Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Samo da Lali cestitam!


    Hihi ii onaaa nam je rodila pa super… Lala cestitam draga.. Uzivajte. ❤️😘

  • Marijaa.Ika

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    lala3

    Poz cure, nikako da nađem vremena da se javim… Stigla nam je jos jedna ljepotica u petak 15.11. 3,550 i 56 duga.. Prelijepa, mama je vec zaljubljena u nju 🌞🌞🌞, predivna mi je.. Dojenje nam je lijepo krenulo, mlijeko nadoslo, par puta stavila lisku od kupusa da malo umanji napetost, i eto bitno je da je super pocelo 🤗🤗.. Jucer isla na kontrolu kod pedijatra, sve super, stolica vec zuta skroz, a ona izgubila svega 110 gr od rođenja, to je znak da je sita, a i ovako je poprilicno mirna, vjerovatno je zasad zadovoljna 😊..
    Cestitam curama koje su u međuvremenu rodile jer stvarno nemam pojma ni ima li vise koga ovdje… 😘


    Cestitam na maloj manekenki 
    🤗 brz oporavak zelim 😊 ❤️ 

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Lala cestitam😊 curke sa kolko ste vi svoje beb vodili van i sa kolko mislite da je uredu? Ja svoju naveliko vec vodim. U os vec dva put bila i u porti i tu kod nas i po vani i po ducanima. Al imam u planu vodit ju u 12 mj u cazmu tocnije salajland pa ne znam jel mi pametno il ne? Jucer je 2 mj navrsila znaci bila bi 2 i pol-3mn

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    irma123

    Lala cestitam😊 curke sa kolko ste vi svoje beb vodili van i sa kolko mislite da je uredu? Ja svoju naveliko vec vodim. U os vec dva put bila i u porti i tu kod nas i po vani i po ducanima. Al imam u planu vodit ju u 12 mj u cazmu tocnije salajland pa ne znam jel mi pametno il ne? Jucer je 2 mj navrsila znaci bila bi 2 i pol-3mn


    Ja sam sa 2tj i znamo sada otici na 1h al kako je kisa nejdemo samo dobro obuci i morete ici bez problema 

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Samo da Lali cestitam!


    Manich

    Kengurica

    Samo da Lali cestitam!

    Hihi ii onaaa nam je rodila pa super… Lala cestitam draga.. Uzivajte. ❤️😘


    Marijaa.Ika

    lala3

    Poz cure, nikako da nađem vremena da se javim… Stigla nam je jos jedna ljepotica u petak 15.11. 3,550 i 56 duga.. Prelijepa, mama je vec zaljubljena u nju 🌞🌞🌞, predivna mi je.. Dojenje nam je lijepo krenulo, mlijeko nadoslo, par puta stavila lisku od kupusa da malo umanji napetost, i eto bitno je da je super pocelo 🤗🤗.. Jucer isla na kontrolu kod pedijatra, sve super, stolica vec zuta skroz, a ona izgubila svega 110 gr od rođenja, to je znak da je sita, a i ovako je poprilicno mirna, vjerovatno je zasad zadovoljna 😊..
    Cestitam curama koje su u međuvremenu rodile jer stvarno nemam pojma ni ima li vise koga ovdje… 😘

    Cestitam na maloj manekenki
    🤗 brz oporavak zelim 😊 ❤️


    irma123

    Lala cestitam😊 curke sa kolko ste vi svoje beb vodili van i sa kolko mislite da je uredu? Ja svoju naveliko vec vodim. U os vec dva put bila i u porti i tu kod nas i po vani i po ducanima. Al imam u planu vodit ju u 12 mj u cazmu tocnije salajland pa ne znam jel mi pametno il ne? Jucer je 2 mj navrsila znaci bila bi 2 i pol-3mn


    Hvala 💕💞

  • Avatar nutrizone

    nutrizone

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Danas u 8h rođena je Lora 4 kg i 52 cm. Prvi porod koji je bio relativno kratak. Tako da su sve travulje i stvari koje sam žderala imale valjda neku svrhu. 😅

  • Avatar Dior2

    Dior2

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Čestitam svim curkama koje su rodile. Jedno pitanje za cure koje su rodile u 8,9 mj dali vam je krenula menga? Ja  nemam još 8 tj je od poroda 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    nutrizone

    Danas u 8h rođena je Lora 4 kg i 52 cm. Prvi porod koji je bio relativno kratak. Tako da su sve travulje i stvari koje sam žderala imale valjda neku svrhu. 😅


    Cestitam na bebici 😊😊😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Dior2

    Čestitam svim curkama koje su rodile. Jedno pitanje za cure koje su rodile u 8,9 mj dali vam je krenula menga? Ja nemam još 8 tj je od poroda

    Meni je u 9 mj dosla a sada jel to bila menga ili jos od poroda nezz ali u 10 mj dosla normalno i sada u 11

  • Avatar Dior2

    Dior2

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ayla

    Dior2

    Čestitam svim curkama koje su rodile. Jedno pitanje za cure koje su rodile u 8,9 mj dali vam je krenula menga? Ja nemam još 8 tj je od poroda
    Meni je u 9 mj dosla a sada jel to bila menga ili jos od poroda nezz ali u 10 mj dosla normalno i sada u 11


    Ayla koliko je vremena proslo od zadnjeg krvarenja nakon poroda  kad je dosla ta prva menga ako se sjecas pokusavam vidjet kad mogu ocekivati 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.