Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Evo prva trudnoca, 23 godine. Po mojim kalkulacijama sam u 5.tj trudnoce. Iduci petak sam narucena kod ginekologa. Ima li jos koja samnom? Kako se drzite s prilagodbom? Pocinju li mucnine? Jeste li bile pusacice? 😂

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Tea mislim da spadas jos uvijek u proljetne, zapravo na granici si 😀 Dobrodosla, nadam se da ce ti se tema popuniti brzooo sa drugim trudnicama koje ocekuju ljetne bebe. Do tada mozes skoknuti do nas u proljetne, tjedan smo samo razlike 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Jee 😂 pa da tu sam negdje. Na kraju cu na prvi dan ljeta…skacem na proljetne 💃

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    Pozdrav ,evo me,druga trudnoća ,test pokazao plus,čakam prvi pregled ovaj ili idući tj
    po mojim nekim izračunima termin je 20.06. i po meni je to ljetna beba ;)))

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    mare27

    Pozdrav ,evo me,druga trudnoća ,test pokazao plus,čakam prvi pregled ovaj ili idući tj
    po mojim nekim izračunima termin je 20.06. i po meni je to ljetna beba ;)))


    Po mojim izracunima je 24.06. 
    Juhuuu, jel da…vise je ljetna nego proljetna. 
    Cestitam ti! Druzit cemo se ovdje 😂😂 
    Nekako mi je lakse ostat pod ovu temu, tamo su vec uhodane trudnice i teme za razgovor. 

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Lunaa

    Lunaa

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Tea, Mare evo i mene. Danas sam napravila još jedan test i jača je crta tako da vam se pridružujem. Isto je druga T kao i kod tebe mare. Na prvi pregled ću početkom studenog, termin 27.06. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    mare27

    Pozdrav ,evo me,druga trudnoća ,test pokazao plus,čakam prvi pregled ovaj ili idući tj
    po mojim nekim izračunima termin je 20.06. i po meni je to ljetna beba ;)))


    Pa jel to nasa Mare27 sa ljetnih bebica 2017…povijest se ponavlja sta se termina tice…mi smo malo uranili pa smo ovaj put proljetna bebica

    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,da i ja mislim da više spadamo u ljetne bebice ,nego u proljetne ;)))
    Pikica3 ,nisam nije me bilo od 2015 na forumu ,tad sam rodila  dijete i bila sam na temi želim dijete ;))),jer smo se trudili 10 mj 
    vjerojatno postoji još jedna mare 27 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    i da čestitke buduće mamice!!! Luna koliko je prva bebica stara?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Mislim da je pikica mislila na Ljetne bebe 2015

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.