Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    vuky

    Nisam kupila trakice za pratiti ovulaciju, pred tjedan dana prvi dan ciklusa ( pon) sada mi se čini po iscjedku da mi ovulacija bude jako brzo… koliko je uopće pametno pratiti iscjedak za O? Onak ko bjelanjak je danas… ☺️


    Joj….stvarno ne znam…zavisi kak ti bude iz mjeseca u mjesec. Ako ti je konstanto isto onda bi i mogla pratiti po iscjedku. Al ak nije….Meni je moj ginic kad sam ga pitala da pratim iscjedak reko bolje ne jer moze biti iscjedak isti a da nije O. Mozda koja cura da je pratila po iscjedku moze rec vise. Ja znam da meni krene vodeno..pa mlijecno pa ko bjeljanjak i onda nestane. Ak je ko bjeljanjka mozda bi i mogla biti ili ce stici O. Imas jos sta od simptoma? Iako 8 dan ciklusa bi ti bio danas. Hmmmm….Malo rano po meni za O. Ali ak imas krace cikluse… Sta si rekla ono na koliko su ti ciklusi? 

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Nemam kraće cikluse, 28-30 dana, 2 mjeseca za redom bila na uzv i ginekologica mi je rekla da su mi ovulacije točne ko švicarski sat (14-16 dan) zato mi sad bilo čudno… pase mi da nije sad jer se dragi sutra tek vraća 😊🤣 a nisam kupila trakice, u dm-u neke 106kn, pa naručila i još nisu stigle… 😕

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    vuky

    Nemam kraće cikluse, 28-30 dana, 2 mjeseca za redom bila na uzv i ginekologica mi je rekla da su mi ovulacije točne ko švicarski sat (14-16 dan) zato mi sad bilo čudno… pase mi da nije sad jer se dragi sutra tek vraća 😊🤣 a nisam kupila trakice, u dm-u neke 106kn, pa naručila i još nisu stigle… 😕


    Kuzim da. Onda ti ovo moze biti da ce biti tek. Al kad dragi dode onda akcija 🤭 da pokrite dane za “nikad se ne zna”. A kad ti dodu trakice onda ces se i sama vidjeti kak i sta. Nadamo se i drzimo fige da ti nece trebati 😊😁👍

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Hvala… 😘

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Hej cure vidim da ste se raspisale o vrkuti ,moja iskustva su stvarno pozitivna a o tome sam detaljnije pisala par stranica prije.Znaci imamo tu raznih kombinacija hehe malo nas je al smo odabarani2😋😉😉
    Moj danasnji rezime bi bio:jako svjetla lh trakica
         🌼bolne grudi sastrane i to sad vec ocito iako je so M jos 9dana
    😻bezbola probadanja u donjem djelu trbuha i sastrane .to mi je neki novi simptom.
    😋ogromna navala apetita 
    Temperatura jutros vaginalno pala na 36.8
    Sve u svemu 50:50 sanse
    Kod vas?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Bazalna jutros 36.7…Imam jos neki svijetli iscjedak al ni priblizno ko jucer. Tem dnevna izmedu 36.9 i 37. Imam lagana probadanja i kao manje grceve u donjem dijelu. Leda ubijaju. Grudi malo napuhnute i sta ti kazes malo bolne sa strane. Volimo tih 50:50  👍😁😉

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Martina, znači još je rasla temp. Kod tebe ide u odličnom smjeru samo neka tako nastavi s dobrim razlogom. 
    Vuky ja bi ti uz iscjedak preporučila još neku metodu, samo jedna je nepouzdana. Neko pravilo je prvo menga, pa suhoća, onda ljepljivo, pa vodenasto, pa bjelanjak pa kremasto ili ljepljivo. Bjelanjak bi značio da možeš između kažiprsta i palca razvući nit sluzi i događa se oko ovulacije. E sad kod mene točno ovako i ide.

    Moje stanje je: umorna, žudim za odmorom, ne da mi se ništa, jajnike i dalje osjećam svako toliko al ništa posebno. Iscjedak ljepljiv

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Sad cu bas mjerit pod pazuh dok pijem kavu.Neznam do cega je ali poceo mi se stvarati onaj mukli pritisak u stomaku nakon kojeg slijedi bol pa sad evo cekam i to…kao da me lovi pms..sva sam skenjana
    Pa svjetli iscjedak budi nadu u T😁🤗🤗🤗😀🤞
    Bas nekako mislim da za tebe ima nade ipak bez obzira sto si mislila da nece biti .

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Mallla evo tocno tako bih ja sebe opisala a maloprije sam pisala i o tome kako slutim na pms 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Mallla evo tocno tako bih ja sebe opisala a maloprije sam pisala i o tome kako slutim na pms


    Takav je i moj PMS samo mi malo rano za njega, al dobro

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.