije?

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/lovci-na-ovulacije-lh-trakice-7-dio-94228 [miss7mama.24sata.hr]

    Nema uvoda velikog niti sam ja tako inspirirana - sretna nam tema

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • tonkica1302

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage mame :) S obzirom da nemam baš iskustva, a zadnji mejsec sam odlučila napraviti test da upoznam svoj menstruakni ciklus, možete li mi reći kad je po vama nastupila ovulacija? Nažalost, ne mogu uploadati sliku pa šaljem link: https://files.fm/u/nx9c8zun9. [files.fm]

    Hvala vam na izdvojenom vremenu :)

  • Piccolo

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene! Imam 29 godina i 9 mjeseci radimo na bebi. Uvijek sam imala redovan ciklus, ali prva tri dana bolan i obilan. Ovulaciju sam pratila clearblue trakicama i prva dva mjeseca otkad sam pratila se poklopila sa mojim kalendarom u aplikaciji. Kako se svejedno ništa nije događalo, uzela sam opet iste trakice ovaj mjesec i krug je bio prazan, pratila sam 3 dana prije predviđene ovulacije. Mjesec i pol pijem tablete od konopljike i vjerujem da mi je to uz stres poremetilo ovulaciju. Sto vi mislite? Muz je radio spermogram i bio je vise manje u redu, blaga upala. Oboje pijemo vitamine i on folioman. Jos mi ostaje da napravim hormone. Moj doktor kaze da do godinu dana čekam, da je sve u glavi, što mi naravno stvara jos veći pritisak.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.