Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Ljetne bebe 2020 pt 2
    Da ne krsimo pravila!

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Hahaa  naziv grupe nam je VRH!!!🍩
    Daisy ako vec nisi, odi draga lijepo na hitnu i da ti cim prije dadu nesto i obrade krv, poslusaju pluca, dug je vikend da se zezas doma i iscekujes oce krenut na bolje!
    Bebac i mrvičak nemojte se dirat po trbuhu, vec su me nekoliko puta i lijecnici i sestre upozorili da bebe i maternica reagiraju na dodire i da nam ne trebaju sad jos i kontrakcije. Ne usudim se ni mazat ni nista..okej, kod mene je extremnija situacija, ali pisala sam vam vec i kod prvog ostanka u bolnici da su mi rekli da to ne treba radit(tad sam jos bila debelo zatvorena)!
    Bebac super za wc 💪🏼💪🏼
    Spavanje nocas nula bodova, katastrofa zesca, a toliko sam premorena da mislim da cu sad odradit rundu.
    Kako ste mi vi curke? Zelim vam svima lijep dan 🥰

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Cini mi se da je do miss7mame problem i tu me zeza da krsim pravila 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Zmya, naziv grupe je top!!! U to ime, idem sebi po krafnu…jer inace nebi 🤣🤭

    [lilypie.com]

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Ahahah, ja kad pejstam komentar pise mi da krsim pravila… kad tipkam, funkcionira? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pčelica06

    Pčelica06

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Jutro cure, i ja sam jucer navecer imala problema s slanjem iako sam probala u par navrata pa je ili do miss mame ili je trebalo otvoriti novu  temu.  Kako smo krenule (pogotovo u zadnje vrijeme kak nas je sve vise na komplikacijama)  mislim da ce do kraja trebati jos jedna  želim vam svima ugodan vikend 

    [lilypie.com]

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Da mene evo malo zeza malo radi, pa cu probat tipkat ovako dokle ide..
    Dobro jutro tj dobar dan svima!
    Nove curke dobrodosle! 
    Dora, nije ti lako, svi mislimo na te, opusti se maksimalno! 

    [lilypie.com]

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Mrvicak zao mi je zbog dr sta te isprepadala, al je gif je prekjut! Ribica mala!
    And ja sam isto mislila u Vinogradsku al sad ste me malo zamislili sa komentarima i iskustvima :/

    [lilypie.com]

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima ..Dora duso nedaj se samo polako ..a sto se tice nove grupe 😀 jel sad se sve prebacujemo ovde i zatvaramo staru ili???Meni ne pravi problem kad pisem masa ja i ne pisem mnogo ,zelim vam lijep dan ja cu da uzivam uz moju kafu sad .dorucak odradjem ne znam vi al ja dok ustanem moram odmah da jedem 😏..Kao sto je neko rekao mislilm da smo sve prosle pola i priblizavamo se onoj zadnjoj ekadi da tako kazem..Trebale bi se polako i pripremati za nase bebice .Ima jos dosta otvorenih tema …torba za porodiliste,kozmetika za bebe ,dojenje ,mene isto brine taj povoj da ili ne ???Flasice koje su se mozda naravno pokazale kao najbolje u slucaju da ne mozemo da dojimo ..cucle ima ih tako mnogo na trzistu ???Trebace nam bas pomoc od cura koje vec imaju iskustva …Ja imam toliko pitanja i dilema ..A tek kad pomislim na moja 2 momka .👶👶..

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Jutro svima, naziv grupe nam je top😉😂😊
    Ivcy ni ja nisam skuzila da si na mirovanju zbog skracivanja cerviksa…kakva je sad situacija?
    Dora ti si uvijek smirena i pozitivna pa takva i ostani, sad si pod nadzorom. Znsm i ja cura koje su cijelu trudnocu prelazale u bolnici i sve je bilo super. Odlicno sto si odmah otisla u bolnicu…ma treba ici pa makar i da kazu da je sve ok
    Mrvicak ti se smirila?
    Daisy a imas li temp? Odi ti da te pogledaju, ako treba daju antibiotik da se to smiri

    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.