LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Vrapcic123

Broj poruka: 1411

Prijavi adminu

Curke koje zanima čuvanje krvi iz pupkovine. Evo par osnovnih informacija. Jedan dan ćemo ići na sastank da u miru popričamo o tome, pa ću više znati. Dakle danas se muž raspitivao malo, rekli su mu da za jedno dijete nema baš nekakvog smisla, jer nedaj Bože da dijete oboli, prvi izbor liječenja nebi bila krv iz pupkovine za to dijete, nego bi za brata / sestru bi ta krv puno značila u smislu liječenja i da bi za brata sestru bio prvi izbor kod određenih bolesti. To je to za sada što sam saznala. 

[lilypie.com]

• Bebac24

Broj poruka: 670

Prijavi adminu

Curke jeste se raspisale 🙂🙂 
    I naravno do kraja sam zaboravila kome sam sta htjela odg 😭😭
    Nocas sam i ja bolje spavala. 
    Sretno vam valentinovo 🙂 
    Muziku ne skusamo klasicnu, mi smo od nasih istrijanskih brzih, i svaki dan je na tvu muzika 🙂 
    Prvi malac kad se rodio, slabo je spavao, pa ga je muz svako jutro u 5 uzimao i do 6.30 bi ga drzao na ruci ,malac na trbuhu spavao ko zaklan, i slusao maura staraja na laptopu a muz gledao traktore i kombaje 🙂 evo ga danas 5 godisnjak zaluden maurom starajem, kombajima i traktorima ❤️
    Vi koje imate vec djecu malkoc vecu, dali ih ucite da drze do ovakvih dana?
    Moj ima simpatiju vec godinu dana u vrticu, i lani i ovu godinu nosio cokoladicu. Pa su si razmjenili na hodiniku bas su slatki bili ❤️❤️ on odneso jos jednoj prijateljici pa je i ona bila bas sretna ❤️
    Moj suprug nazalost ne drzi bas do toga ,osim kad mu pilam par dana  prije ahahah. 
    Zato ucim sina da je vazno drzati do toga, a i on se sam naucio, svako malo izvana nosi mami cvijece koje ubere 🥰
    Ja se sjecam jednog decka iz vrtica, za svaki 8.Mart svim curama u grupi je nosio karanfile 🙂
    Udarce osjecam svugdje ali vecinom dole. Tocno znam da se pomaknuo kad lupa lijevo ili desno ili iznad pupka 🙂
    Sretno danas curama na pregledu

[lilypie.com] [lilypie.com]

Rio13

Broj poruka: 238

Prijavi adminu

Jutro curkeee. Sretno svima danas koji idu na pregled i javljajte nam dobre vijesti ❤️💙
    Vidim da ste na kilazi. Ja sam do proslog petka bila na kilazi od proslog pregleda i kako smo za vikend isli u Dalmaciju, ja jela ko stoka i otisle kile gore 🤷🏻‍♀️ Danas sam vec na malo nizoj kilazi nego sto sam imala na pregledu. Kod mene to stvarno varira iz dana u dan a se ne drzim ko pijan plota. Doc je ionako rekla da lijepo postepeno dobijam na kilazi za sad, a dalje cemo vidjeti.
    Nezz jel jos koja imala slucaj da je bebica mrvu veca? Tj da vise odgovara za veci tjedan nego sto trenutno je? Meni vec drugi pregled malac malo napredniji, veci, tezi nego sto bi trebao biti. Doc nije nista komentirala nego samo da lijepo napreduje i da to nista ne mora znaciti. Sad si ja malo razmisljam kolika ce to beba na porodu biti 🤣 ne znam bas kako bi malo vecu bebu mogla izbacit van iskreno. Ja sam imala 3, sestra je bila manja od mene, necakinje malo iznad 3. Svi se vrtimo oko te prosjecne kilaze. Ali zato muz. Rodio se mj dana ranije s 3100 🤷🏻‍♀️ Imao bi on vise da se rodio na termin pa eto nekako racunam da ce malac vise na njegovu stranu povuc. 

It’s a boy 💙
    [lilypie.com]

DanijelaBB

Broj poruka: 198

Prijavi adminu

TiKi92

Cure ja vas napustam.
    Pukao mi je vodenjak nocas, abrupcija placente, obilno krvarenje, indukcija, porod sa smrtnim ishodom. Prosla sam horor koji ne zelim nikome. Zelim vam svima uredne trudnoce do kraja i da se nikome od vas to ne dogodi 😭

Tiki92 tako mi je žao, srce mi puca sad dok ovo čitan.
    Nađi snage nekako i preprodi ovo, imaš svog muža sada se posvetite jedno drugom da lakše prođete kroz ovo. Sjetit ću se i tebe u svojim molitvama…

[lilypie.com]

Vrapcic123

Broj poruka: 1411

Prijavi adminu

TiKi92

Cure ja vas napustam.
    Pukao mi je vodenjak nocas, abrupcija placente, obilno krvarenje, indukcija, porod sa smrtnim ishodom. Prosla sam horor koji ne zelim nikome. Zelim vam svima uredne trudnoce do kraja i da se nikome od vas to ne dogodi 😭

Tiki moja draga od šoka sam 5 minuta gledala u ekran i nisam znala što da ti napišem. Od srca ti želim što brži oporavak, svoju tugu ti ne mogu ni prenijeti riječima, suza suzu lije doslovno. Imala sam već nekako osjećaj kao da te poznajem i zaista mi je od srca žao što ti se to dogodilo. I dalje ne znam što napisati, samo ti mogu poželjeti sve najbolje na ovome svijetu. Jesi li ti dobro fizički? Nadam se od srca da je barem to prošlo sve kako treba… Šaljem ti puno zagrljaja i poljubaca 😘😘😘

[lilypie.com]

• Barby82

Broj poruka: 44

Prijavi adminu

Tiki jako mi žao. Želim ti puno snage za nastavit dalje, hrabrosti i sreće u životu. 🙏

[lilypie.com]

Daisy100

Broj poruka: 456

Prijavi adminu

Tiki neopisivo mi je zao. Nema rijeci koje ce te utjesiti. Zelim ti da se sto prije oporavis🙏

[lilypie.com]

Rose1

Broj poruka: 1287

Prijavi adminu

TiKi92

Cure ja vas napustam.

Draga moja, stvarno mi je iskreno jako zao. Nema zapravo rijeci kojima bih ti rekla koliko mi je zao. Budi mi jaka, oporavi se…saljem ti puno zagrljaja, drz se❤

20+6

Dora4

Broj poruka: 1136

Prijavi adminu

TiKi92

Cure ja vas napustam.

Draga moja Tikice, neopisivo mi je zao 😢 ne vjerujem da ima pravih rijeci koje bi ti pruzile utjehu u ovom trenutku, beskrajno sam tuzna sto prolazis taj uzas gubitka…drzi nam se ♡

22 + 4 ♡♡

• Bebac24

Broj poruka: 670

Prijavi adminu

Ajme Tiki 😭😭😭😭 jako jako jako mi je zaaao 😭😭😭 
    Nemam rijeci sta bi ti rekla.. odtugujte, oporavi se cim lakse fizicki, psihicki necu ni spominjati. Zelim vam svu snagu ovog svijeta ❤️❤️❤️

[lilypie.com] [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.