Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    kad ti trakica pokaže pozitivno- taj dan i iduća dva svaki dan, jedan preskočiš pa onda opet. već sma stavljala tu ona smep plan kojeg puno žena prati

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    E to o odnosima je dosta ovisno od sperme. Jedna struja stručnjaka tvrdi da je sperma u punom naponu nakon 3 dana apstinencije, npr. Kad se radi spermiogram mora biti 3 dana apstinencije. Druga struja stručnjaka kaže što češće, pa ja tu neznam bit pametna. Ja mislim Ljubičice da ti je to dovoljno odnosa. 
    Sa ovim se slažem da je bolje da spermići čekaju nego da ukasne. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Cure hvala, malo ste me umirile 😘 Svjesna sam da stanje spermića igra veliku ulogu, sad mi krivo što nismo spermigram radili prije ovog ciklusa da vidimo u kolikoj mjeri je muževa terapija/xarelto imala utjecaja ali budemo i to sljedeći ciklus.
    Annika, ovaj plan mi je novo otkriće, hvala 😉
    Martina, moji simptomi su isti kao što su cure već navele na prethodnim stranicama: ogroman apetit i još ‘ogromnija’ želja za slatkom, nervoza koja graniči sa ludilom, neka tupa bol u donjem dijelu stomaka…za sad bez svega toga ali to meni nije dobar znak, prije nego sam radila test za prvu T imala sam apsolutno sve simptome PMS-a, samo je M izostala 😀 Tako da ja navijam da krenu simptomi 😀
    Cureee već je 16.4. za još jedan dan smo bliže testovima, jeeeeee 😀 Laku noć 😘

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Danas 5 dpo, temp. 36.77 i dalje niska da bi se radilo o T. Ali još ima fore iako se ja baš i ne nadam. Kako je kod vas? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Nocas lose spavala neka muka prisutna i grudi manje osjetljive .Temp.bazalna ista ko i jucer.
    Kao da cu dobit tako se osjecam.valunzi jutarnji i u stomaku pri dnu pritisak.ma pms 80 posto

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Meni bazalna i dalje 36.7 🤔 znaci tri dana za redom. Inace nemam sad jutros nista od simptoma. Osim sta su mi grudi malo osjetljive. I da grlo me pece. Zapravo me pecka vec par dana. Malo je crveno iznutra. Tak da mislim da je tem jer imam neki virozicu ili mozda upalicu.
    A buduci inace imam nisku tem onda mislim da je i ova “normalna” za mene nenormalna.  

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Cure hvala, malo ste me umirile 😘 Svjesna sam da stanje spermića igra veliku ulogu, sad mi krivo što nismo spermigram radili prije ovog ciklusa da vidimo u kolikoj mjeri je muževa terapija/xarelto imala utjecaja ali budemo i to sljedeći ciklus.
    Annika, ovaj plan mi je novo otkriće, hvala 😉
    Martina, moji simptomi su isti kao što su cure već navele na prethodnim stranicama: ogroman apetit i još ‘ogromnija’ želja za slatkom, nervoza koja graniči sa ludilom, neka tupa bol u donjem dijelu stomaka…za sad bez svega toga ali to meni nije dobar znak, prije nego sam radila test za prvu T imala sam apsolutno sve simptome PMS-a, samo je M izostala 😀 Tako da ja navijam da krenu simptomi 😀
    Cureee već je 16.4. za još jedan dan smo bliže testovima, jeeeeee 😀 Laku noć 😘


    Ma ne mora biti isto. Mozda bas ova bez simptoma bude dobitna. 🤞😎😏 Daaaaa jos maloooooo 🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Danas 5 dpo, temp. 36.77 i dalje niska da bi se radilo o T. Ali još ima fore iako se ja baš i ne nadam. Kako je kod vas?


    Ma ja kako gledam, citam i cujem u danasnje vrijeme sve je moguce. Ponekad si pomislim da smo mi netko tko nad nama vrsi pokuse. 😂😂😂😂 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Danas 5 dpo, temp. 36.77 i dalje niska da bi se radilo o T. Ali još ima fore iako se ja baš i ne nadam. Kako je kod vas?


    Ima jos vremena. To se sve u jednom danu moze promijeniti. 🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Nocas lose spavala neka muka prisutna i grudi manje osjetljive .Temp.bazalna ista ko i jucer.
    Kao da cu dobit tako se osjecam.valunzi jutarnji i u stomaku pri dnu pritisak.ma pms 80 posto


    Bar nije u padanju 👍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.