Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

ayla

Broj poruka: 889

Prijavi adminu

Al je sve i do doktora, meni je bolje kada idem cesce, nekako mi to sigurnije jer sam panicar, docim me sta zicne ja bi na hitnu isla 😂

[lilypie.com]

Julie

Broj poruka: 715

Prijavi adminu

Ma pitam zbog nasih i njihovih ljetovanja odnosno ne znam kak to oni prakticiraju kad su na go. Posto ja idem u bolnicu od pocetka, zbog toga sto mi doc radi jedino tamo pa ne znam dal ga onda cekam kad se vrati ili me naruci pa ko me zapadne 

[lilypie.com]

DijMar

Broj poruka: 615

Prijavi adminu

Julie

Ma pitam zbog nasih i njihovih ljetovanja odnosno ne znam kak to oni prakticiraju kad su na go. Posto ja idem u bolnicu od pocetka, zbog toga sto mi doc radi jedino tamo pa ne znam dal ga onda cekam kad se vrati ili me naruci pa ko me zapadne

Kod nas, koliko sam skužila po pričama cura koje odlaze u bolnicu, je kad su na go onda na koga naletiš…ne znam kak je kod vas, a npr moja gin nema zamjenu i kad je na go nema pregleda…

[lilypie.com]

felicita28

Broj poruka: 273

Prijavi adminu

PaulaPerkovic

felicita28

Frajla

felicita28

Jutro cure ;) hvala puno malo ste me smirile…bas sad idem vaditi krv i nadam se nalazima cim prije

Drzim fige da je sve ok. A lako moguce da ce se i samo brzo izregulirati kako vodenjak jos raste. I da ostane tako dok je sve ok nemoj se toliko brinuti.
    A znaci ipak ste se odlucili za stan s liftom…. svakako probajte naci prije nego studenti navale 🙈

Trazimo ali bezuspjesno jer nitko ne zeli u stan primiti obitelj s malim djetetom, ja to ne razumijem. Iovako trazimo samo na godinu dana dok ne kupimo nesto svoje, kad im spomenes da sam trudna svi iznajmljivaci odmah jedno veliko NE! Ko da sam pitala jer ne znam kakva zivina smije biti u stanu. A da ne pricam o cijenama. Cijene nabili a ne nude nista za te novce, namjestaj od pokojne babe…

Aa odakle si? Ja ti u zg mogu reci za jedan stan koji je super za malu obitelj, gazda je odlican, imas neograniceno i grijanja na centralno plinsko i tople vode a stanarina je 3000 kn s tenzijama, na oranicama sve ti je blizu lidl ti je 2 koraka dalje 🤭🤭😂 sve je tu pa ako te zanima :)) i sko si i zg javi heeh

Hvala ti na ponudi ali mi trazimo nesto u predjelu Tresnjevke ili Trnja da ja budem blize mami i svojima kad dragi ode na brod. Slobodno neka Pikulica19 pogleda za stan :) ako nemtko ima nesto u tom predjelu tu sam, jer stvarno nam je vec dosta stanova, ne mozemo nac ono sto trazimo a vrijeme ide tik tak ko ludo, umorna sam vise, treba sve pocet za bebicu pripremat. Ne znam, mi dosad u svakom stanu kojem smo bili gazde su plakali jer odlazimo, brinemo o stanu kao da je nas jer zivimo u tome i lakse je da nam bude uredno i cisto nego prljavo, uvijek sve placamo i prije vremena unaprijed ali teako je objasniti to ljudima koje ne poznas i koji su skepticni radi losih iskustava. 
    Vidim da ste pisale o cescim pregledima  ja inace sam isla svakih 5 tjedana ali sada zbog te plodne vode me narucila za 3 tjedna. Danas sam vadila krv za test senzabilizacije i za tak torch, izmasakrirali su mi vene, uzas…citala sam i ja da je do 25 cm u trecem tromjesecju normalno plodne vode a ja sad u drugom vec imam 29 cm…ne znam, vidjet cemo sto testovi kazu samo da je mali ziv i zdrav nista drugo :)

[lilypie.com]

Deja1988

Broj poruka: 573

Prijavi adminu

Kupaci ću dvodjelni… Ako ce mi odgovarati gacice😂 Ma imam ih 3-4…nesto valjda bude ok… Ako nece biti, isto cu samo vece gacice kupiti 🙃 A gornji dio ce mi vjerojatno odgovarati, jer si svi na trokutice, te obozavam😁 A grudi su mi malo narasle…

[lilypie.com]

• irma123

Broj poruka: 86

Prijavi adminu
    Moje dvije curice      

Deja1988

Broj poruka: 573

Prijavi adminu

irma123

Moje dvije curice

🤗😍😍😍😍😍😍

[lilypie.com]

PaulaPerkovic

Broj poruka: 161

Prijavi adminu
    Ovo je moj trbuscic dok lezim hehe jedva ga imam ovako 22 tj je sad
    Ovo je moj trbuscic dok lezim hehe jedva ga imam ovako 22 tj je sad
  • Pikulica19

Broj poruka: 238

Prijavi adminu

Jutro ekipica 🦉🙄

[lilypie.com]

ayla

Broj poruka: 889

Prijavi adminu

Jutroo 😑

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.