Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje :)
    Sa velikom srecom otvaram ovu temu i nestrpljivo cekam da mi se pridruzite vi koje mozda jos niste ni saznale za trudnocu ali hocete uskoro ;) :)
    Ja sam vec bila na forumu na ljetnim bebama 2017. i imam malog sina od 8+mj, a sada se nadam jednoj maloj princezi 😊

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Aaaaa…Pandice!!!!!!😘😘😘😘😘Bas mi te jucer Eloa spomenula!Pa cestitam od srca!Znam da si htjela odmah drugu bebicu!Cestitke i za hrabrost!Kako je sincic?Kako si ti?Bas mi je drago sto te vidim ovdje!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Bog pandice, i svima koji se pridruže! Ovu temu sam s nestrpljenjem čekala! Ovo je moja prva trudnoća, i iznenađenje kojem se svakim danom sve više radujem. 

    [lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Mamika hvala tiiii 💙 ma sincic je super. Sad vec pravi decko, po malo vec i hoda uz pridrzavanje naravno i igra se, pajki mi odlicno tako da se ne bojim da mi nece bit dobar i kad bude godinu i po :)
     Plava borovnica bookic :) evo mi prvog drustva :) koji si tjedan? 

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Evo teče 4 tjedan, a za pregled sam naručena za 2 tjedna. A ti?

    [lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ja sam 6tt ali nisam se jos narucila. U prvoj trudnoci sam se narucila sa 6tt i kad sam dosla kod te sad vec bivse doktorice napala me zasto sam dosla tako rano jer ona nista ne vidi.. 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    pandica1805

    Ja sam 6tt ali nisam se jos narucila. U prvoj trudnoci sam se narucila sa 6tt i kad sam dosla kod te sad vec bivse doktorice napala me zasto sam dosla tako rano jer ona nista ne vidi..


    Sjecam te se s neke teme 😂 pa samo da ti cestitam i zazelim srecu.. Ipak, rodit ces i imat dijete od godinu i pol…moja je sad god i sedam mj i zamisljam sad bebu od dva mj uz nju-a ne hvala hehehe 😂😂😂 sretno 😘

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Zašto napadaju? :O Pogotovo trudnice početnice.
    Zapravo, i ja sam počela misliti da mi je to možda rano čitajući tuđa iskustva i rateći razvoj kroz tjedne. 
    Termin pregleda je odredila med.sestra doktorice na osnovu moje zadnje m. (razgovarale smo telefonski).
    Zasad samo želim službenu potvrdu trudnoće (imam 4 plusića na testovima i m koja izostaje) i da mi netko kaže da sve ide u redu.
    Moja gin. mi se ne sviđa otprije i vjerojatno ću potražiti nekog drugog ako to bude bilo moguće.
    Pandice,kad si poslije toga išla na pregled, u prvoj t? I kad si mislila ići sad?

    Sigurna sam da vas ima još koji imate svježe plusiće… slobodno se pridružite :)

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ja nemam pozitivan plus al imam bebicu pristekanu na cicu trenutno 😂
    Ja sam bila u jesenskim mamama prosle godine i bas nekako u ovo doba sam dobila + na testu. 
     pa sad kad sam vidjela novu grupu ne mogu vjerovat da je to tako davno bilo.  A meni se cini kao da je bilo jucer! 😊 
    Ugl.. sretno vam bilo i zelim vam skolske trudnoce 😚😚😚


  • Avatar Angel

    Angel

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav Curke..
    Nova sam ovdje,i upravo sam se uclanila jer ne mogu da spavam od nervoze-pozitivne ..
    Zanima me vase misljenje.
    Nedavno sam se udala i dugo vremena ocekujemo i ganjamo tu trudnocu..
    Eh sada,trebala sam dobiti 30-og decembra,koji je danas datum jos uvijek nista nema.
    Imam sve simptome trudnoce..prije dva dana uradila sam dva testa,jedan navece , drugi ujutro,oba su pozitivna samo sto ni na jednom nisu bile bas tamne crtice ,nego blijede..Ali posto sam nestrpljiva uradila sam Betu, u utorak je HCG bio 13,38 a danas ponovim i 18,38 je.Da li to znacii da jee trudnoca u pitanju
    (molim Boga da bude) ali kod ginekologa mi se jos ne ide jer smatram da je prerano,da me ne bi vratio doma..Sta vi mislite o svemu ovome??
    Zelim vam ugodne snove, a ja cu da se nadam i molim 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.