Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    MonaL.

    Manich

    MonaL.

    Manich

    Kad smo kod oticanja i grceva mene jutros valjda sve to spopalo.. Ruke otekle i grcevi me u nogama jos drze groznoooo mi je danas i osjecam se kao da me tenk pogazio sve me boli i spava mi se jakoooo.. Evo samo lezim a mama pravi kolac bolje joj je vec pa se ustala da mi pomogne al ja sam danas koma. Zato je bebac aktivan cim legnem on se pocne micati.. Kao da se igra u stomaku bas mi je slatko to.. Eeeeh i da vam se pohvalim dobila sam kilu i pol hhahhahah sad sam na +2,5 kg od pocetka trudnoce.. Ja sve gledam kako je to zbilja malo nadam se samo da beba koristi moje zalihe i da joj ne fali nista s obzirom da zbilja malo kila dobijam a jedem stvarno stalno.

    Ja sam na +2kg a termin 24.10 . To je sve ok,realno beba mi je teška samo oko 450gr sada. Dobilo se taman što se trebalo dobit 😉

    Mene bas zanima hoce mi doktorica reci na uzv kolika je beba i bas me zanima koliko grama ima.. Ma jooj bit cu dosadna ovaj put na uzv sveee cu je pitati.. Jedva cekam vidjeti bebaca sada je vec velikiii pa ce se ljepo vidjeti i na 3D ako bude upalila da vidimo..

    Ja sam u ponedjeljak na anomaly scanu 😊


    I ja idem u ponedjeljak 😊. Sretno nam 😊

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Cure kako izgledaju bh kontrakcije? Mene jučer i danas zateže dole ko menstrualni grčevi pa pusti i tako kroz dan nekoliko puta i imam osjećaj ko da mi je sva težina otišla u donji dio trbuha zapravo malo ispod trbuha

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Jutro! Ja pijem jednu kavu dnevno. Rekli su mi da je to ok. Imam jako nizak tlak i popijem ju jer mi se cini da mi je fakat malo bolje kad ju popijem, a inace kavu ne pijem nikad zbog gusta, uvijek da me malo digne.
    Danas sam se vagnula, 2,7kg do 19.tt. Inace imam neku aplikaciju pa sam upisala pocetnu tezinu doma i vaganje je ujutro na prazan zeludac pa se tu i tamo vagnem i usporedim. Danas je u Zg malo popustila sparina. Meni pase.


    Ja popijem ujutro jednu tursku s mlijekom, bez toga ne vidim izaci van 😊.
    Inace imam visi tlak ali kad je ovako vruce, bude mi nizak, tako da sam danas i drugu popila, onaj neki macciato iz ducana. Nakon toga mi je tlak bio jos nizi 😏.

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Julie

    Cure kako izgledaju bh kontrakcije? Mene jučer i danas zateže dole ko menstrualni grčevi pa pusti i tako kroz dan nekoliko puta i imam osjećaj ko da mi je sva težina otišla u donji dio trbuha zapravo malo ispod trbuha


    Taman ja planirala pisat o tome…ja mislim da mene to već neko vrijeme “hvata”. Nekad više puta tokom dana, nekad ni jednom, al traje po par sekundi onako ko jači pritisak. Mislila sam neko vrijeme da se bebač nabije leđima ili guzom, ali ne osjećam pokret kao da se vrti nego samo taj kao grč, pa sam zaključila da je to to…

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Tako i meni, osjećam dolje pritisak, ko da mi beba lezi dolje i hoće van….. ma ne znam to ni opisati kako spada

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Citam vas i cekam da prestanete o kilama, onda cu se ukljuciti 😁😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Takva je sparina da uopce nemam apetita danas, samo nektarine hladne jedem i nalijevam se vode.
    Deja bolje da ides pred tv nego na vagu nakon tog obroka 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Manichma naravno, svi imamo potajno neke zelje o spolu 😁☺️
    Juliene znam stvarno, nisam do sad nista takvo doživjela… Ali osjecaj je cudan, kao stezanje, grc, trbuh se stvrdne i postane tvrd na dodir .. Ali to traje nekoliko sekundi pa pusti…

    Joooooj, ja sam se tako najela bolonjeza sa tonu parmezana😋😋😋🙈 I sad idem pred tv🐷


    Pa tako nekako, ma ne znam ni sama  😒
    Ja sam pohala piletinu i napravila pomfrit i ciklu……

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jel vi cure odspavate ili drijemate popodne? Prije trudnoce ako sam to napravila bila bih uzas kasnije, prvih par mjeseci mi je jako pasalo odrijemati nekih pola sata i bila bih ko nova, a sad opet sam koma jer zaspim cak na nekih sat do sat i pol i onda sam ostatak dana ko da me vlak zgazio 😫 a jednostavno me tijelo trazi to jer sam se namjerno pocela dizati ranije oko7- 8, pogotovo ako imam sta za obaviti jer nakon 10 ne idem vise nigdje po ovim vrucinama…

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Julie

    Deja1988

    Manichma naravno, svi imamo potajno neke zelje o spolu 😁☺️
    Juliene znam stvarno, nisam do sad nista takvo doživjela… Ali osjecaj je cudan, kao stezanje, grc, trbuh se stvrdne i postane tvrd na dodir .. Ali to traje nekoliko sekundi pa pusti…

    Joooooj, ja sam se tako najela bolonjeza sa tonu parmezana😋😋😋🙈 I sad idem pred tv🐷

    Pa tako nekako, ma ne znam ni sama 😒
    Ja sam pohala piletinu i napravila pomfrit i ciklu……

    A onda vjerojatno jesu🤷‍♀️ A nista, odmori se, popij si magnezij i smiri se…


    Sto je najbolje fakat nije da se naradim barem nisam danas. Magnezij oijem u prenatalima pa ne znam jel se smije i sumeca na to da ne bude previse

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.