Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Pikulica19



    Aylu treba u dusu znati da bi uspjela shvatit sto je htjela reci tom jednom recenicom… Nakon drugog puta citanja shvatit ces… 🤣🤣🤣🤣🤣🤣


    Hahahjhahhaha “tom jednom recenicom”😂😂😂😂 ayla nema vremena i zivaca za tocke, zareze i ostale interpunkcijske znakove. Ako ih slucajno nadjes u njenom postu, znaci da je svekrva maznula mob 😂😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Pikulica19



    Aylu treba u dusu znati da bi uspjela shvatit sto je htjela reci tom jednom recenicom… Nakon drugog puta citanja shvatit ces… 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    Hahahjhahhaha “tom jednom recenicom”😂😂😂😂 ayla nema vremena i zivaca za tocke, zareze i ostale interpunkcijske znakove. Ako ih slucajno nadjes u njenom postu, znaci da je svekrva maznula mob 😂😂


    Najduza recenica na svijetu samo od mene se cita 

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Zara88

    Pozdrav cure!
    Redovito vas citam, ali evo tek sam se sad odlucila prikljuciti. Cestitam svima mamama. Ja sam 36 + 3 i iz Osijeka sam.

    Jos slavonkii aleeee 💕😁 dobro nam dosla 😊


    👍🙋‍♀️

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Noemi1

    Pikulica19

    Znaci mame koje sad aktivno doje…. Jel vama sta u trudnoci curilo iz sisa?? Vodica, kolostrum?
    Jeste imale predznak da ce biti mlijeka ili ne?? Ili je to zabluda ak curka nest bit ce plodna sisa??? Sirenje grudi, vena na njima???
    Moje su 2 broja narasle, koza je toliko skoro prozirna da mi se vide vene kako idu prema bradavici… Zanimljivo kao da gledam prerezanu sliku strukture dojke 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤷‍♀️

    Meni je curio kolostrum u trudnoci, sise nisu puno narasle, nemam one vene onako po njima. A na kraju neuspjesno dojenje. Julie je rekla da njoj nije curilo mlijeko, pa sad uspjesno doji. Tako da ti to nije nikakav znak.

    Znaci pravilo je da nema pravila u nicemu 🤔


    Da 😂

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    Pikulica19



    Aylu treba u dusu znati da bi uspjela shvatit sto je htjela reci tom jednom recenicom… Nakon drugog puta citanja shvatit ces… 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    Hahahjhahhaha “tom jednom recenicom”😂😂😂😂 ayla nema vremena i zivaca za tocke, zareze i ostale interpunkcijske znakove. Ako ih slucajno nadjes u njenom postu, znaci da je svekrva maznula mob 😂😂

    Najduza recenica na svijetu samo od mene se cita


    Hahahha trebas uc u ginessovu knjigu rekorda 😂

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?


    Evo moja jela, bljuckala pol sata, kontam sve izbljuckala, presvukla ga i sad smiksala ponovo bocicu, evo srce ko da sutra ne postoji 😂🙈

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Srče* 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?


    Neee 😖😖😖 eno je škiči  u sobi doso muz s posla i reko preuzmi ja nemogu vise nije gladna nije zedna samo vristi bzvz 🙄🙄🙄

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?


    A jel bi htjela na carski ili prirodno? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.