Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Jutro, cure! Probudio me grč u nozi i nakon jaukanja više nisam zaspala. Pijem redovno magnezij, ali eto, zalomi se opet pokoji grč. Sparina je strašna…ili možda ja nemam više toleranciju na te stvari.  Uživajte u danu i samo laganini.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Manich vidim ti si vec odlucila da je beba decko😁😁


    Hahahahah da ja sam bezobrazna kako kaze moja legica jucer kad smo bili u shopingu i ja samo kod robice za deckice i samo takve stvari sam gledala rekla mi je da me htijela papucom istuc…sta da radim imam takav neki filing da je decko nadam se da me ne vara osjecaj ali i ako se prevarim bit ce vazno samo da je bebica okej.  Ali iskreno da bih vise voljela da je deckic bi… Vidjet cemo mozda saznam uskoro stvarno kad gledam onu listu svi vec znate cak i one koje su poslje mene po terminu.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Kad smo kod oticanja i grceva mene jutros valjda sve to spopalo.. Ruke otekle i grcevi me u nogama jos drze groznoooo mi je danas i osjecam se kao da me tenk pogazio sve me boli i spava mi se jakoooo.. Evo samo lezim a mama pravi kolac bolje joj je vec pa se ustala da mi pomogne al ja sam danas koma. Zato je bebac aktivan cim legnem on se pocne micati.. Kao da se igra u stomaku bas mi je slatko to.. Eeeeh i da vam se pohvalim dobila sam kilu i pol hhahhahah sad sam na +2,5 kg od pocetka trudnoce.. Ja sve gledam kako je to zbilja malo nadam se samo da beba koristi moje zalihe i da joj ne fali nista s obzirom da zbilja malo kila dobijam a jedem stvarno stalno. 

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Manich

    Kad smo kod oticanja i grceva mene jutros valjda sve to spopalo.. Ruke otekle i grcevi me u nogama jos drze groznoooo mi je danas i osjecam se kao da me tenk pogazio sve me boli i spava mi se jakoooo.. Evo samo lezim a mama pravi kolac bolje joj je vec pa se ustala da mi pomogne al ja sam danas koma. Zato je bebac aktivan cim legnem on se pocne micati.. Kao da se igra u stomaku bas mi je slatko to.. Eeeeh i da vam se pohvalim dobila sam kilu i pol hhahhahah sad sam na +2,5 kg od pocetka trudnoce.. Ja sve gledam kako je to zbilja malo nadam se samo da beba koristi moje zalihe i da joj ne fali nista s obzirom da zbilja malo kila dobijam a jedem stvarno stalno.


    Ja sam na +2kg a termin 24.10 . To je sve ok,realno beba mi je teška samo oko 450gr sada. Dobilo se taman što se trebalo dobit 😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    MonaL.

    Manich

    Kad smo kod oticanja i grceva mene jutros valjda sve to spopalo.. Ruke otekle i grcevi me u nogama jos drze groznoooo mi je danas i osjecam se kao da me tenk pogazio sve me boli i spava mi se jakoooo.. Evo samo lezim a mama pravi kolac bolje joj je vec pa se ustala da mi pomogne al ja sam danas koma. Zato je bebac aktivan cim legnem on se pocne micati.. Kao da se igra u stomaku bas mi je slatko to.. Eeeeh i da vam se pohvalim dobila sam kilu i pol hhahhahah sad sam na +2,5 kg od pocetka trudnoce.. Ja sve gledam kako je to zbilja malo nadam se samo da beba koristi moje zalihe i da joj ne fali nista s obzirom da zbilja malo kila dobijam a jedem stvarno stalno.

    Ja sam na +2kg a termin 24.10 . To je sve ok,realno beba mi je teška samo oko 450gr sada. Dobilo se taman što se trebalo dobit 😉


    Mene bas zanima hoce mi doktorica reci na uzv kolika je beba i bas me zanima koliko grama ima.. Ma jooj bit cu dosadna ovaj put na uzv sveee cu je pitati.. Jedva cekam vidjeti bebaca sada je vec velikiii pa ce se ljepo vidjeti i na 3D ako bude upalila da vidimo.. 

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Manich

    MonaL.

    Manich

    Kad smo kod oticanja i grceva mene jutros valjda sve to spopalo.. Ruke otekle i grcevi me u nogama jos drze groznoooo mi je danas i osjecam se kao da me tenk pogazio sve me boli i spava mi se jakoooo.. Evo samo lezim a mama pravi kolac bolje joj je vec pa se ustala da mi pomogne al ja sam danas koma. Zato je bebac aktivan cim legnem on se pocne micati.. Kao da se igra u stomaku bas mi je slatko to.. Eeeeh i da vam se pohvalim dobila sam kilu i pol hhahhahah sad sam na +2,5 kg od pocetka trudnoce.. Ja sve gledam kako je to zbilja malo nadam se samo da beba koristi moje zalihe i da joj ne fali nista s obzirom da zbilja malo kila dobijam a jedem stvarno stalno.

    Ja sam na +2kg a termin 24.10 . To je sve ok,realno beba mi je teška samo oko 450gr sada. Dobilo se taman što se trebalo dobit 😉

    Mene bas zanima hoce mi doktorica reci na uzv kolika je beba i bas me zanima koliko grama ima.. Ma jooj bit cu dosadna ovaj put na uzv sveee cu je pitati.. Jedva cekam vidjeti bebaca sada je vec velikiii pa ce se ljepo vidjeti i na 3D ako bude upalila da vidimo..


    Ja sam u ponedjeljak na anomaly scanu 😊

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Jutro! Ja pijem jednu kavu dnevno. Rekli su mi da je to ok. Imam jako nizak tlak i popijem ju jer mi se cini da mi je fakat malo bolje kad ju popijem, a inace kavu ne pijem nikad zbog gusta, uvijek da me malo digne.
    Danas sam se vagnula, 2,7kg do 19.tt. Inace imam neku aplikaciju pa sam upisala pocetnu tezinu doma i vaganje je ujutro na prazan zeludac pa se tu i tamo vagnem i usporedim. Danas je u Zg malo popustila sparina. Meni pase.

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    E da i krenuli su mi grcevi u listovima. Po noci. Pijem magnezij, mozda bi i gore bez njega bilo. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja sam bila veliki kavopija po 3,4 kave turske sam pila i nezaobilazni cigar a sad samo kavu kad mi padne na pamet 

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Manich

    Deja1988

    Manich vidim ti si vec odlucila da je beba decko😁😁

    Hahahahah da ja sam bezobrazna kako kaze moja legica jucer kad smo bili u shopingu i ja samo kod robice za deckice i samo takve stvari sam gledala rekla mi je da me htijela papucom istuc…sta da radim imam takav neki filing da je decko nadam se da me ne vara osjecaj ali i ako se prevarim bit ce vazno samo da je bebica okej. Ali iskreno da bih vise voljela da je deckic bi… Vidjet cemo mozda saznam uskoro stvarno kad gledam onu listu svi vec znate cak i one koje su poslje mene po terminu..


    Haha, ti si kao i ja. Pricala, razmisljala, gledala zensku robicu, jos je i moja kcer rekla da hoce seku i uopce nije bilo dvojbe niti primisli da bi bio decko.
    Na kraju me osjecaj nije prevario 😊. 
    Tako ce mozda i kod tebe biti decko.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.