Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    victoria

    Jel pijete folnu kiselinu???
    Ja sam pila mozda ukupno dva tjedna i otkad imam ove mucnine ne pijem nista osim vitamina D.


    Folnu 800 mg sam počela piti čim smo počeli ozbiljnije raditi na bebi, po preporuci ginekologa.
    Nakon što sam ostala trudna prebacila sam se na elenatal koji u sebi uz sve te vitamine, ima i 800 mg folne. Od 12.tt sam na elebaby-u, u njemu čini mi se ima 400 mg folne.

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Cure kakve ste sa snovima?  Ja svaku drugu noc sanjam porod, bebu, prijevremeni porod, ustanem bas izmorena…  bas sam opustena, ali podsvijest, valjda, radi svoje. 

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    malasirena06

    Zdravo cure, mi evo bili na pregledu. Veliki smo 24cm, i teski 330g, imamo mali penis tako da pretpostavljamo da smo decko. Mama je dobila samo 2kile do sada i sve je u najboljem redu.
    Svima zelim lijep dan😊


    Cestitke na decmicu 😊🤗 super za pregled 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lina28

    Lina28

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Cure, jel se rezultati ove pretrage za secer znaju isti dan ili sljedeci dan? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    malasirena06 čestitam na dečkiću! 🤗
    victoria pila sam folnu prije trudnoće jer smo planirali, a od prvog pregleda pijem Novalac koji ju sadrži, prema preporuci gin.
    coolkiki snovi su mi jako slikoviti u trudnoći, sanjam svakakve gluposti, a u svima sam trudna, tako da podsvijest ipak radi svoje… 

  • Avatar Galaxy

    Galaxy

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    ksilofon

    Bas citam clanak o tome da su od sljedece godine delimitirane naknade za drugih 6 mj porodiljnog….


    Ako nam je termin ove godine u lipnju, znači da druga polovica porodiljnog počinje sa siječnjom? Znači li to da bi i mi mogli upasti u taj zakon ili se to odnosi samo na one koje rode u 2020.? Hvala.

    [lilypie.com]

  • victoria

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Joj mene sad strah, izgleda da ja jedina ne pijem :/

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Sto se tice snova ja jako puno sanjam otkad sam trudna,sam citala da kod trudnica traje duze ta rem faza,a sanjam sve i svasta,dosta povezano s trudnocom
    Sto se tice vitamina evo ja vec na trecoj kutiji pa se mislim valjda mi nije previse il treba neka pauza,kako vi?

  • Avatar Galaxy

    Galaxy

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Ja sam Novalac počela piti prije začeća i samo nastavila. Folna je jako bitna u toj fazi.
    Što se snova tiče, znam sanjati po 4-5 različitih snova i kako se budim svaka 2-3 sata na wc, tako ih sve pamtim😃

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Galaxy

    ksilofon

    Bas citam clanak o tome da su od sljedece godine delimitirane naknade za drugih 6 mj porodiljnog….

    Ako nam je termin ove godine u lipnju, znači da druga polovica porodiljnog počinje sa siječnjom? Znači li to da bi i mi mogli upasti u taj zakon ili se to odnosi samo na one koje rode u 2020.? Hvala.


    Zakon se odnosi na sve čim stupi na snagu, i one koje će tek na porodiljni i na one kojima porodiljni već traje. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.