LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • fastloan078

Broj poruka: 53

Prijavi adminu

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us via E-mail: fastloan078@gmail.com Or WhatsApp me on +918929509036

DandyCandy

Broj poruka: 112

Prijavi adminu

Polly

mrvičak

Polly

Evo meee!! Točkica je tuuu 🥰 Kaže da već nekakvo titranje vidi kao srčeko, kaže nije sigurno moj puls jer puno brže radi, al ne može sto posto reći, idući petak kontrola pa će se bolje vidjeti. Uzeo mi briseve, odnijela na mikrobiološki. Kaže da vidi mali hematom, od tuda vjerojatno onaj smeđi roskasti iscjedak. Nastavljam s Duphastonom 3x2. Termin 26.6. kako je i dr. Google rekao 😁 Ugl presretna sam, sve je okej za sad, idući petak će biti još bolji pregled 🥰🥰

Juhuhuhu, bas sam cijelo jutro mislila na tebe. Vidis da nisi imala razloga za strah! Bravoooo

Ahh bojat ćemo se pomalo dok ne rodima, a i kasnije do kraja života 😂 E ja kako sam sva zbunjena bila nisam ga ni pitala šta sam to nosila na mikrobiološki 🤦🏼‍♀️ Ti brisevi, šta pokazuju? Jel to za upale i slično ili?

Brisevi na mikoplazmu, ureaplazmu i ekipu. Gadne bestije

• fastloan078

Prijavi adminu

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us via E-mail: fastloan078@gmail.com Or WhatsApp me on +918929509036

• fastloan078

Prijavi adminu

yvette

Broj poruka: 423

Prijavi adminu

Jeli stvarno ovaj forum nema moderatora? Ovaj ce sad spamati temu unedogled. Ukoliko nastavi najbolje otvoriti drugu istu 😞 dok nas opet ne nade.

[lilypie.com]

Vrapcic123

Broj poruka: 417

Prijavi adminu

Hvala cure na savjetima, primirili su se bolovi. Al baš sam se bila uplašila da ću morati u bolnicu 🙄

8+3 💖

Vrapcic123

Broj poruka: 417

Prijavi adminu

Polly, Tea drago mi je zbog vas da je sve ok ❤️

8+3 💖

Luna999

Broj poruka: 43

Prijavi adminu

Super, Tea i Polly!😊👏

[lilypie.com]

• Bebac24

Broj poruka: 154

Prijavi adminu

Super za odlicne preglede 🥰🥰

[lilypie.com] [lilypie.com]

TiKi92

Broj poruka: 121

Prijavi adminu

Curke drago mi je da je sve ok. Meni je danas od podne opet mucno i ne prestaje, bas mucnina u zelucu. Gadi mi se sve i ne mogu jesti. Na čaju i krekerima sam, a glaadnaa. I kad krenem jesti dođe mi da se ispovracam. Na silu sam rucala. Uzas. Bas sam mislila da su prosle te mucnine kad ono opet. 

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.