Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    ayla

    PaulaPerkovic

    Ayla umrla sam od smijeha za ovo kako se brine za stambrni prostor hahaha 😂😂😂 genijalan je 😂😂😂😂

    Matea dobro dosla :))

    Cura koja je napisala za Olivera, podpisujdm nilad necu prezalit sto nisam bila na zadnjem koncertu 😭😭😭😭

    Nisam ja pisala neka dr cura je 😂😂


    Haahhaah ajme spri to ti je mija zavoravljivost 😂😂😂

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Aurora87

    XoXo, dobrodosla! Kao sto su ti cure rekle vec, rekao bi ti gin da nesto nije ok. Zato uzivaj i ne brigaj😉.
    Julie, super za bebolinca malog…bas sam mm-u pokazala slicicu i kazem mu da tako nekako i nas sad izgleda jer smo blizu s terminima😍.
    Paula, moj m vodi brigu o stambenom prostoru🤣. Danas je to opet spominjao🤣 (vec sam pomislila da me stalka na forumu😁).
    Manich, svatko zasluzuje brigu i paznju pa tako i ti. Drago mi je da ti ju netko i pruza s obzirom na tvoju situaciju. Pusti da se to razvija polako i prirodno i mozda stvarno uz sebe vec sad imas nekog za cijeli zivot😉.


    Ahahhaaha e daa haah legenda 😂😂 ajme jos se smijem haahhaha

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Joj, curke, imate li vi ispade placa? Jasno mi je bilo to u prvom tromjesecju ali ja sam sve gora…jucer sam sestru zveknula među lopatice jer se zagrcnula ali sam malo promasila, a i i nije ocekivala taj udarac. Ugl, malo smo se i nasmijali, kao sad bi mi mamu psovala da mama nije prisutna i sve bilo super. I danas mi mm spomene to i napravi neku facu koju je kao moja sestra napravila i ja sam se tako rastuzila….krenule mi suze da bih na kraju jecala…jos jedem palacinke koje smo skupa pekle i skoro se i ja udavila jer sam plakala ko budala s punim ustima. I sad si mislim….pa jesam li ja normalna?🤣 ali bas mi je bilo strasno zao da sam ja nekome tako nanijela bol, jucer toga nisam bila svjesna. Iako kaze mm da joj nije nista i da mu je zao sto je to spomenuo (u sali). Dakle, prolazite li i vi kroz nesto slicno?


    Ajmee kakav si ti komičar ahhahaha ja bi s tpbpn svaki dan kavu pila da se izsmijem hahajaja isto mi je dana smalog po guzici malo jer me nista ne slusa cili dan i ks dje zaspao plakala ko kisna godina ahahah uzs

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Manich

    Aurora87

    Hvala vam curke sto ste to podijelile.😘 To su onda ocito hormoni koji ne napadaju samo mene…lakse mi da nisam jedina ovakva. Tijekom cijele trudnoce imam osjecaj kao da upoznajem neku drugu sebe, u dosta situacija ne reagiram kao inace. U nekima reagiram onako kako ne reagiram dok nisam bila trudna jer sam imala neke kocnice koje su sad ocito popustile🙈. Inace sam dosta emotivna ali to uglavnom ne pokazujem pa sad kad se nesto dogodi na sto bih prije iskulirala, pocnem plakati… i razdrazljivija sam i ocito sklona tuči u trudnoći, a uvijek zagovaram nenasilje🤣🤣🤣

    Kad smo kod scena koje inace nebi napravila bila ja u srijedu ujutro u banci trebala zatvorit racun da mi na socijalnom ne vide nikakve racune i sad nest se zakompliciralo i oni meni nisu mogli zatvorit racun i ja sam dusu isplakala zeni na salteru i nisam mogla zeni ni objasnit da mi je to jako vazno. Ja sam se raspalaaa tamo a ljudi iza mene ajmeee… Zena me sefu vodila pa tamo jos gora scena ja placem kukam molim.. Uzaaaas nisam samu sebe prepoznala poslje me biloooo sramotaaaa ajmee al skontala sam da sam pukla jer mi se nakupilo svega zbog moje situacije.. Poslje sam samo razmisljala joj samo da me nije vidio netko bas poznat pa ce pricat kako sam ludjakinja plakala u banci hahaahh groznooo.


    Hahahaha hahahaah ajme smijeha s vama cure vas mi je ovo trebalo danas hahahahaha a m ismo trudne mi sve smijemo  isve nam je oprosteno hahahaha meni iskočio neki fit osigirac danas isla kod susjeda d ami pomogne doslo dp krarkog spoja skoro se cociku rasplakala al  sam se uspila suzdrzat

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    vidim sve nas lupaju ti hormonija si nekak mislim da sam još i ok, nemam te neke napadaje plača, zna me rastužit neka glupost, ali još se držimi ono što sam skužila je isto da nemam neke kočnice, dakle malo više mi možda izlete riječi koje i ne bi trebale baš, pa iznenadim samu sebe.. a inače dosta toga zadržim u sebi

    e, pitanjce jedno: kako se računa točan termin, tj datum od kojeg se onda uzmu onih 45 dana prije kao početak porodiljnog? vidjela sam da netko napisao da se gleda po zadnjoj menstruaciji, a netko mi je spominjao da mora ginekologica napisati koji je datum pa da se od toga gleda.. čisto me zanima da si znam i godišnji isplanirati uz sve to


    Sta ti ne pise u trudnickoj knjizici VTP? Mislim, tocan se ne moze bas, ali to gin izracuna vjerojatan termin

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Aurora87

    XoXo, dobrodosla! Kao sto su ti cure rekle vec, rekao bi ti gin da nesto nije ok. Zato uzivaj i ne brigaj😉.
    Julie, super za bebolinca malog…bas sam mm-u pokazala slicicu i kazem mu da tako nekako i nas sad izgleda jer smo blizu s terminima😍.
    Paula, moj m vodi brigu o stambenom prostoru🤣. Danas je to opet spominjao🤣 (vec sam pomislila da me stalka na forumu😁).
    Manich, svatko zasluzuje brigu i paznju pa tako i ti. Drago mi je da ti ju netko i pruza s obzirom na tvoju situaciju. Pusti da se to razvija polako i prirodno i mozda stvarno uz sebe vec sad imas nekog za cijeli zivot😉.


    Salila se doc i kaze da jos malo izgledaju ko alieni ali da vec slijedeći puta bude bilo to to. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro svima. Evo i ja budna nakon wc-a. Jucer sam bila toliko premorena jer sam citav dan jurcala i nevecer jos tecaj. Na kraju dana me ulovila takva depra da sam bila pred plac, razlog naravno nije poznat 😂🙈 loco loco 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro, i ja nakon wc-a budna i nema sanse opet zaspat, cudilo bi me da je drugacije 🤣🤣.
    Jel jedino ja nemam nikakve promjene raspolozenja, plac i ostalo? Moji doma kazu da uvijek prigovaram pa sad ne osjete nikakvu razliku 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    vidim sve nas lupaju ti hormonija si nekak mislim da sam još i ok, nemam te neke napadaje plača, zna me rastužit neka glupost, ali još se držimi ono što sam skužila je isto da nemam neke kočnice, dakle malo više mi možda izlete riječi koje i ne bi trebale baš, pa iznenadim samu sebe.. a inače dosta toga zadržim u sebi

    e, pitanjce jedno: kako se računa točan termin, tj datum od kojeg se onda uzmu onih 45 dana prije kao početak porodiljnog? vidjela sam da netko napisao da se gleda po zadnjoj menstruaciji, a netko mi je spominjao da mora ginekologica napisati koji je datum pa da se od toga gleda.. čisto me zanima da si znam i godišnji isplanirati uz sve to


    Najbolje ti pitati doktoricu/sestru kad ti misle otvoriti porodiljni, pa si ziher.
    Sestra kod mog dr recimo racuna termin dan kasnije nego drugi 😏
    I porodiljni je po zakonu 28 dana prije termina, a po “procjeni strucnjaka” moze i 45, pa sad ovisi kakvu doktor ima praksu. 
    Ugl, kod mene se ide prvo kod sestre i onda ona na papir pise podatke tip zm, tlak, kilaza… i tu mi je odma prvi put napisala kad je termin i kad je tih 45 dana prije, tako da sam znala puno unaprijed tocno kad idem


  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    DijMar


    Sta ti ne pise u trudnickoj knjizici VTP? Mislim, tocan se ne moze bas, ali to gin izracuna vjerojatan termin


    Frajla


    Najbolje ti pitati doktoricu/sestru kad ti misle otvoriti porodiljni, pa si ziher.
    Sestra kod mog dr recimo racuna termin dan kasnije nego drugi 😏
    I porodiljni je po zakonu 28 dana prije termina, a po “procjeni strucnjaka” moze i 45, pa sad ovisi kakvu doktor ima praksu.
    Ugl, kod mene se ide prvo kod sestre i onda ona na papir pise podatke tip zm, tlak, kilaza… i tu mi je odma prvi put napisala kad je termin i kad je tih 45 dana prije, tako da sam znala puno unaprijed tocno kad idem


    DijMar nemam trudničku knjižicu, tako da ne znam. Znam da se računa okvirno, ali čisto me ovo zanimalo, jer neki termin kao mora postojati. 

    Frajla idem privatno kod ginekologice, pa pretpostavljam da to moram pitati svoju socijalnu ginekologicu, jel? Da, i ja inače idem prvo kod sestre koja mjeri tlak, težinu i tjedan trudnoće + urin, ali ne piše termin. Moram ići po uputnice ionako za željezo + štitnjaču, tako da ću onda pitati sestru tamo. Hvala za info 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.