Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro svima ☀️ ko je to spavao do maloprije 🙈😂😜
    Deja ti za dva tjedna 30 tjedana 🤗🐣 cestitam na ulasku u trece  tromjesečje 💖
    Cestitam svima koji smo tu, svi neku muku mucimo, nekog bole leda, netko ne moze spavati, povracanja, curenje kolostruma, hematomi, ciste i ostale bestije…..ali dan po dan i svi se blizimo istom cilju 💖🐣🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Manich

    Hehehe jutro cure bas ste se raspisale i nek je nama veselo sa nasim curama… 😆🤣 Negooo da vam se malo zalim.. Zub me boli vec danima.. Imam dejt sa zubarkom 2.8 i zabb sam pitat jel mi smije dat inekciju jer ne podnosim bol kod zubara i imam strah ono tipa da kad sam prvi put isla vadit zub skoro pala u nesvjest hahahah al doslovno.. Kad sam bila zadnji put bila sam 10 tj trudna i ona je meni samo rekla da mi nesmije dat inekciju dok ne prodjem prvo tromjesečje pa se nadam da sada smijem inekciju jer bez toga sumnjam da cu izdrzat popravljanje zuba..


    Mislis na injekciju anestezije ili? Ja sam bila u prvom tromjesjecju kos zubara da mi pocisti malo i vidi stanje i dobila sam je i bas sam je pitala da li smijem, ona mi je rekla da su to male kolicine da to ne steti bebi

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Deja kad im ne moze sad odolit 🤣, kad sam s svojih “nemam sisa” dosla na broj i meni primamljiv za pipkanje, tusiranja mi duze traju 😆
    … 
    Evo nasla sam slikicu gdje se potvrdjuje od Kengurice izjava sto je vidjela pa pretpostavljam ovako slicno, ALI gdje se i mjeseci drugacije racunaju sto mi nekako nema smisla 🙄

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Jutroo 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    DijMar

    Manich

    Hehehe jutro cure bas ste se raspisale i nek je nama veselo sa nasim curama… 😆🤣 Negooo da vam se malo zalim.. Zub me boli vec danima.. Imam dejt sa zubarkom 2.8 i zabb sam pitat jel mi smije dat inekciju jer ne podnosim bol kod zubara i imam strah ono tipa da kad sam prvi put isla vadit zub skoro pala u nesvjest hahahah al doslovno.. Kad sam bila zadnji put bila sam 10 tj trudna i ona je meni samo rekla da mi nesmije dat inekciju dok ne prodjem prvo tromjesečje pa se nadam da sada smijem inekciju jer bez toga sumnjam da cu izdrzat popravljanje zuba..

    Pa odi ranije, ako te boli to je hitnoća onda! Još 2 tjedna čekati, da ti se ne počne jače kvariti pa će biti možda i više od popravka…ja sve popravljam “na živo” i nikad nisam dobila injekciju tak da ne znam o tome niš…neki mi kažu da sam luda što trpim, ali eto…


    Da sam mogla ranije isla bi ali nemaju termina. Boli samo ako jedem na toj strani pa izbjegavam to i izdrzat cu do termina. 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    … Nece niti meni ucitat 😒
    Uglavnom…
    1. TROMJESECJE
    1.mj 1-4 tjedna
    2.mj 5-8 tjedana
    3.mj 9-13 tjedana

    2.TROMJESECJE
    4.mj 14-17 tjedana
    5.mj 18-21 tjedan
    6.mj 22-26 tjedna

    3. TROMJESECJE
    7.mj 27-30 tjedna
    8.mj 31-35 tjedna
    9.mj 36-40 tjedna

    Po ovome ja sam skoro vec 2tjedna u 6.mj. A ne da cu tek uci u njega s 24tt🤦🏼‍♀️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    sunshine1

    Pozz zene, citam vas svakodnevno al nemam sta pametno napisat.
    Manich, provjereno znam da mozes primit anesteziju za zub jer i sama idem za 10 dana kod zubara i pitala sam i ginekologa i zubara smijem li i smije se, a trudne smo tu negdje, ja sam 24tt.
    Jos nesto, citajuci tvoju situaciju kroz ovaj forum htjela sam ti nesto predlozit. Obzirom da jos uvijek ne znas spol djeteta, ako bude decko ja se javljam da ti proslijedim nesto robice od svog prvog djeteta obzirom da sada nosim curicu. Imam svakakvih velicina, nisam sigurna cega tocno i koliko jer je vec nesto proslijedjivano Al evo voljna sam ti pomoci ako te to nece uvrijediti. Meni roba ne treba i zauzima mi mjesto. Ako je voljan netko drugi uzet neka se javi :)


    Jooooj hvala ti stvarno jako ljepo od tebe ali zbilja nema potrebe vec sam toliko toga dobilaaaaa sto od rodbine sto od divnih zenica ❤️😊😘 tako da zbilja nemam vise ni gdje sa svom robicom jedvaaaa mi je stalo u djecju komodu sve sto sam dobila… Sto se tice bebinih stvari stvarno su mi ostale jos samo sitnice za kupiti a to cu rijesiti do 9 mj sve.. Zapravo jedino sto za bebu moram jos kupiti su pelene, one vece tetra pelene i vlazne maramice.. Mislim da ce me sada vise kostati dok kupim sve sto treba meni za bolnicu nego sto me kostaju bebine stvari.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cure hvala na savjetima za zubara.. Malo mi je lakse kad znam da smijem primiti lokalnu anesteziju bez nje mislim da bi bilo mnogo teze… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    … Nece niti meni ucitat 😒
    Uglavnom…
    1. TROMJESECJE
    1.mj 1-4 tjedna
    2.mj 5-8 tjedana
    3.mj 9-13 tjedana

    2.TROMJESECJE
    4.mj 14-17 tjedana
    5.mj 18-21 tjedan
    6.mj 22-26 tjedna

    3. TROMJESECJE
    7.mj 27-30 tjedna
    8.mj 31-35 tjedna
    9.mj 36-40 tjedna

    Po ovome ja sam skoro vec 2tjedna u 6.mj. A ne da cu tek uci u njega s 24tt🤦🏼‍♀️


    Po ovome i ja se blizim trecem tromjesecju.. I kad to vidim uhvati me panikaaa hhahahaha pa nemam ja bas jos punooo vremena ajmeee.. 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Manich

    Pikulica19

    … Nece niti meni ucitat 😒
    Uglavnom…
    1. TROMJESECJE
    1.mj 1-4 tjedna
    2.mj 5-8 tjedana
    3.mj 9-13 tjedana

    2.TROMJESECJE
    4.mj 14-17 tjedana
    5.mj 18-21 tjedan
    6.mj 22-26 tjedna

    3. TROMJESECJE
    7.mj 27-30 tjedna
    8.mj 31-35 tjedna
    9.mj 36-40 tjedna

    Po ovome ja sam skoro vec 2tjedna u 6.mj. A ne da cu tek uci u njega s 24tt🤦🏼‍♀️

    Po ovome i ja se blizim trecem tromjesecju.. I kad to vidim uhvati me panikaaa hhahahaha pa nemam ja bas jos punooo vremena ajmeee..


    Da, ali sve nas zbunjuju s razlicitim podatcima, mjesec ispadne malo 3tjedna pa 4tjedna pa ne znam vise nit ja sama….
    Nema nikakve logike 
    Ispada da je 2.tromjesecje najkrace od 10 tjedana kao i smatram tablicu promasajem, ali sto je netko rekao kad osjetim bebicu dosta mi je i tjedana i mjeseci i tromjesecja htjela bih je imati u rukicama i maziti 🥰♥️
    Manich sretno kod zubara 🤗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.