Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    U četvrtak ujutro mi je pregled. 
    Nemam nikakvih simptoma više. 
    Kako ste vi? ☺️

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Cure ja sam sutra na pregledu pa ćemo vidjeti šta kaže dok. Ja sam sada 38+4 i 2 cm otvorena, dio čepa ispao u subotu i čekamo nešto 😂 beba super aktivna. E htjela sam vas pitat, je li neka od vas smršavila pred kraj trudnoće? Ja izgubila 2 kg pa ne znam da li da brinem ili?

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ja sam na istoj kilaži već mjesec i pol dana. Smršavila bi pola kile pa vratila i tako u krug stalno. 

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ruli tebe baš zeza 😉
    Ja sam imala proljevastu stolicu sad par dana pa sam izgubila 2kg, ali nije mi to nista zabrinjavajuce. Za bebu uvijek ima zaliha iz kojih se hrani ☺️

    [lilypie.com]

  • .mila

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    .mila

    Cao zene, evo i mene

    Cestitam svim novim mamitama, bebe dobro nam dosle 🥰🥰🥰

    Sto se mene tice, 38+6 danas, u srijedu sam imala pregled u TA, na 38+4, bila sam na 3-4 cm otvorena, glavica jako nisko… 


    Da javim, u noci sa petka na subotu me probudile kontrakcije na 10 minuta, spremila se za porodiliste, sacekala da se pocne smanjivati vrijeme izmedju, po prijemu bila otvorena 5 cm i poslali me u salu, nakon 1,5h i dripa koji je bas ubrzao sve, 17. septembra (punih 39tt) stigla nam je E sa svojih 3950 g, 53 cm. 
    Od nedjelje smo kuci, radimo na uspostavljanju dojenja i navikavanju na nespavanje 😅

    Ima li novosti kod jos koga? Sretno svima!

    34, 32
    - 10/18 H 💙
    - 9/22 E ❤️

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    .mila

    .mila

    Cao zene, evo i mene

    Cestitam svim novim mamitama, bebe dobro nam dosle 🥰🥰🥰

    Sto se mene tice, 38+6 danas, u srijedu sam imalapregled u TA, na 38+4, bila sam na 3-4 cm otvorena, glavica jako nisko…

    Da javim, u noci sa petka na subotu me probudile kontrakcije na 10 minuta, spremila se za porodiliste, sacekala da se pocne smanjivati vrijeme izmedju, po prijemu bila otvorena 5 cm i poslali me u salu, nakon 1,5h i dripa koji je bas ubrzao sve, 17. septembra (punih 39tt) stigla nam je E sa svojih 3950 g, 53 cm.
    Od nedjelje smo kuci, radimo na uspostavljanju dojenja i navikavanju na nespavanje 😅

    Ima li novosti kod jos koga? Sretno svima!


    Čestitam od ❤️! Isto jako lijep i brzi porod, super! Brzo brzo ćete se naviknuti na ne spavanje :)) 

  • Mina89

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Drage moje cure, ja svoju malecku donijela na svijet danas ujutro 🥰 sve prošlo brzo i lako. Bez epiduralne i bez dripa. Mi smo to odradile u 2 sata, nadam se da ćete i vi. Držim vam fige ♥️

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Mina89

    Drage moje cure, ja svoju malecku donijela na svijet danas ujutro 🥰 sve prošlo brzo i lako. Bez epiduralne i bez dripa. Mi smo to odradile u 2 sata, nadam se da ćete i vi. Držim vam fige ♥️


    Ajme koje iznenađenjeeeee! Čestitam draga! ❤️ 

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Mina89

    Drage moje cure, ja svoju malecku donijela na svijet danas ujutro 🥰 sve prošlo brzo i lako. Bez epiduralne i bez dripa. Mi smo to odradile u 2 sata, nadam se da ćete i vi. Držim vam fige ♥️


    Aaa Mina89 čestitam! ♥️
    Kad uspiješ napiši detalje

    [lilypie.com]

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Cure, čestitam na bebicama i na divnim porodima🤗 Stvarno mi se čini da su sve žene imale lijepa iskustva i baš mi je drago! Nek se tako nastavi🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.