Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sissi

    sissi

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Bulby slika je prekjut ☺️😍 
    Haha bas sam danas muzu rekla da odkad sam trudna, tj. odkad mi se vidi trbuh da se osjecam sva neka plaha, njezna, smirenija.. da mu ne mogu tocno opisat, a on mi na to rece da tako i izgledam i da zracim. I drugi mi govore da izgledam drukcije, da sjajim! 😅 ja to bas i ne vidim, al ako mi je vec par ljudi reklo, onda valjda i je 😅 Jedino to. Odtalo mi je isto, osim fizickih promjena 🙃🤰

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    mono1111

    Hvalaa cure!
    Bulbi, jaooo, bas mi je drago oo da je sve super kod tebe, a slika je super!!
    Ooo da, i pikam se i pijem Andol.. Da li ti radis anti xa sad u T??

    Samo da se nadovezem sto se tice stvari za bebu, i ja sam imala veliki strah prosli put, nakon svega, ali sam oko 32 tt imala sve spremno, bas sve, i srecom da sam imala jer sam rodila u 33 tt, jos sam taj dan isla kupiti neke stvari u ljekarnu, kao da sam znala..
    No, ne bi htjela strasiti, niti mi je to namjera naravno, alj zelim napisati svoje iskustvo sto se tice pokreta bebe i baby watchera, nekome ce mozda dobro doci i pomoci!. U 33 tt tocno od jutra sam nesto radila na kompu, i nisam bas isla za pokretima, ali opcenito kad bi nesto radila, ne bi bas osjecala pokrete dok ne bi legla.. Dosla je vecer, pokrete nisam osjecala, slusala sam s bw otkucaje, bili su dosta nizi, max do 120 su isli, a Inace su mi bili oko 135-140u tim tjednima… Pila sam kakao, magnezij, sok…kaki bi razbudili bebu, no nista.. Usprkos tome sto su otkucaji znaci bili poz, otisla sam na hitnu, spojili me na ctg, otkucaji su padali Cak do 40, ali bi pali na par sek i opet se digli.. Nakon treceg pada otkucaja, u roku 5 min sam bila u sali i ucinjen je carski rez… Poanta ove moje price je da ako se zabrinete, a pogotovo u sigurnim tjednima, od 28 nadalje, radje uvijek je bolje otici na hitnu, nego… Ne…ja da nisam otisla, ne zelim ni razmisljati o tome!


    Hvala ti😍…i meni je drago da si s nama😁…
    Samo nek mi izduramo do termina i primimo u ruke nase zive i zdrave bebice🙏🙏🙏🙏🙏💕💕💕💕💕…
    Meni su asprin ukinuli cim su mi uveli fragmin…ne vadim to…na poc.su mi svasta nesto provjeravali,sad samo svakih 3-4tj kks i kontrola kod hematologa…a ti?
    Sjecam se tvoje price i hvala Bogu da je sve dobro zavrsilo🙏💕…Sto se tice baby watchera stvarno je lakse uz njega,mene je masu puta umirio kad bi me uhvatila panika…a eto tvojoj bebici je zivot spasio🙏💕…

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure!!!!!😍😍😍😍😍
    Sto se tice promijena u trudnoci,kod mene je promijena da sam se ulijenila🙈😂😂😂…i manje mi se kosa masti i imam cisci ten😆…

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    mono1111

    Hvalaa cure!
    Bulbi, jaooo, bas mi je drago oo da je sve super kod tebe, a slika je super!!
    Ooo da, i pikam se i pijem Andol.. Da li ti radis anti xa sad u T??

    Samo da se nadovezem sto se tice stvari za bebu, i ja sam imala veliki strah prosli put, nakon svega, ali sam oko 32 tt imala sve spremno, bas sve, i srecom da sam imala jer sam rodila u 33 tt, jos sam taj dan isla kupiti neke stvari u ljekarnu, kao da sam znala..
    No, ne bi htjela strasiti, niti mi je to namjera naravno, alj zelim napisati svoje iskustvo sto se tice pokreta bebe i baby watchera, nekome ce mozda dobro doci i pomoci!. U 33 tt tocno od jutra sam nesto radila na kompu, i nisam bas isla za pokretima, ali opcenito kad bi nesto radila, ne bi bas osjecala pokrete dok ne bi legla.. Dosla je vecer, pokrete nisam osjecala, slusala sam s bw otkucaje, bili su dosta nizi, max do 120 su isli, a Inace su mi bili oko 135-140u tim tjednima… Pila sam kakao, magnezij, sok…kaki bi razbudili bebu, no nista.. Usprkos tome sto su otkucaji znaci bili poz, otisla sam na hitnu, spojili me na ctg, otkucaji su padali Cak do 40, ali bi pali na par sek i opet se digli.. Nakon treceg pada otkucaja, u roku 5 min sam bila u sali i ucinjen je carski rez… Poanta ove moje price je da ako se zabrinete, a pogotovo u sigurnim tjednima, od 28 nadalje, radje uvijek je bolje otici na hitnu, nego… Ne…ja da nisam otisla, ne zelim ni razmisljati o tome!

    Hvala ti😍…i meni je drago da si s nama😁…
    Samo nek mi izduramo do termina i primimo u ruke nase zive i zdrave bebice🙏🙏🙏🙏🙏💕💕💕💕💕…
    Meni su asprin ukinuli cim su mi uveli fragmin…ne vadim to…na poc.su mi svasta nesto provjeravali,sad samo svakih 3-4tj kks i kontrola kod hematologa…a ti?
    Sjecam se tvoje price i hvala Bogu da je sve dobro zavrsilo🙏💕…Sto se tice baby watchera stvarno je lakse uz njega,mene je masu puta umirio kad bi me uhvatila panika…a eto tvojoj bebici je zivot spasio🙏💕…


    Ja se isto kontroliram kod hematologa, i ovaj put me doduse gin slala da izvadim anti xa, dok recimo prosli put uopce nisam to vadila, i Ugl po tom nalazu mi je premala doza Heparina, ja sam na Clexanu, pa su mi povisili na 0,6…
    Daa, bw je spas, ja bi odavno, a pogotovo prosli put doslovno prolupala da ga nisam imala.. 
    I da, stvarno je i on bio kljucan u svemu tome, tako da ga def nije na odmet imati.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    shell

    Ofnica

    shell

    U mom gradu za prvo dijete daju poklon paket u vrijednosti 5000 kn i čini mi se da sam vidjela da uključuje i baby gym. Bude stvarno sve što što ti treba za bebu za prvu ruku. Za baby gym mislim da je koristan jer sam ga viđala kod svih svojih prijateljica koje imaju djecu i djeca su rado bila u njemu.

    wooow koji to grad? svaka čast!

    Radi se o Slavonskom Brodu. Da, stvarno super stvar, dobiješ kinderbet, toplomjer, robice, ma stvarno svega 👍

    Vauuuu… fenomenalno. To puno olaksa covjeku, a i imas osjecaj da je nekome zaista stalo do toga da bude vise djece :)

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Mi smo se napokon pokrenuli i kupili kolica i krevetic za bebu . :) i sad mi je puno lakse jer znam da bez toga sigurno ne mogu, ovo ostalo cemo sad polako kupovati. Madrac cemo posuditi, a ovo ostalo nam zapravo nitko nista nije ponudio na posudbu, valjda zato sto su vecinom deckici u pitanju. Tako da izgleda da cemo ipak morati sve kupovati. 
    Mislim da imam dovoljno vremena za kupnju o pripremu svega za bebu, nadam se samo da necu puno ranije zavrsiti u bolnici. Vise me brinu radovi doma s kojima ne mozemo krenuti jos barem mj i pol. A vjerujte ima ih jako puno. Srecom pa muz nije bas previse opusten, voli sve unaprijed imati spremno. Al dzabe nam to kad puno radi i ne stigne bas i to po doma rjesavati. Tako da puno toga ovisi o drugima. A to je recept za katastrofu. Za ciscenje se ne brinem jer ce svekrva to preuzeti kako zivimo zajedno, ja cu pomoci onoliko koliko cu moci. Nekako se u svemu tjesim da ce bit panicnih narednih 4 mjeseca, ali cemo nakon toga lijepo u miru uzivati s nasom curom :)

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Pridružujem se i ja u tim radova. I vec sad me hvata panika hoćemo sve stići. Treba mijenjati grijanje zidove podove .posla kao u priči a mm ima vremena. Takodjer nam to soba svastara tako da sad mozgam kamo sa stvarima. 
    Cure da vas pitam koje se 20+tjedana.  Da li se vi drzite onog da spavate na lijevom boku? Ja nemogu se naspavati,tako mi bilo i u prvoj i sad opet,samo desni bok

    [lilypie.com]

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    marinica29

    Jutro cure. Pridružujem se i ja u tim radova. I vec sad me hvata panika hoćemo sve stići. Treba mijenjati grijanje zidove podove .posla kao u priči a mm ima vremena. Takodjer nam to soba svastara tako da sad mozgam kamo sa stvarima.
    Cure da vas pitam koje se 20+tjedana. Da li se vi drzite onog da spavate na lijevom boku? Ja nemogu se naspavati,tako mi bilo i u prvoj i sad opet,samo desni bok


    Ja se ne pridrzavam samo lijevog boka, spavam i na desnom. Ne spavam na trbuhu i ledima jer mi to vise ni ne pase. Lezim na jednom boku dok ne zaboli pa se okrenem na drugi

    [lilypie.com]

  • babyq

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Ja spavam svakako malo na ledima pa na jednom boku pa na drugom.Ovisi na kojoj je strani mali. Ja inace imam jako niski tlak a u svakoj 🤰 mi je 110/70

    https://lmtf.lilypie.com/FEATp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • babyq

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Danas imam pregled bas me zanima hove li me gledat i na uzv. Dali bi idete svakih 4 tjedna na uzv? 

    https://lmtf.lilypie.com/FEATp1.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.