Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    amelie11

    Jutroo 🤗 Ja obavila sve, nacekala sam se na zavodu jer me nitko od glupih ljudi nije pustio, inace cekam i ne guram se mozda sam danas trebala ali dobro sta je tu je, evo me doma… Za lijekove mislim da je netko negdje pisao popis mozda na ljetnim bebama mislim da sam si slikala al nisam sigurna, pa i mene za ima od vas koje vec imate djecu sto je super imati. Mene pece dolje uh, ako nije upala ne znam sta je, bas me smeta i svako malo idem na wc za par kapi. A ako je neka upala ili bakterija zivo me zanima gdje sam pokupila i kako 🤦🏼‍♀️ Sretno na pregledima, mislim da je aries rekla da ima danas 🤗


    Kladim se u urinarnu infekciju čim peče! Al nek se otkrije pa da riješiš to. Kod mene se tako manifestira infekcija u mokraćnoj cijevi….ako je to, ma sve zlo bilo u tom.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Citam vas od pol 6 uj😅
    Sta se tice izbora bolnice, birajte gdje osjecate donekle neku sigurnost. Bolnica koja vam uljeva povjerenje. Jer to je na kraju najbitnije. 
    Drugo nemam nista pametno za reci😄
    🤘

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Sta se tice tabl protiv bolova za nas mame, meni su u petrovoj nakon prooda davali ketonal pa sam ga i doma nastavila pit po potrebi. Neofeni i lekadoli su meni kamilica 😒. I za stolicu sam si uzela one cepice jer sam imala strah od velike nuzde i ti cepici su mi bili spas. 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Osobno nisam imala problema sa stolicom nakon poroda, prvi put odmah drugi dan, drugi put treći dan. Da je zaštekalo tad bi muža aktivirala da donese nešto. Ali kažu da nakon carskog zna biti izazovniji taj dio priče pa evo nije na odmet biti spremna!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Inace preko noci se budim barem 3 puta na wc i to stvarno jako puno moram piskiti. I budim se oko 5 i sjedam na wc, a stavljam polygynax vec 2. dan i imam bas jak iscjedak i nesto mi dode u glavu jebote jel meni curi plodna voda. I vratim se spavati i krene mi se stiskati maternica na kratko. Prvo mi je bilo u glavi ne zelim jos ici s mora, onda je bilo a daj 5 ujutro bar da ja jos malo odspavam. I onda se mali poceo ritati na sve strane i ja sam odlucila zaspati pa vidjet cemo ujutro.
    Bila je lazna uzbuna, ali sam si dokazala da definitivno jos nisam spremna, a termin je za manje od 6 tjedana 🤪
    Inace mi je brufen i ketonal jedina ljekarna i spas jer imam i bolne menge i odma me sve od toga prođe. I sad kako to nista nisam smjela piti nisam niti jednu tabletu popila cijelu trudnocu.
    Frendica je rodila na carski krajem 6.mj i rekla je da tjedan dana nije mogla na wc, tog me malo strah, ali sva sreca zivimo blizu bolnice pa ce mi moji vec donijeti sve stk je potrebno za taj problem

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Hej curke
    Moj problem nije obaviti stolicu nego oobaviti negdje drugdje jos pogotovo u bolnici ako mi to uvjetuje odlazak doma.. al vec mi je par mama reklo da si uzmem kasicu od sljiva
    Jos se mrviicu bojim klizme, tj da necu zadrzat vodu.. dala sam valjda 100 klizmi u zivotu a sad me hvata panika da ja necu uspjet 😂
    Pregled mi je sutra (da je barem danas) i to zadnji kod moje doktorice, i uzima mi bris koji ja onda nosim negdje, jedva cekam 5 tjedana mi je bas dugo makar znam da je sa malenim sve dobro jer me udara kad i gdje stigne, ionako ce opet pokriti lice rukama na uzv 🙄 od pocetka trudnoce ja nisam vidjela njegovo lice, kad je dr trazila nosnu kost na pocetku drzao je rucice na ocima i doslovno je samo nos bio slobodan kao da zna svaki put tocno koliko treba pokazati i ni milimetra vise 😂

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    29+4
    BPD: 8,01cm - dob 32w 1d
    HC: 29,66cm - 32w 6d
    AC: 26,53cm - 30w 5 d
    HC/AC: 1,12
    FL: 5,63cm - 29w 4d
    Prema UZV 31w 2 d
    Prema ZM 29w 4d

    33+3
    BPD: 8,7 cm 34/35
    AC: 28,7 cm 34/35
    FL: 6,4 cm 33/34

    Meni su to zadnja 2 pregleda, ovaj zadnji nije tako temeljit kao kod moje privatnije i ne znam jel su mu mjere 100% tocne malo je starija oprema. Ali da na predzadnjem je i meni pisalo termin poroda 21.8, ali je ona rekla da to moze bit ranije, a i ne mora. Doci ce beba kad bude spremna 😊 i to se fkt nikad ne zna za te mjere kad je 2 tjedna u pola cm velicine

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    zvonkobonko

    Aries5ja se isto bojim tog obavljanja nuzde u bolnici… s tim bas imam problema, samo doma dolazi u obzir.. u kompote i to ne vjerujem da ce mi pomoc jer sam vec svasta takvo uzimala p mi nije pomagalo… jel mozemo njih tamo trazit da nam daju neki laksativ? To mi se cini najjednostavnije


    A mislim da daju cepice ako se ne obavi, jedini problem je sto neki cepici (citaj Dulcolax jer vecina bolnica ima njih) izazivaju jake grceve cak i bolove, mene Donat Mg zna jaako potjerat pa mozda i njega uguram u kofer, a nesto cemo smisliti vec

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Zvonko super za pregled, velike bebe ❤️ to je odlično, a za raniji porod ne brini, tako su meni u prvoj trudnoći govorili pa sam rodila u terminu 😊
    .
    Carski i stolica bez problema nakon carskog sam obavljala nuždu, bez bolova. Dva puta u tri dana bolnice i doma isto normalno 😅 Nadam se da će tako biti i ovaj put 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Pa oni pitaju dal si obavila veliku nuzdu i ti kazes jesi i oni te puste doma. Ne moras bit bas ni iskren jel…
    Nemojte ni razmisljat tako sta ako ce bit ovo il ono…jer mozda nece bit nista a vi se sekirate.
    Ja isla sa klincem na plac u karlovac..imam osjecaj da sam planinarila 4 sata dok smo do doma dosli i dok sam sve istovarila i raspremila 😮‍💨😮‍💨😮‍💨 . 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.