Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Curke drage mi smo u novoj grupi. Da znate! Pa dođite! 😘

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Nadalica

    Vrapčić123

    Rio to je ulaganje, tako se to treba gledati. 😅 Eto i dido ti je potvrdio. Samo to reci mužu. 😊😊😊

    Ja umjesto dido citala dildo 😂😂😂😂 izgleda da mi nedostaje S


    🤣🤣🤣🤣🤣 Haha legendo! 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    indy34

    Cure samo da vas pozdravim ,danas nam je 7 dana napokon smo poceli dobijati ba tezini . Komb.dojenje i dohranu ne pitajte ..red hrane pa pelena i tako u krug. Vidim Zmya pise da se mali piski kad hoce ..hahah i moji jedan je zapisao dr.danas drugi mene ..i tako . .sto se tice vitamina D kod nas svi piju i dobijaju oleovit cak sam ga ja cjelu trudnocu pila ..al za bebe kazu daje bolje od firme pure ..jel taj ne sadrzi kikiriki ulje id kog bebe dobijaju grceve ..ja sam uzela tako pa vidjecemo iskreno ja cekam da grcevi pocnu strah me …ja vas citam kad stignem al zao mi je aktivnija da budem ne mogu ..u sredu kad sam bila kod dr.kad mi je rekla da imaju pomalo zuticu mali procenat kad nisam udar dobila …al srecom evo dabas je bolje ..a nisu mi rekli to u bolnici jel taj nalaz nije bio toliko povecan vev valjda na granici ..pa moramo da pazimo da se ne uspavaju da jedu zato sam uzela tu kom.dojenje i dohranu jel nema sanse da toliko ih nadojim obojicu .oprostite sto ovoliko pisem ..pusa za sve mame bebice i nase drage trudnice ♥️♥️♥️Demir i Benjamin sa mamom ♥️♥️♥️♥️♥️


    Indy, cure kazu da si u Austriji i da si rodila blizance ? Jel bi imala ovako neku info za mene, ja sam isto u Austriji i trudna sa blizancima.. bilo kakva info dobrodosla 😍

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Vrapčić123

    Nadalica

    Vrapčić123

    Rio to je ulaganje, tako se to treba gledati. 😅 Eto i dido ti je potvrdio. Samo to reci mužu. 😊😊😊

    Ja umjesto dido citala dildo 😂😂😂😂 izgleda da mi nedostaje S

    🤣🤣🤣🤣🤣 Haha legendo!


    Onaj moj nece kao povrijedit ce bebe, mislim realno nije mu bas toliki sad 😂😂😂😂 hajde bit ce i S nekad prije snijega 😍😂

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • Tonkaa27

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mislim da sam promasila temu 🙈 ali hitno trebam pomoc… imam negativan rh faktor, i sad MM treba ici sebi vadit krv da vidimo kakav je njegov faktor. Tj vec smo to isli odradit i on je pozitivan, ali njegova dr nam je izdala krivu uputnicu. Stavila je samo odredjivanje faktora i krvne grupe… i sad trebamo ic opet vadit ali nam je opet dala istu uputnicu. Mene zanima kako da joj objasnim da mi treba uputnica za njega za razdvajanje i odredjivanje pozitivnog faktora jer se moji tijekom trudnoce povecavaju. Mislim nisam ni ja dr na transfuziji najbolje skuzila sto mi treba, a toliko je ljubazna da me pomalo bilo strah jos jednom pitat sto tocno da recem dr kad mi bùde izdavati uputnicu. 
    Sorry na dugom ppstu i nadam se da bar netko zna sto mi treba 😁🤷‍♀️

  • drugstoreworld

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    whatsapp (+1760 671–0026 ) Buy Weed, Cocaine, Heroin and Shrooms in Malaysia Soudi Arabia Singapore Jordan Ireland, Belgium, United Kingdom, Iceland, Portugal, Spain, China, Japan, Turkey, Canada United States, Morocco, France,Germany, Poland Serbia,Romania, Ukraine, and all countries . Our team has succesfully delivered in 26 different countries . All marijuana and Cocaine is double vacuum packed before shipping, making it completely odorless to ensure that it arrives safely to your door. Our distribution crew is expert at making packages that blend in with the rest of the mail. We have also put into place many other security measures to ensure the security of our customers.

    Below are the various strains of kush available 

    White Widow

    OG Kush

    Sensi Star x ak 47

    Afghan Kush

    Northern Lights

    Hawaii-Skunk

    Hindu Kush

    Super Silver Haze

    Super Skunk

    Green crack

    Sour Diesel

    Grand Daddy Purple

    AK 47

    White rhino

    Sativa

    Orange kush

    Purple kush

    And much more………..

    OZ (28grams) $250

    1/8 pound(56grams) $500

    1/4 pound(112grams) $750

    1/2 pound(224grams) $900

    1 pound(448grams) $1600

    Cocaine Oz (28grams) $3600 1/8 pound(56grams) $7100 1/4 pound(112grams) $13500 1/2 pound(224grams $25000 1 pound(448grams) $48000

    whatsapp (+1 760) 671–0026 )
    telegram:t.me/Drugstoreworld

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.