Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Ja narucujem ove s amazona, sad nezz da li ih ima u Hr. Meni su super, svaki put mi pokazu bas pravi pik. Dodju u kompletu sa testovima za trudnocu, a njih NAZALOST nisam jos isprobala. 😫 https://ibb.co/c67qmhQ [ibb.co]

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 630

    Prijavi adminu

    Sanjarka ahaa, bit će mi lakše sigurno onda s nekim usporedit tamnjenje i pik, ti ćeš imat prije mene pa ću te malo upeglat da šalješ slike 😊
    Ena zvuči jaako dobro 🤞🤞

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 630

    Prijavi adminu

    maki994

    Ja narucujem ove s amazona, sad nezz da li ih ima u Hr. Meni su super, svaki put mi pokazu bas pravi pik. Dodju u kompletu sa testovima za trudnocu, a njih NAZALOST nisam jos isprobala. 😫https://ibb.co/c67qmhQ [ibb.co]


    Hvalaaa! 🤗 možda baš ovaj ciklus sve potrošiš 🤞🤞

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Zara7

    Sanjarkaahaa, bit će mi lakše sigurno onda s nekim usporedit tamnjenje i pik, ti ćeš imat prije mene pa ću te malo upeglat da šalješ slike 😊
    Enazvuči jaako dobro 🤞🤞


    Stavljat cu ja svaki dan, ne brini 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Pokloncic13

    Pa ja sam ovaj put pokrila i dan ovulacije,dan prije i dva dana prije. Očito pregusto..
    Mislila sam možda svaki drugi dan sada.. uopće nisam pametna.. 🥴
    I definitivno necu piskat hcg,to mi je bas psihička tortura,proučavam ih,tražim imaginarne sjene,invertiram..neee 🤢


    I ja sam dan prije pika pa na pik i poslije pika haha sve sam betonirala..ali takoder se ne nadam too much da je upalilo…bumo vidjeli sta lh kaze danas.

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Evo ovih koje na koristim i meni su se pokazale odlicne, kome treba brzo za 2-3 dana…koliko zelite komada 😂
    https://www.olx.ba/artikal/41322821/lh-trakice-za-ovulaciju/ [olx.ba]

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Pokloncic13

    Pokloncic13

    Broj poruka: 748

    Prijavi adminu

    Anchy obaaavezno onda stavi lh da vidimo kakva je situacija,osvjetljaj nam obraz ☺️

    👱‍♀️ 33
    🧔🏽 34 zdrav ko dren
    👦 sinko (2017)
    👼 moj anđeo 2020 (beba rođena u terminu,otišao na nebo nakon par sati,dg. Nerazvijena pluća)
    Otežano smo začeli oba sina,za 👼 nam je preko godinu i pola.
    ➕4.3.🌈💖
    6.11. Baby girl 💖

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    🌈

    Pokloncic13

    Pa ja sam ovaj put pokrila i dan ovulacije,dan prije i dva dana prije. Očito pregusto..
    Mislila sam možda svaki drugi dan sada.. uopće nisam pametna.. 🥴
    I definitivno necu piskat hcg,to mi je bas psihička tortura,proučavam ih,tražim imaginarne sjene,invertiram..neee 🤢

    I ja sam dan prije pika pa na pik i poslije pika hahasve sam betonirala..ali takoder se ne nadam too much da je upalilo…bumo vidjeli sta lh kaze danas.


    A koji ti je dpo? Ubiti piškite lh jer i one potamne u slučaju trudnoće?   Nakon koliko se smije piškiti na lh? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Mene zanima to piskenje LH isto poslije ovulacije, znaci na 10 dpo se vec moze napravit hcg najnormalnije, zasto onda LH tad? 🤔
    Mislim koja je razlika? Ako se vec nesto piski da se sazna jel trudnoca u pitanju zasto onda ono manje pouzdano😅

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Tonkica111

    🌈

    Pokloncic13

    Pa ja sam ovaj put pokrila i dan ovulacije,dan prije i dva dana prije. Očito pregusto..
    Mislila sam možda svaki drugi dan sada.. uopće nisam pametna.. 🥴
    I definitivno necu piskat hcg,to mi je bas psihička tortura,proučavam ih,tražim imaginarne sjene,invertiram..neee 🤢

    I ja sam dan prije pika pa na pik i poslije pika hahasve sam betonirala..ali takoder se ne nadam too much da je upalilo…bumo vidjeli sta lh kaze danas.

    A koji ti je dpo? Ubiti piškite lh jer i one potamne u slučaju trudnoće? Nakon koliko se smije piškiti na lh?


    10 dpo sam..a ne mora lh nista pokazati . Kad je T u pitanju onda je trakica tamna kao da je pik. lh isto najbolje piskiti sto kasnije…ajde 10dpo je cisto ok za krenuti piskiti. Ali imamo mi ovdje i curke koje piske puno ranije! Ja sam trtaros…ne volim gledati minuse pa zato tek sad piskim.  Ako lh bude skroz bijela onda cekam da M izostane i tek cu onda hcg.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.