Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • mc_zgb

Broj poruka: 189

Prijavi adminu

felicita28

Frajla

felicita28

Jutro cure ;) hvala puno malo ste me smirile…bas sad idem vaditi krv i nadam se nalazima cim prije

Drzim fige da je sve ok. A lako moguce da ce se i samo brzo izregulirati kako vodenjak jos raste. I da ostane tako dok je sve ok nemoj se toliko brinuti.
    A znaci ipak ste se odlucili za stan s liftom…. svakako probajte naci prije nego studenti navale 🙈

Trazimo ali bezuspjesno jer nitko ne zeli u stan primiti obitelj s malim djetetom, ja to ne razumijem. Iovako trazimo samo na godinu dana dok ne kupimo nesto svoje, kad im spomenes da sam trudna svi iznajmljivaci odmah jedno veliko NE! Ko da sam pitala jer ne znam kakva zivina smije biti u stanu. A da ne pricam o cijenama. Cijene nabili a ne nude nista za te novce, namjestaj od pokojne babe…

Meni je to strašno kako se ljudi protive imati za podstanare obitelj s djecom. A ako kažeš da imaš psa/mačku/neku treću živinu, onda nije problem. Užasno mi je to, da je veći problem dijete nego životinja. Možda je samo do mene, ne znam 
    Aurora87 i ja sam isto tako kao i ti, ko izgubljeno pače hodam i zujim okolo  A oko sebe imam 4 šogorice s djecom i kumu i frendove još, ali svejedno, nekako mislim, dok sam ne dobiješ to malo čudo u ruke, da će tako biti, jedna velika izgubljenost, a onda sve dođe na svoje mjesto. Ja se tako nekako tiješim 

[lilypie.com]

Frajla

Broj poruka: 1733

Prijavi adminu

felicita28

Frajla

felicita28

Jutro cure ;) hvala puno malo ste me smirile…bas sad idem vaditi krv i nadam se nalazima cim prije

Drzim fige da je sve ok. A lako moguce da ce se i samo brzo izregulirati kako vodenjak jos raste. I da ostane tako dok je sve ok nemoj se toliko brinuti.
    A znaci ipak ste se odlucili za stan s liftom…. svakako probajte naci prije nego studenti navale 🙈

Trazimo ali bezuspjesno jer nitko ne zeli u stan primiti obitelj s malim djetetom, ja to ne razumijem. Iovako trazimo samo na godinu dana dok ne kupimo nesto svoje, kad im spomenes da sam trudna svi iznajmljivaci odmah jedno veliko NE! Ko da sam pitala jer ne znam kakva zivina smije biti u stanu. A da ne pricam o cijenama. Cijene nabili a ne nude nista za te novce, namjestaj od pokojne babe…

Istina, cijene su otisle u nebo 😱
    Mi smo se prije koju godinu rijesili toga i sto kaze luce preporodila se
    Na zalost to za dijete vjerujem da je iz drugih razloga-obitelj s maloljetnim djetetom se ne moze izbaciti iz stana, cak da ne placaju stanarinu, rezije, rade stetu, sto god…. tako da su iznajmljivaci cesto oprezni po tom pitanju

Aurora87

Broj poruka: 996

Prijavi adminu

felicita28

Frajla

felicita28

Meni je nevjerojatno da ljudi na taj nacin razmisljaju, ma katasrofa. Mi smo podstanari isto i nase stanodavke su nam odmah rekle kako je to plodan stan, da su dvije zene prije nas ostale trudne 🙂(preselili smo se tu tjedan prije svatova). I stovise, rekle su nam kako je dolje susjedi babi smetalo sto se beba vozala u hodalici pa su one pop…le i rekle da bi se jos bolje provele da one zive u stanu jer su obje u kolicima. Zene su predivne i stvarno imamo srece s njima. Uvijek nas nastoje zastiti od svega, pune su razumijevanja i sve se dogovorimo. A uopce ne dolaze vec mi jednom mjesecno odemo do njih platiti stanarinu i rezije i lijepo se ispricamo. Kad bi svi bili takvi…. Jedina mana ovog stana je sto ima 50 kvadrata pa je malo skuceno, ali dobro…gdje čeljad nije bijesna ni kuća nije tijesna😊.

[lilypie.com]

PaulaPerkovic

Broj poruka: 161

Prijavi adminu

felicita28

Frajla

felicita28

Aa odakle si? Ja ti u zg mogu reci za jedan stan koji je super za malu obitelj, gazda je odlican, imas neograniceno i grijanja na centralno plinsko i tople vode a stanarina je 3000 kn s tenzijama, na oranicama sve ti je blizu lidl ti je 2 koraka dalje 🤭🤭😂 sve je tu pa ako te zanima :)) i sko si i zg javi heeh

ayla

Broj poruka: 889

Prijavi adminu

Frajla

Zivinih vise nema za kupiti (mozda se nade jos u bosni 🤔), slazem se da su najpouzdaniji. Ja ga imam jos doma, ali je stvarno nezogdno oko malog s njim, on se otima, bojim se da ce se razbiti ili slomiti, a ziva je stvarno jako otrovna.
    Navodno oni alkoholni (izgleda ko zivin, samo nije ziva unutri) dobro mjere, samo ih je tesko stresti.
    Ovaj sad imamo, ok je, a nije skup. (Imam neki koji slicno izgleda iz dm-a za 30ak kn i on mi ne mjeri dobro)
    https://www.mojaljekarna.hr/toplomjeri-i-termometri/4668-microlife-termometar-digitalni-mt-400-express.html [mojaljekarna.hr]
    Moze i u guzu, ali ja se nikad nisam sprijateljila s takvim nacinom mjerenja jer ga mali mrzi, mislim da mu temp skoci jos za stupanj koliko vristi 🙄 i cepice isto nikako ne voli

Imam takav slican za sebe nedavno uzela, kad god sam si mjerila temp uvjek je bila ista 😂😂

[lilypie.com]

• Pikulica19

Broj poruka: 238

Prijavi adminu

PaulaPerkovic

felicita28

Frajla

felicita28

Aa odakle si? Ja ti u zg mogu reci za jedan stan koji je super za malu obitelj, gazda je odlican, imas neograniceno i grijanja na centralno plinsko i tople vode a stanarina je 3000 kn s tenzijama, na oranicama sve ti je blizu lidl ti je 2 koraka dalje 🤭🤭😂 sve je tu pa ako te zanima :)) i sko si i zg javi heeh

Evo ako Felicita ne bude zainteresirana mogla bih ja pokusati jer cu mozda lakse sad naci neg s bebom. O kojoj se kvadraturi stana radi? 

[lilypie.com]

• ReginaP

Broj poruka: 51

Prijavi adminu

Jutro cure,

Prije nekoliko godina sam radila u agenciji za najam nekretnina i jako velik šok mi je bio saznanje da se najmodavci toliko protive djeci. Top 2 razloga su im bila: 1. Ne mogu ih izbaciti ako prestanu placati najamninu i rezije i 2. jao djeca ce mi unistit stan i sarat po namjestaju. I sada par godina nakon toga dodjem u situaciju da pomazem sestri naci stan u Zg i dodjemo pogledati stan i sve super, tamo najmodavci i njihova prijateljica koja je stručnjak za nekretnine (štogod to bilo :D) i ljudi nisu imali nista protiv djeteta nego je naravno ona koja nema djece pocela kokodakat i to pred nama da ne trebaju dat stan mojoj sestri jer ce dijete unistiti stan.. Sva sreca pa su vlasnici bili normalni i bilo im je dovoljno sto smo rekle da se naravno podrazumijeva da najmoprimac plati stetu ako nastane i da nemaju malu gorilu sa palicom nego dijete od 2 godine.. Jasno je meni da svatko štiti svoje, ali mi je fascinantno kako svi vide opasnost u maloj djeci, a hrle iznajmiti recimo poslovnim ljudima koji su samci i onda kad im naprave rusvaj u stanu sa tulumima onda su im svi drugi krivi. Nikad necu shvatiti taj mentalitet

[lilypie.com]

• Pikulica19

Broj poruka: 238

Prijavi adminu

ReginaP

Jutro cure,

Prije nekoliko godina sam radila u agenciji za najam nekretnina i jako velik šok mi je bio saznanje da se najmodavci toliko protive djeci. Top 2 razloga su im bila: 1. Ne mogu ih izbaciti ako prestanu placati najamninu i rezije i 2. jao djeca ce mi unistit stan i sarat po namjestaju. I sada par godina nakon toga dodjem u situaciju da pomazem sestri naci stan u Zg i dodjemo pogledati stan i sve super, tamo najmodavci i njihova prijateljica koja je stručnjak za nekretnine (štogod to bilo :D) i ljudi nisu imali nista protiv djeteta nego je naravno ona koja nema djece pocela kokodakat i to pred nama da ne trebaju dat stan mojoj sestri jer ce dijete unistiti stan.. Sva sreca pa su vlasnici bili normalni i bilo im je dovoljno sto smo rekle da se naravno podrazumijeva da najmoprimac plati stetu ako nastane i da nemaju malu gorilu sa palicom nego dijete od 2 godine.. Jasno je meni da svatko štiti svoje, ali mi je fascinantno kako svi vide opasnost u maloj djeci, a hrle iznajmiti recimo poslovnim ljudima koji su samci i onda kad im naprave rusvaj u stanu sa tulumima onda su im svi drugi krivi. Nikad necu shvatiti taj mentalitet

Ne znam to im je dvosjekli mac, u jednu ruku razumijem i najmodavce ali u drugu da se sve to rijesiti uz polog ili dvije stanarine unaprijed itd… Ima nacina ako su ljudi razumni.. .. 
    Vise stete naprave tudja djeca kad dodju u goste nego sto bi osobno tvoje napravilo ali o tom po tom…
    Ako ikad budem bila u mogucnosti iznajmljivat prije cu uzet obitelj nego neke ljude “poslovnjake” koji rade kupleraj od prostora, tuluma, a o urednosti da ne pricam …. 🙄

[lilypie.com]

Aurora87

Broj poruka: 996

Prijavi adminu

Da, sto je najbolje, dobrim ugovorom se sve moze rijesiti…mi imamo dva prema kojem smo unajmili stan i drugi prema kojem smo unajmili namjestaj. Platili unaprijed jedan mjesec stanarinu koju dobivamo po izlasku iz stana, osim ako ne procijene nekakvu stetu pa onda njima ostaju ti novci. Ima tu svakakvih caka kojima se najmodavci mogu zastiti ali ocito im bolje biti zadrt. A ove nase najmodavke stvarno imaju i ćukicu a i srce.

[lilypie.com]

• ReginaP

Broj poruka: 51

Prijavi adminu

Jer inace prvo sto naucis dijete je da ide po stanu i šara i uništava to nam je svima super haha
    mm i ja smo bili podstanari dok najmodavac nije izjavio da je guma na vratima od frizidera staroga preko 20 godina otišla jer mi precesto otvaramo frizider i jedemo hahaha

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.