Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Super ljubičice, hvala na umirenju za ovaj dio oko zbrke s vrkutom, tako da nebi ja odustala kad i ako se nešto zbrčka. I daj mi reci piješ li jecijeli ciklus? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Martina da znam da može padati još, jer se implatacija događa cca 7 do 12 dana nakon O i tada zapravo mora biti rast. Al vidjet ćemo, svako jutro mi je kao da novi testić radim 😂
    Zvjezdice testirala sam bazalnu nakon što se otvore oči i 5 min nakon ustajanja i ista je (vaginalno).

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Mallla

    Super ljubičice, hvala na umirenju za ovaj dio oko zbrke s vrkutom, tako da nebi ja odustala kad i ako se nešto zbrčka. I daj mi reci piješ li jecijeli ciklus?


    Da, da cijeli ciklus 2 ili 3 puta dnevno, kako kad stignem. Kako mi gin.  rekao da ciljamo baš ovulaciju zbog mog viška testosterona 😀 a teško mi utvrdit O dok koristim vrkutu, zato sam pauzirala…pa i taj macin prah pomalo počela piti umjesto vrkute, al nemam iskustva sa njim pa se nikako opredjelit šta koristit :D Kako stvari stoje vratit ću se ja svojoj vrkuti, a mužu uvaliti macin  prah i eto tačno 3 mjeseca dok i maca i vrkuta odrade svoje pa eto meni + 😀

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Martina1982

    LjubičicaX

    annika

    LjubičicaX

    Martina1982

    Smanjuju se danici 🤞🥰❤🤭😁

    MALLLA 25.04.2019 - 10 dana jos
    ZVJEZDICA37 25.04.2019 - 10 dana jos
    LJUBICICAX 22.04.2019 - 7 dana jos
    ANNIKA 22.ili 23.4.2019 - 7 ili 8 dana
    MARTINA1982 21.04.2019 - 6 dana jos

    Baš smo super 💗 Joj cure mogu vam reći uz vas ovo iscekivanje je mnogo, mnogo lakše i brže. Redovno vas pratim, iako ne komenatrišem uvijek, nekad nemam šta pametno za reć, nekad nemam vreremena da pišem, a dok nađem vremena vi ste sve napisale što bih i ja 😃
    Annika šta bih sve dala za tvoju opuštenost i pristup ovome.
    Martina dok se ne dokaže suprotno, ja ću vjerovati da je kod tebe to implantacijako.
    Zvjezdice, Lh trakice koristim do pik-a, eventualno dan poslije da vidim ta je počelo svjetlit, tako da stvarno nemam ideju šta bi kod tebe moglo biti, ali odbrojavanje se bliži kraju, uskoro ćemo znati.
    Malla, i sama sam puna dubioza: kada, šta i kako piti, a najradije ne bih ništa. Prošli put vrkuta bila dobitna, sada me strah bilo šta i koristit, da se ne poremetim, ako ništa ovako bar znam da imam O, valjda 😃
    Hvala za ovu inform. da maca prah utiče na spermiće. Muž zbog plućne embolije, 6 mjeseci bio na terapji xarelto i sada, kao naša Martina, pije aspirin. Zaboravili smo i njegovu doktoricu i mog ginekolga pitat da li te terapije mogu drastično uticati na spermiće, planirali ako ovaj mjesec ne bude + da muž radi spermiogram ali do tada nije na odmet da pije macu 😀
    Et cure u nadi da će što prije vrijeme proći, a mi ostat normalne šaljem vam puno poljubaca 😃

    A lako meni biti opuštena kad imam dvoje klinaca. Makar kad treba paziti da pokrijemo dane, uopće nisam opuštena

    Čvrsto sam ubjeđena, kad žena odluči da želi bebu i počne pratiti plodne dane i O, nema šanse da može biti u potpunosti opuštena.
    Iako se trudimo uživati u akciji, uvijek čujem neki glasić u svojoj glavi koji daje neke upute: nije ta poza baš najbolja, nisi dovoljno opuštena, čim završite diži uz zid noge… 😂

    Ahahahhaha a jesi mi me nasmijala sad ono stvarnoooooo 😂😂😂😂😂…. cujem neki glasic koji daje upute….😁😂😂😂😁predobroooo


    😀😀😀😀😀 😘

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ajde budi srce pa mi pojasni zbog čega s vrkutom teško pogodiš O?
    Sve me zanima 😀 želim to koristiti ali biti opuštena

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Malla, 
    Kad ne koristim vrkutu, ovulacija mi je 13.-15. dan otprilike što su potvrdile lh trakice i imam jasne znakove koji najavljuju ovulaciju. Uz lh trakice eto ovaj mjesec sam i pravi pik uhvatila. Baš nekako ave ide po pravilima i mogu pratit. Ovo sve se odnosi i na period nakon otprilike 3 mjeseca korištenja vrkute, dok se to stabili i dok ona odradi svoje. Međutim, određeni period,  tj. dok je muž bio na terapiji nekih 6-7 mjeseci nisam pila nikako i sad trebam počet opet ozbiljno, e to mi je problem tih dva-tri mjeseca dok ne otpočnem jer se poremeti ciklus skrroz, produži se puno a samim tim i ovulacije šetaju, onda kroz cijeli ciklus bude neko smeđarenje, sluzi bude čitav ciklus, jajnici ne bole uopšte, u meni sve nešto kroz cijeli ciklus divlja, ne znam kako da se izrazim i onda me to sve zbuni i iznervira, iako mislim da je to sve normalno, organizam i ti dole organi se čiste 😀 Već sam navela da sam prošli mjesec pokušala pa prestala, tako da se sad nadam nekom brzom plusiću i da neću morati tu  prilagodbu/ćišćenje od vrkute  opet prolazit 😊 Zato kažem ona je super, al da se treba piti malo prije nego se počne raditi na bebici da se uhoda sve, to je opet samo moje mišljenje, svako ima svoja iskustva. A ako sam dobro upratila, ti piješ kapsule već neko vrijeme, tako da mislim da je kod tebe to već se očistilo ako je što  trebalo, ustabililo se i da sad možeš opušteno nastavit koristit i nadat se +  😘 

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    MALLLA  25.04.2019 - 9 dana jos
    ZVJEZDICA37 25.04.2019 - 9 dana jos
    LJUBICICAX  22.04.2019 - 6 dana jos
    ANNIKA  22.ili 23.4.2019 - 6 ili 7 dana
    MARTINA1982  20.04.2019 - 5 dana jos
    (sad sam tek vidla da mi je prognoziro 20.4. A ja stavila kod sebe prvi put 21.4. Valjda kak smo se dogovorile da skupa napravimo test) mislim da bi to trebalo biti to. Ajde provijerite sa svojim kalendaricima…😊😏


  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hvala ljubičice. Nisam, ne pijem kapsule, tek sam ih kupila. Stvar je bila da sam prije 3 god jedan ciklus pila vrkutu (čaj) i došla mi je menga koja je trajala 3 dana i bila je crna. Ja sam se prepala i prestala s njom, a mjesec iza trudna. Tako da ovo tvoje iskustvo i opis mi jako dobro dođe. Kad sam zatrudnila tu crnu M sam shvatila kao očito čišćenje nakon koje je T došla od samo 1sexa nakon LH pika. Taj ciklus smo se minimalno sexali. Vjerujem u moć bilja npr. Uvin čaj je jedini koji mi rješi upale, kaduljom rješim grlo itd. Al kažem tada prije 3 god me crna M prepala pa sam još pod dojmom i strahom ali sada mi je jasnije. Zato sam te ispitivala. 
    Moje O inače šetaju pa mi ih možda vrkuta regulira. 
    Tako je i moja T uvijek bila - 2 tjedna. Termin po zadnjoj M trebao biti 16.12 a dr. Je odmah bilo jasno da nema šanse… Tako je i moj termin šetao kao i O. 
    Npr. Ne mogu se uzdat u nikakve kalendare, moji su ciklusi od 26 do 36 dana, najčešće nakon 31. Regularno dobivam ali šaroliko. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Al ne uspijemo ovaj mjesec ja cu pocet koristiti vrkutu ili macine kapsule. Vidit cu jos. Al onda cu vas ponovno upitat kak je najbolje i kad koristiti jer sam se sva zbunila sad 😊. Inace kod mene vam stanje ovak. Imam jos iscjedak al znatno slabije neg jucer. Tem 36.9…..37…Imam lagana probadanja i kao manje grceve u donjem dijelu. Leda ubijaju. Grudi malo napuhnute. Odmaram cijeli dan. Prvi dan godisnjeg pa ne zelim nistaaaa raditi 🤭😏😁

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Nisam kupila trakice za pratiti ovulaciju, pred tjedan dana prvi dan ciklusa ( pon) sada mi se čini po iscjedku da mi ovulacija bude jako brzo… koliko je uopće pametno pratiti iscjedak za O? Onak ko bjelanjak je danas… ☺️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.