Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Avocado, inducirali su me, ali zbog neotvaranja cijelu noć i puknutog vodenjaka na kraju je bio hitno carski. Kbc Split
    Sretno na tvom porodu🤞

  • MommyAnelatobe

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav svima, 
    Pratim vas već dugo i često sam pronalazila ohrabrena i savjete u komentarima na ovom forumu pa bih htjela sad i svoje iskustvo podijeliti možda nekome bude od koristi. 
    Dosta sam čitala o prvom ultrazvuku i kada se najranije vidi plod i to izazove dosta stresa dok se naše bebice vide i čuju pa evo moje iskustvo.

    Zadnja menstruacija 5.11.2022.godine ( ciklusi uredni 28 dana) , ovulacija 19./20.11. kada smo imali i ciljane odnose, prvi UZV 16.12. (4.tjedan od ovulacije; 6.tjedan od zadnje menstruacije) vidljiva GV i ŽV bez odjeka ploda.
    Drugi UZV 23.11. (5.tjedan od ovulacije, 7.tjedan od zadnje menstruacije) vidljiv plod 7mm i srce koje kuca, te mi od tada 23.11. ginekologinja računa trudnoću 5+4tjedana.
    Također od drugog UZV počinje krvavi iscjedak te terapija duphastonom od koje je iscjedak prestao i trudnoća se nastavila normalno razvijati. U 13.TT imala sam odljevi krvi zbog puknuca hematoma, dalje sve uredno i danas sam 16TT . 
    Nadam se da sam nekome pomogla svojim iskustvom ako se brine što se još ne vidi plod jer ja sam se istekao brinula pročitajući da se otkucaji srca vide već 25.dan od oplodnje i slično.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.