LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

DanijelaBB

Broj poruka: 198

Prijavi adminu

Cure sretno Valentinovo 🌹🌹🌹

[lilypie.com]

mrvičak

Broj poruka: 1455

Prijavi adminu

Tocka_tockica

Juto curke.. ja se javljan nakon neprospavane noci.. zaspala oko 12 i probudila se u 1 i do pola 5 nisam oci sklopila.. vrtila sam se bezveze po krevetu.. a cim je budilica za posel zazvonila, najradje bi ostala spavati do sutra.. bas jedva gledam.. dakle evo sad moj kratki izvjestaj s jucerasnje kontrole… neznam nista osim da sam zatvorena i da mogu dalje radit. Uzv mi nije radila kad me poslala u bolnicu na 3d, a to mogu obavit tek iduci tjedan od srijede na dalje.. danas isla pitati u bolnicu pa su me otpravili doma da nema nikog dezurnog na uzv-u! 🤔 al dobro kad je tak nek bude. Budem se jos malo strpila.. uzela mi je bris i to sam danas nosila u mikrobioloski labos ali nemam poima na kaj mi je uzela.. nalaz je u srijedu pa budem po nalazu vidla tocno za sto su brisevi, al iskreno po uputnici mi se cini samo betah.stretokok.. a to mi je opet prerano za uzimat bris.. nemam poima.. eto.. zbunjena totalno.. malca nisam vidla.. i da situacija.. sjecate se da kod mene uvijek prije nego idem k doktorici, sestra provjerava otkucaje s doplerom.. e pa jucer ih nije mogla naci.. malac mene tuce u trbuh a ona ne moze naci otkucaje.. i takvu je panikau napravila da sam skoro u nesvjest pala.. na kraju se malac primiril i nasla je otlucaje bez pardona.. mrzim taj njihov dopler, to mi je i u prvoj trudnoci stvaralo uzasan stres prije svakog pregleda..
    Curke koje danas imate pregled, sretno i nadam se da cete doci sa pubo vise informacija nego ja, i naravno lijepih vijesti 🥰

Draga, meni je teže naći bebu otkada jako udara preko dopplera, pretpostavljam zato što je stalno u pokretu. 

[lilypie.com]

kaktusica

Broj poruka: 394

Prijavi adminu

Hahaha, jeste me nasmijale 😂 Sad ce vam kaktusica (nick odabran dok sam gledala u kaktus na prozoru 🤪) reci nesto a to je da kad god me nesto boli onda se moj muz ogradi pa kaze “a cuj, to moze biti svasta a ja nisam neurolog/psihijatar/ortoped…a nije ti nista”, uglavnom, svi se oni vole ograditi tako da kad me stvarno nesto jako boli onda me vodi u bolnicu na pregled ili pita kolegu specijalistu. Jer kroz ovih vise od 20 godina koliko smo skupa kroz razgovore i zivot vidim da najbanalnija stvar moze biti tragicna a bol negdje moze znaciti milijun razloga za koje ja mi ni ne znamo. Sad u trudnoci ga nista ne pitam osim eventualno lijekova ili neceg tako jer doista ne mogu oni sve to znati. Pa ja onda kopam i cackam po internetu, nazalost nema nijednu normalnu kolegicu ginekologicu da ju malo izgnjavim 😁 
    A sto se tice pregleda, nikad ne ide sa mnom, samo pita poslije kolegu jel sve ok.
    Tako da mi je zao sto vas moram razocarat, ali on je jedan od onih koji malo pricaju 🤪

[lilypie.com]

mrvičak

Prijavi adminu

Dora4

Mrvičak samo da ti kazem da svaki dan mlatim moto kekse od kad si ih spomenula nekidan🙈 na opcu radost mimozi prijavljujem da sam jutros na +3kg, al trbuh mi izgleda najmanje +10dobro da ne izlazim nikud van jer bi me garant tu jedna lajava susjeda pitala jel trebam rodit uskoro

Hahhaha evo taman jedan močim u nescafe od vanilije 😂😂😂 Al vaga je pokazala minus pa se tješim da mogu

[lilypie.com]

Rose1

Broj poruka: 1287

Prijavi adminu

Dora, Mrvicak hvala cure❤ bas svaki dan nesto, ajme izludit cu…ali beba odmsh osjeti nemir, pocne udarati…
    Mrvicak i meni znaju kile pasti -1, -1,5 na koji dan, onda se prejedem pa bude ok😂🤣

20+6

Vrapcic123

Broj poruka: 1411

Prijavi adminu

Dora slažem se s tobom vezano za transfer i datum računanja po transferu, tako sam i ja nekako razmišljala i računala na početku. No onda su mi doktor i sestra rekli da oni sve trudnoće prate po ZM, ali naravno da navode dan transfera također u nalazima uvijek i da i to gledaju. A prema toj logici, beba je bliže po gramaži onim tipičnim / prosječnim mjerama po tjednima. Svejedno malo u plusu. No bliže definitivno. Da, tako su i mojoj prijateljici rekli koja treba roditi za koji dan, da znaju fulati težinu, da je to gotovo nemoguće točno izmjeriti. 

[lilypie.com]

Trudy

Broj poruka: 142

Prijavi adminu

Zmya zvuci kao u nekom postapokalipticnom filmu taj opis 😳 al dobro, mozda i bolje da su tako oprezni…
    Blago vama kojima kg padaju 😀 koja je tajna uspjeha? 😀 
    Na doppleru ni meni zadnji put nije uspjela brzo nac otkucaje, pa sam se taman zakasljala i nasla ih 😀 
    Udarce i ja osjecam posvuda, isto me zna negdje neugodni dolje udarit, al ajde, nek mu bude 😁 
    Za spavanje ako ce kome pomoc, meni ponekad pomaze da zaspim sjedecki 🤪 smijali su mi se u prosloj trudnoci na tome, al zbilja se neki put ne mogu nikako namjestit osim tako… I to se jos sva s jastucima ukopam 😄
    U prosloj trudnoci se sjecam da sam tako isla krv vadit ujutro, a vecer prije toga radila neke kekse. I od svake ture probala jedan (zaboravila skroz da ujutro vadim krv). Isto mi je ispao secer ispod donje granice 🤨 
    Uf, ja bila vrijedna jutros, pocistila sve. Umijesila tijesto za brioše, to pecem za “valentinovsku” veceru 😁 a sad gibam kod zubara- kakav dobar poklon za valentinovo 😀

[lilypie.com]

Stize decko!
    [lilypie.com]

mrvičak

Prijavi adminu

Trudy

Zmya zvuci kao u nekom postapokalipticnom filmu taj opis 😳 al dobro, mozda i bolje da su tako oprezni…
    Na doppleru ni meni zadnji put nije uspjela brzo nac otkucaje, pa sam se taman zakasljala i nasla ih 😀
    Udarce i ja osjecam posvuda, isto me zna negdje neugodni dolje udarit, al ajde, nek mu bude 😁
    Za spavanje ako ce kome pomoc, meni ponekad pomaze da zaspim sjedecki 🤪 smijali su mi se u prosloj trudnoci na tome, al zbilja se neki put ne mogu nikako namjestit osim tako… I to se jos sva s jastucima ukopam 😄
    U prosloj trudnoci se sjecam da sam tako isla krv vadit ujutro, a vecer prije toga radila neke kekse. I od svake ture probala jedan (zaboravila skroz da ujutro vadim krv). Isto mi je ispao secer ispod donje granice 🤨
    Uf, ja bila vrijedna jutros, pocistila sve. Umijesila tijesto za brioše, to pecem za “valentinovsku” veceru 😁 a sad gibam kod zubara- kakav dobar poklon za valentinovo 😀

Mislim da je kod mene tajna pokvarena vaga ⚖ 

[lilypie.com]

Rose1

Broj poruka: 1287

Prijavi adminu

Trudy

Ne ispod moje kilaze, budem u plusu i dalje, ali mi zna pasti za 1kg od prethodnog dana…to ovisi i o stolici🤣😂🤣

20+6

TiKi92

Broj poruka: 571

Prijavi adminu

Cure ja vas napustam. 
    Pukao mi je vodenjak nocas, abrupcija placente, obilno krvarenje, indukcija, porod sa smrtnim ishodom. Prosla sam horor koji ne zelim nikome. Zelim vam svima uredne trudnoce do kraja i da se nikome od vas to ne dogodi 😭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.