Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    sreca

    Evo već tri puta kao da netko prolije deci vode, ne mogu vjerovati da je to iscjedak. I sad zadnji put zuto zeleno ali voda.. e sad znaj jel ostat od iscjedak ili ko zna čega pa taka boja ili ne daj bože voda se zamutila. Zvala sam ih i objasnila jer mi se ne da što puta dolazit dolazit, zar sam tako glupa jutros bila sad opet. I ona kaže najbolje da dođete opet da vidimo. 🙆‍♀️🙆‍♀️🤦‍♀️ ako se vratim opet eee


    Ma vracas se ti doma s bebom u rukama 😁 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Pikulica19

    Znaci mame koje sad aktivno doje…. Jel vama sta u trudnoci curilo iz sisa?? Vodica, kolostrum?
    Jeste imale predznak da ce biti mlijeka ili ne?? Ili je to zabluda ak curka nest bit ce plodna sisa??? Sirenje grudi, vena na njima???
    Moje su 2 broja narasle, koza je toliko skoro prozirna da mi se vide vene kako idu prema bradavici… Zanimljivo kao da gledam prerezanu sliku strukture dojke 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤷‍♀️

    Meni ni kapi u trudnoći i prva 3 dana nakon poroda mizerija i onda je nadošlo i fino dojimo. Mali u mjesec dobio kilu tako da valjda ima dosta mlijeka 😁


    Ma kako god sisa je sisa 🥰🥰🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ayla

    Pikulica19

    ayla

    Pikulica19

    lala3

    I Ajladaj reci koji posao radis, da ne kontam vise sta bi moglo biti 🤪..

    Ja bi rekla ugostiteljstvo 🤔

    Ja bi rekla da ja nesmim rec jos kaznu platit jer ih javno prozivam 😂😂😂😂😂

    Sad sam uvjerena da je sumarstvo, drvosjeca Ayla…
    Izrabljuju zenu, bole ju kicma i svaki atom tijela…..

    😂😂😂😂😂 Sumu nevolim jer ima krpelja, pauka i mnogo malih zivotinjica, nije da oni ovdje zene izrabljuju samo je posao dosta tezak i po mome nije za zensko a s rijeci manjaca mi samo kazemo da je dosta tesko 😂😂😂


    Znam ja taj izraz cest je kod nas 🤣🤣🤣🤣🤣
    Prije bi se s tigrom sastala nego svim tim malim bubama i kojekakvim zivotinjicama. 
    Mi ovdje imamo najezdu smrdljivih martina, ajme uzas, a prije toga leteci veliki crni mravi, a prije toga one stjenice prozirne uz sve to ove normalne sezonske dosadne bestije  🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈😵😵😵😵😵 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    sreca

    Evo već tri puta kao da netko prolije deci vode, ne mogu vjerovati da je to iscjedak. I sad zadnji put zuto zeleno ali voda.. e sad znaj jel ostat od iscjedak ili ko zna čega pa taka boja ili ne daj bože voda se zamutila. Zvala sam ih i objasnila jer mi se ne da što puta dolazit dolazit, zar sam tako glupa jutros bila sad opet. I ona kaže najbolje da dođete opet da vidimo. 🙆‍♀️🙆‍♀️🤦‍♀️ ako se vratim opet eee


    Ma toj to ides ti roditi 😊😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    DijMar

    Ejla curke!
    Prvo pitanje pa onda ak uspijem, citat lektiru 🤣
    Cime perete boce vi koje ste na AD? Full topla voda i cestka mi nisu dovoljne jer ostaje malo masno, a sa ovim za sudje se ne usudim oprat 🤔
    E da, mi smo upravo bili u prvoj zajednickoj setnji. Kratko, ali jedva sam docekala 🤗🤗🤗 Mama se oporavlja 😊😊😊

    Ja perem likvijem, jarom, carlijem, sto vec imam doma i spuzvicom. Ak se ne varam i ti imas Mam bocice, pa ti cetka ni ne treba. Imas i za kupit baby detergent za sudje, mislim da je Frosh marka. Ionako perem pod vrelom vodom, dok ruke ne isprzim 😂


    I ja perem s likvijem samo posebnu spuzvicu koristim za bocice 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)


    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Evo uspila sam procitati lektiru 🤪
    Pikulica u Vinogradsku sigurno ne budem, tamo mi ne gine indukcija, ali pocela sam razmisljati o Merkuru
    Mene isto tako boli trbuh, al to je od mjehura u ovoj fazi trudnoce, valjda stisce nesto jos, nemam pojma. Najgore mi je kad se probudim i boli me i znam da moram na wc, a okrenuta na krivu stranu 😥
    Zara dobrodosla


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu


    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    ayla

    Pikulica19

    ayla

    Pikulica19

    lala3

    I Ajladaj reci koji posao radis, da ne kontam vise sta bi moglo biti 🤪..

    Ja bi rekla ugostiteljstvo 🤔

    Ja bi rekla da ja nesmim rec jos kaznu platit jer ih javno prozivam 😂😂😂😂😂

    Sad sam uvjerena da je sumarstvo, drvosjeca Ayla…
    Izrabljuju zenu, bole ju kicma i svaki atom tijela…..

    😂😂😂😂😂 Sumu nevolim jer ima krpelja, pauka i mnogo malih zivotinjica, nije da oni ovdje zene izrabljuju samo je posao dosta tezak i po mome nije za zensko a s rijeci manjaca mi samo kazemo da je dosta tesko 😂😂😂

    Znam ja taj izraz cest je kod nas 🤣🤣🤣🤣🤣
    Prije bi se s tigrom sastala nego svim tim malim bubama i kojekakvim zivotinjicama.
    Mi ovdje imamo najezdu smrdljivih martina, ajme uzas, a prije toga leteci veliki crni mravi, a prije toga one stjenice prozirne uz sve to ove normalne sezonske dosadne bestije 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈😵😵😵😵😵


    I ja ne bojim se toliko zmije koliko pauka i malih kukaca, kad vidim pauka sva se tresem od straha a oni uvjek na mene se spuste kao da znaju da ih se bojim, i kod nas ima smrdljivi martina 🙄🙄 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu

    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪


    Nes docekati da odrastu 🙈🙈 ja sam prije muza provjeravala dali dise a kako nespavam s njim vise ne provjeravam i njemu sam mecala prst ispod nosa 😂😂😂😂 i onda se pitaju zasto sam poludila 🤪🤪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.